Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Berdon είπε:

Η Αριάδνη είχε εμφανιστεί μοντελικά ήδη από μακρινές ώρες ή όχι;

Σε ανάλογες ώρες και σε δυναμική σ' αυτές τις ώρες στον μέσο όρο των ανσμπλ το ίδιο με αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καλύτερος από Αριάδνη στις ανάλογες ώρες...λες ρε Μιχαήλ ?

Ναι.. και από το κύριο του ευρωπαϊκού καλύτερος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο φετινός χειμώνας μου θυμίζει πάρα πολύ το χειμώνα 2020-2021. Και στις πολύ αρχές του 2021 είχαμε μουντό καιρό με νοτιάδες (χωρίς όμως βροχές) και είδαμε 2 καλές χιονοεισβολές (η 2η έμεινε στην ιστορία). Η 1η στα μέσα Γενάρη 2021 και η 2η στα μέσα Φλεβάρη 2021. Άντε καλή χρονιά να έχουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, SNOWMANIAC είπε:

Γκαρυ συνέχισε να γκρινιάζεις έχει αποδειχτεί γούρι μέχρι τωρα🤣🤣

Αμέ. Δε θα χιονίσει. Τσάμπα χαιρόμαστε 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Αριάδνη εμφανίστηκε διαταξιακά και χρονολογικά σωστά στις 144-168 περίπου πάντως. Μέχρι τότε υπήρχε σύγχυση για την έκβαση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρεπει ομως αυριο να αλλαξουν το αικον και το τζεμ για να αρχισει το κυνηγι... Κεντροβορειοι στα οπλα απο αυριο να φερουμε τον χαμενο μας χιονια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Πρεπει ομως αυριο να αλλαξουν το αικον και το τζεμ για να αρχισει το κυνηγι... Κεντροβορειοι στα οπλα απο αυριο να φερουμε τον χαμενο μας χιονια!

Ποιο τζεμ παιδια ...Είναι πλέον χειροτερο και από cfs,τα ανσαμπλ του ειδικα ακομα χειρότερα σαν να μην υπάρχει για μένα είναι πλέον έχει χάσει τα παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τι εγινε ρε ανοίγετε μπουκαλια απο τωρα;😂

Μετά θα τους φταίνε όλα τα άλλα εκτός από την βιασύνη τους.....

χαχα σαν να βλέπω από τώρα τα μηνύματα σιχτιρίσματα και βρισίματα για τα μοντέλα....χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ποιο τζεμ παιδια ...Είναι πλέον χειροτερο και από cfs,τα ανσαμπλ του ειδικα ακομα χειρότερα σαν να μην υπάρχει για μένα είναι πλέον έχει χάσει τα παντα

Θα συμφωνησω αλλα σε τετοιες ωρες δεν παυει να εχει και αυτο μια βαρυτητα... Μακαρι απλα να ειναι ακυρο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Μετά θα τους φταίνε όλα τα άλλα εκτός από την βιασύνη τους.....

χαχα σαν να βλέπω από τώρα τα μηνύματα σιχτιρίσματα και βρισίματα για τα μοντέλα....χαχα

Μα αυτό είπα πριν και παρεξηγήθηκα.. Είναι πολύ νωρίς για πανηγύρια.Τα προσηνεμα κομάντο ποτέ δεν πανηγύριζαν όταν κάτι φαινόταν τόσο μακριά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες τη καλησπέρα μου... πίνω τσάι στην υγειά σας και κλαίω μόνος😂😂... όλα έγιναν σε μια στιγμή... πήγα τουαλέτα κομπλέ και βγήκα αλλιώς... σε ένα μισάωρο 38.8 ξερό παρακαλώ!!!....... τρολάρετε με ελεύθερα🤣 #join the club @ΧΕΛΜΟΣ @DIMITRIS @Berdon @Winterlove 

Εντωμεταξύ ρε Μιχαήλ.. από ποτε ειμαι και στο δικό σου κλαμπ?🤣 8 μέρες τώρα δεν έχω πάει πουθενά χωρίς την οικογένεια, κι όλοι είναι κομπελταουαα... και όσοι ήρθαμε σε επαφή... ψάχνομαι σαν το gif που είχε ανεβασει ο Σακης αχαχαχαχα

ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ ΣΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΩΡΑ γιατί βαρεθηκα! Όλα είναι υπό έλεχο🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Gary είπε:

Σάκη και γω κατέβασα μια Μαλαματίνα στην προηγούμενη κακοκαιρία αλλά χιονιζε γύρο από Γουμένισσα και γω έτρωγα βροχή. Οπότε μη βιάζεσαι 😅

Σε βλέπω να κατεβαζεις καβα Γκαρυ🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Winterlove είπε:

Παίδες τη καλησπέρα μου... πίνω τσάι στην υγειά σας και κλαίω μόνος😂😂... όλα έγιναν σε μια στιγμή... πήγα τουαλέτα κομπλέ και βγήκα αλλιώς... σε ένα μισάωρο 38.8 ξερό παρακαλώ!!!....... τρολάρετε με ελεύθερα🤣 #join the club @ΧΕΛΜΟΣ @DIMITRIS @Berdon @Winterlove 

Εντωμεταξύ ρε Μιχαήλ.. από ποτε ειμαι και στο δικό σου κλαμπ?🤣 8 μέρες τώρα δεν έχω πάει πουθενά χωρίς την οικογένεια, κι όλοι είναι κομπελταουαα... και όσοι ήρθαμε σε επαφή... ψάχνομαι σαν το gif που είχε ανεβασει ο Σακης αχαχαχαχα

ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ ΣΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΩΡΑ γιατί βαρεθηκα! Όλα είναι υπό έλεχο🤣

Φοβερό χαχαχα Περαστικά και σε εσένα! Να γίνεις γρήγορα καλά και βάλε πιο μετά μπουρλότο στα μοντέλα εκτός από τζίφο ( για το 18αρι φυσικά🤣) Εμένα βγήκε σήμερα θετικός ο πατέρας και ο αδελφός μου άρα πάμε και εμείς αρκετά καλά😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Σε βλέπω να κατεβαζεις καβα Γκαρυ🤣

Μπάμπη. Και υπόλοιποι ακούστε. ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΆΣΩ ΜΙΑ ΜΑΛΑΜΑΤΊΝΑ 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Σε βλέπω να κατεβαζεις καβα Γκαρυ🤣

Εγώ πάω να κατεβάζω κανα ντεπον προς το παρόν και βλέπουμε🤣

Την υγειά βρε παιδιά να έχουμε και μη τρελαινεστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μη βάζεται μόνο τον μέσο όρο στις 240 της Αριάδνης βάλτε και μέσους όρους ακόμα και στις 144-168 που ήταν ονειρικοί και φυσικά στο τέλος χαλάσανε ....αν η Αριάδνη και η Σοφία ήταν δυο παραδείγματα μόνο (βάλτε καιν άλλα 3-4 από όπου θέλετε)  υπάρχουν άπειρα άλλα με ονειρικές διατάξεις που έπεσαν τραγικά έξω και όχι στις 240 αλλά σε πολύ πιο κοντινές....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Winterlove είπε:

Εγώ πάω να κατεβάζω κανα ντεπον προς το παρόν και βλέπουμε🤣

Την υγειά βρε παιδιά να έχουμε και μη τρελαινεστε

Περαστικά σου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ρε και να μασταν στις 100 ωρες...Οι μισοι θα ειχαμε κλασει απο το ποτο και οι αλλοι μισοι στο τρελαδικο...Του Κουτρουλη ο γαμος θα γινει....🤣

Κι ο Βαγγελαρας μονος και γυμνος στους δρομους ν αναβει καπνογονα.!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα μισά σεναρια και παραπάνω με χιονιζουν του ευρωαπιου μεχρι τις 12 του μηνα δε χρειάστηκε να πάω παρακάτω  

Πω πω..κάτι μου θυμίζει αυτό ...ωχχχχχχχχχ.... το έχω ξαναζήσει και ήταν και μάλιστα και σε άπειρα πιο κοντινές ώρες πάλι από σένα και δεν μιλούσαν για απλά χιόνια αλλά για θαψίματα..............και όχι μόνο τα μισά ..αλλά πάνω από 35 σενάρια από τα 50....!!!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως σαν παρατήρηση να πω πως επειδή τα ensemble των μοντέλων είναι αρκετά κορδονιασμενα μέχρι 7 του μηνα (180 ώρες μπροστά) θεωρώ δεν υπάρχει τόσο μεγάλη αβεβαιότητα όπως συνηθως για τις 240 ώρες που βλέπουμε τους καλους μ.ο. Δηλαδη θεωρώ πιο αβέβαιο θα ήταν αν δεν υπήρχε συμφωνία των υποσεναριων μέχρι 7 του μηνα. Όπως και να χει μακαρι να πάνε όλα καλά για τα παιδια στα κεντροβορεια και μετά πάμε για το 4Χ4 

επιτελους ξεκινάει η εποχη μας!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...