Jump to content
salonikatasos

Χριστουγεννιάτικη συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, επειδή πιθανόν να υπάρχει ενδιαφέρον ακριβώς πάνω στα Χριστούγεννα, ας αναφερθούν ημερομηνίες. Σάββατο 23 πιστεύω θα βόλευε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εγώ δεν έχω θέμα, απλά 24-25-26 φαντάζομαι όλοι θα είναι σε τραπέζια κλπ. Λογικά 27-29 ή 28-30 θα είμαι αθήνα εγώ,οπότε είναι οι μόνες μέρες που δεν θα μπορώ από τις 22 μέχρι 7 γενάρη που θα κάτσω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είμαι ακόμη Θεσσαλονίκη και όχι Σταυρό θα έρθω και εγώ .... Αυτή τη φορά θα καταβάλω κάθε προσπάθεια να είμαι ... Βέβαια μπορεί να είμαστε και αποκλεισμένοι μέχρι τότε .  😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορούμε να το κάνουμε με τη νέα χρονιά,  να κόψουμε και την καθιερωμένη πίτα.  Αρχές, για να είναι και ο Τάσος. Εκτός αν μας προλάβει χρονιάς  οπότε το επισπεύδουμε 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον δεν θα έρθω δυστυχώς. Το άτομο που με φιλοξένησε θα έχει γυρίσει Λάρισα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο κύβος ερρίφθη  λοιπόν για 7 Ιανουαρίου. Θα έρθει και η βασιλόπιτα. Νομίζω η συμμετοχή θα είναι πολύ μεγάλη. Ας ελπίσουμε να έχουμε και μεγάλο καιρικό ενδιαφερον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, nikolasxm είπε:

Ο κύβος ερρίφθη  λοιπόν για 7 Ιανουαρίου. Θα έρθει και η βασιλόπιτα. Νομίζω η συμμετοχή θα είναι πολύ μεγάλη. Ας ελπίσουμε να έχουμε και μεγάλο καιρικό ενδιαφερον

Κάτσε μην έρθουνε με έλκηθρο...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά θα έρθω. 7 Γενάρη θα είναι και η τελευταία νύχτα των γιορτών. Φέτος ξεκίνησε 10 Δεκεμβρίου (νομίζω οκ ημερομηνία για έναρξη εορταστικών εκδηλώσεων) και θα διαρκέσει ως 7/1/2024 (στις 8/1 λογικά θα ξεστολισω). Βέβαια μετά θα έχω εξετάσεις στη σχολή αλλά δε βαριέσαι ένα βράδυ είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βολικη η κυριακη θα προσπαθησω να ερθω να σας γνωρισω ολους απο κοντα! ειχα σκοπο να παρω τα βουνα να δω χιονι αλλα μπορει να ειναι παραμονες χιονια κ η συναντηση να εχει μεγαλυτερο ενδιαφερον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς Κυριακή δε θα μπορέσω γιατί θα επιστρέψω Λαμία, καθώς Δευτέρα ανοίγουν τα σχολείοα. Εύχομαι να μπορέσω σε επόμενη συνάντηση να σας δω! Καλή χρονιά με υγεια αδέρφια μου! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά τα 12αρια, φαντάζει πιθανό να λέμε για το ποσους πόντους θα βάλουμε σε 2-3 μέρες απο τοτε ... φαντάστικ!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Μετά τα 12αρια, φαντάζει πιθανό να λέμε για το ποσους πόντους θα βάλουμε σε 2-3 μέρες απο τοτε ... φαντάστικ!!! 

Το κάνω εικόνα πάλι σαν Άλιεν θα μας κοιτάνε🤣🤣...και έχω και σχέδιο και για την βασιλοπιττα 😋😎😎😋😇😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Το κάνω εικόνα πάλι σαν Άλιεν θα μας κοιτάνε🤣🤣...και έχω και σχέδιο και για την βασιλοπιττα 😋😎😎😋😇😇

Εγώ το έχω στο πρόγραμμα να φέρω βασιλόπιτα (κορυφαια από  Κωνσταντινιδη). Αν έχεις κάτι στο μυαλό σου πες, για να μην αγοράζω κι εγώ...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Εγώ το έχω στο πρόγραμμα να φέρω βασιλόπιτα (κορυφαια από  Κωνσταντινιδη). Αν έχεις κάτι στο μυαλό σου πες, για να μην αγοράζω κι εγώ...😀

Για τα κομμάτια και πως θα τα κόψουμε λέω...χεχεχεχε...😇🦊🦊...δεν την ξαναπατήσω...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 30/12/2023 at 4:59 ΜΜ, vorios_polos είπε:

Για τα κομμάτια και πως θα τα κόψουμε λέω...χεχεχεχε...😇🦊🦊...δεν την ξαναπατήσω...🤣🤣

Δεν πιστεύω να έχεις στο μυαλό σου αυτό ε? 🤣🤣

 

Χωρίς τίτλο.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια. Κρισιμη διαφαινεται η συναντηση την Κυριακη. Χαχα

Να δουμε σιγά σιγά  ποιοι θα είμαστε για να κλείσω και το τραπέζι. Εννοείται θα πάμε στον Ιανθο ετσι; Επειδή η μέρα είναι  του Αι Γιαννιού ίσως έχει κοσμο και την κράτηση καλό είναι να την κανω ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...