Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εμένα γιατί Μ αρέσει το 6αρι?...

Και καλό να είναι όπως το χθεσινό 18αρι μας πάει πίσω πάλι ακόμα 100 ώρες.. Δεν γίνεται δουλειά έτσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και καλό να είναι όπως το χθεσινό 18αρι μας πάει πίσω πάλι ακόμα 100 ώρες.. Δεν γίνεται δουλειά έτσι

Έτσι και αλλιώς φαίνεται απο 31-1 η αλλαγή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή έχω χάσει επεισόδια ποτέ ακριβώς περιμένετε κάτι?υπάρχει χρονικό ταργκετ?...εγώ απ' όσο έχω καταλάβει από τα γραφόμενα του Αντουάν και το σενάριο του και το στυλ της κυκλοφορίας πάμε για 31-6...οπότε αυτό το ραν έτσι όπως πάει είναι άπειρα καλύτερο από το προηγούμενο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συμφωνώ με μιχαηλ ο μεσος όρος του ευρωαπιου που είναι καλό εχει φιλοσοφία του ουκμο και ειναι καλος αν βγει οπως ο τζιφος θα εξαλειφθούν τα καλα σενάρια που έχει και θα πάμε για μετα τις 3,4 του μηνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Επειδή έχω χάσει επεισόδια ποτέ ακριβώς περιμένετε κάτι?υπάρχει χρονικό ταργκετ?...εγώ απ' όσο έχω καταλάβει από τα γραφόμενα του Αντουάν και το σενάριο του και το στυλ της κυκλοφορίας πάμε για 31-6...οπότε αυτό το ραν έτσι όπως πάει είναι άπειρα καλύτερο από το προηγούμενο 

Αν θεωρητικά εβγαινε το ουκμο το οποιο μοιάζει με αρκετα σεναρια παιου για 31 με 2 αλλιώς μετα παμε για σεναρια τζιφου Μετα τις 4 και αν ...με λίγα λόγια πρπεει να βγει ουκμο η σεναρια παιου να φύγει το χαμηλο απο ατλαντικο και να ενωθεί με τον αυλωνα ανατολικα και όχι με αυτόν στο Καναδά αλλιως θα καθυστερήσει πολύ η φάση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Δεν ξέρω τι χάλασε στην Αμερική αλλά εάν αυτό που χάλασε βγάζει τέτοιο ραν καλό είναι να μείνει χαλασμένο...😎

Νο no no

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δεν ξέρω τι χάλασε στην Αμερική αλλά εάν αυτό που χάλασε βγάζει τέτοιο ραν καλό είναι να μείνει χαλασμένο...😎

Όσο πιο πίσω πάμε τόσο πιο πολλές φορές θα χαλάει κατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μα δεν πάμε πιο πίσω...το ίδιο και καλύτερο αποτέλεσμα βγάζει τις ίδιες ημερομηνίες βρε Αντουάν...απλά με άλλο τρόπο ο διαχωρισμός που λες γίνεται...δεν βλέπεις πως πάει το ραν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-1-36.png?6..

ειχαμε τις ευκαιριες μας, φτασαμε πολυ κοντα.....στις "λεπτομερειες"δεν μπορεσε να στηθει σωστος εμποδισμος !!

Εκτροχιασμός τρένου στη Γερμανία: Τουλάχιστον 3 νεκροί και 60 τραυματίες |  LiFO  ενα μικρο ατυχημα, μη το κοιτατε......ολοι σωοι και αβλαβεις !!!! 🙂

για τον Αντωνη υπαρχουν...... υπονοιες !!!!!

 με το νεο ετος ,ισως αλλαξει το μοτιβο της κυκλοφοριας και μας ερθει τιποτα πιο ηπειρωτικο.....πρεπει καποια στιγμη να γινει κι αυτο

gem-1-240.png?0

21/12/23 χειμωνας ...παμε παρακατω !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6αρι τζίφου είναι, 8 στις 10 φορές το κύριο δείχνει διαφορετικά πράγματα από ότι τα πρωινά ή τα 12αρια, οπότε υπομονή μέχρι τα 12αρια με την ελπίδα να μην αλλάξουν πολύ OUKMO, GEM & ensemples ECMWF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μα δεν πάμε πιο πίσω...το ίδιο και καλύτερο αποτέλεσμα βγάζει τις ίδιες ημερομηνίες βρε Αντουάν...απλά με άλλο τρόπο ο διαχωρισμός που λες γίνεται...δεν βλέπεις πως πάει το ραν...

Ναι αλλα υπάρχουν μετα 1002 παράμετροι που μπορούν να το χειροτερέψουν ενω αν αρχικα στις 144 βγει διαφορετικά τοτε οι παράμετροι που χαλάνε μειωνονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ναι αλλα υπάρχουν μετα 1002 παράμετροι που μπορούν να το χειροτερέψουν ενω αν αρχικα στις 144 βγει διαφορετικά τοτε οι παράμετροι που χαλάνε μειωνονται

Πάω πάσο..δεν το χω παρακολουθήσει.ακολουθω...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερος μ.ο. τζιφου για την πρωτοχρονιά... Περισσοτερα τα σεναρια με αναδιπλωση για εκεινη τη περιοδο αλλα λίγο το ψύχος αφου οτι ερχεται είναι ατλαντικοσκανδιναβικης προέλευσης κρυο

 

gens-31-1-276.png.10a8a734d62fd13d44d4f47f8e523d7b.png

Εδώ ενα καλό σενάριο το οποίο θα μαθουμε τι αποτέλεσμα θα έχει σε λίγο. Μιλαμε για αντικυκλώναρο και αυλώναρο. Λιγο το ψυχος βεβαια

gens-17-1-288.png.28f322405449e7a3f1fa1aa04f39115a.png

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Το κυριο του τζιφου εξακολουθει να σπαει  μπαλες

Όπως και το διάγραμμα λες και βλέπεις διάγραμμα Νοεμβρίου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, swthrhs είπε:

Όπως και το διάγραμμα λες και βλέπεις διάγραμμα Νοεμβρίου 

Ναι αλλα η επιμονη του κυριου, παρασερνει ολα προς αυτη την κατευθυνση

Παραδειγμα δες  την θερμοκρασιακη διαφορα κυριου και μεσου ορου για τα χριστουγεννα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...