Jump to content
g_ar

Αναφορές Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυνατη ποτιστικη που οσο.γραφω γινεται καταρρακτωδης εδω Ζωγραφου!!!!!

Απιθανη εξελιξη κ.απιθανη νυχτα, μαα.ερχεται.καρφι απο Νοτια θολωμενος.ολος.ο.νοτιος.οριζοντας.μια.τεραστια θολουρα.το.κεντρικο.λεκανοπεδιο.κ ριχνει!!!!!

Ομορφη ημερα.με.κυμανση 8-14 το μεσημερι.εριξε 0.5 μμ και.εκτοτε διαρκως ψεκαδες κεντρο κ.Ζωγραφου που ανοιγοκλεινε διαρκως...

Τωρα.επιασαν.τα.γερα 2-3.μμ σε ελαχιστα λεπτα.οσο.γραφω οι.γυρω σταθμοι με 12 βαθμους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει καλά Γαλάτσι! Παμεε

Ωωωω νομίζω έχουμε 100άρα τώρα. Δωσεεεεε

Επεξεργάστηκε από galatsioths
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατη καθετη βροχη στην Καλλιθεα...Πανω που με επαιρνε ο υπνος...Και κατι μου λεει θα με ξυπνησει και αργοτερα με μπαμ μπουμ...Ανεβαινει θεμα...Ομορφη νυχτα...Ισως η τελευταια για το 2023....Τσακ μπαμ 2mm και ετσι απλα ξεπερασαμε τα 50mm για τον μηνα...Αντε καλο βραδυ και ελπιζω να χρειαστει να ξαναδωσω αναφορα!!!🙏Καταιγιδατη.

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή βροχή τώρα με τα πρώτα 0,4μμ

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες θεϊκή ημέρα με ηλιοφάνεια όλη μέρα και θερμοκρασία 1-14. Σήμερα υψισυννεφιές με τη θερμοκρασία από 3-15 αλλά και πολύ αέρα. Με χάλασε η λίγη συννεφιά. Ας ελπίσουμε ότι τουλάχιστον προς το ΣΚ θα φτιάξει ο καιρός (αύριο ίσως βρέξει λίγο διστυχώς).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, WEATHER-FUN said:

Χθες θεϊκή ημέρα με ηλιοφάνεια όλη μέρα και θερμοκρασία 1-14. Σήμερα υψισυννεφιές με τη θερμοκρασία από 3-15 αλλά και πολύ αέρα. Με χάλασε η λίγη συννεφιά. Ας ελπίσουμε ότι τουλάχιστον προς το ΣΚ θα φτιάξει ο καιρός (αύριο ίσως βρέξει λίγο διστυχώς).

Στο εύχομαι ολόψυχα, καλοκαιρία στην πόλη σου μέχρι να σβήσει ο ήλιος και άσε τα καιρικά φαινόμενα για τους καιρόφιλους (by the way, μάλλον είσαι σε λάθος φόρουμ)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Harrius είπε:

Δίνει καλό πόνο πάντως! Ήδη στα 13,6mm και συνεχίζουμε! Να είχε και κανά ηλεκτρικό και θα ταν τέλεια!

Άσε τα ηλεκτρικά μέσα στη νύχτα γιατί ο σκύλος μου ξεσηκώνει τη γειτονιά ....χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Just now, ΧΕΛΜΟΣ said:

Άσε τα ηλεκτρικά μέσα στη νύχτα γιατί ο σκύλος μου ξεσηκώνει τη γειτονιά ....χαχαχαχαχαχα

Και εγώ σαν τον σκύλο σου κάνω όταν τα βλέπω! Πίστεψε με!!! 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...