Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ψυχρής εισβολής 15-18/12....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

θέλω να πώ πως η ζαγορά με τέτοια συστήματα βάζει 80+ χιλιοστά... τα χάνια δεν ειναι ακριβως ανατολικο πήλιο, κοιτάει νοτιοδυτικά. Γιαυτό την ευνόησε το νδ ρεύμα και εριξε περισσοτερο απο ζαγορα, αλλα σε κακο timing με το ψυχος

Ζαγορά βρέχει και τώρα σύμφωνα με το σταθμό και με καλή ένταση μάλιστα. Θα πάει καμιά 60αρια λογικά, μπορεί και παραπάνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγιος Ιωάννης Πηλίου... μπορει το εντονότερο φαινόμενο της κακοκαιρίας εκει να μην ήταν η βροχη, αλλα ηταν η θαλλασοταραχή...

αρχείο λήψης.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, yiannis_volos said:

Ζαγορά βρέχει και τώρα σύμφωνα με το σταθμό και με καλή ένταση μάλιστα. Θα πάει καμιά 60αρια λογικά, μπορεί και παραπάνω.

ελπίζω να την πετύχει καλύτερα απο δω και πέρα... σαν να εντάθηκε το χιόνι και στα χάνια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

ελπίζω να την πετύχει καλύτερα απο δω και πέρα... σαν να εντάθηκε το χιόνι και στα χάνια

χιόνι που δεν στρώνει = βροχή, χαχαχ

https://www.zagora.gr/chania-live-camera

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά για το Πήλιο τωρα ουσιαστικά ξεκινάει το χιόνι μέχρι αύριο τα ξημερώματα οπως σε ολα τα ορεινα στα Αν. Προσήνεμα. Τα υψόμετρα βέβαια τραγικά.

Νυμφαίο και Πισοδέρι τα μόνα άξια λόγου μεχρι τώρα.Μακάρι να ρίξει άλλο τόσο με κάποιο τρόπο. 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλο θέμα με τις Τ στα κεντρικά,ακόμα και τα 1000+ παλεύουν να μηδενίσουν...Και δυστυχώς τεκθωνει ο υετός..Κατά τις 12 θα είμαι καταφύγιο Οίτης,ελπίζω να έχουν μείνει λίγα φαινόμενα να το δω να πέφτει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, yiannis_volos said:

χιόνι που δεν στρώνει = βροχή, χαχαχ

https://www.zagora.gr/chania-live-camera

βροχή με -1;;; θα τρελαθώ αν ειναι αλήθεια😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισχύει, δεν υπάρχει ίχνος κρύου. ότι να 'ναι διατάξεις την τρέλα μου μέσα, 16 Δεκέμβρη...

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos said:

λογικά είναι λάθος το θερμόμετρο.

ωραία τωρα που το γύρισε και εντάθηκε, η μοναδική καμερα είναι offline

*ντάξει έφτιαξε.. τελικά ο καιρός παίζει με τα νεύρα μου😂

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 11mm εδω η νύχτα που πέρασε ....στα 10mm στα Καλάβρυτα και ο Χελμος λίγο χιόνι μέχρι τα 2000μ και περισσότερο από εκεί και πάνω 

11.3 βαθμοί και βοριάς στην ταράτσα μου τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Καλημερα σε ολουσ.Στους 5.3 η Τ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ.βΡΕΧΕΙ ΠΟΤΙΣΤΙΚΑ .Θανο σε εσκισα ειμαι 0.1 ποιο κατω χαχχαχα Δε θελει το ρημαδι δεν θελει

 

Αχαχαχαχαχαχαχχ 5.6 τώρα και να δεις φίλε που παρόλο που ώρα με την ώρα θα μπαίνει το κρύο στα 850, εδώ όχι μόνο θα έχει ίδια θερμοκρασία, αλλά θα ανέβει κιόλας!😁😩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νυμφαίο Φλώρινας πριν λίγο, στο καφέ του Ναύαρχου...Χωμένο στο χιόνι και συνεχίζει!!!

FB_IMG_1702709581507.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όντως οι Τ ψηλότερα,  αρκετά,  από τα,αναμενόμενα,  Επτάλοφο στα 850 ασταμάτητη βροχή και πριν λίγο είχα 4,5 βαθμούς από αναξιόπιστο θερμομετρο,  αντε να ναι και 3,5 . Αν κρατήσει ο υετός μέχρι το βράδυ ίσως το δω να πέφτει μετά τις 5 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερααα σε ολη την παρεα...τραγικα πραγματα σημερα......τσαμπα βολτα στα 1000+υψομετρο ουτε χιονονερο....

Μονο η ραχη τυμφρηστου ενα πασπαλο στις ευκολες ...κοντα στα 1300μ.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από το Φίλυρο. Η μέρα ξεκινά ακριβώς από εκεί που την άφησα. Θερμοκρασία στους 3,4με 2,6σδ και βροχή. Φτάσαμε τα 27χιλ βροχής και απ' ότι βλέπω και ο Χορτιάτης στα 800 δεν έχει χιόνι με 1,7 β και 0,7 σδ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και αύριο ήθελα να ανέβω Πήλιο, Πορταριά, Μακρινίτσα κτλ για βόλτα. χαχαχα Και Χάνια να ανέβω δεν θα έχει χιόνι, τζάμπα η βενζίνη. Βροχή βλέπω και στο Βόλο χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...