Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοίγω λοιπόν για πρώτη φορά θέμα με σχολιασμό χαρτών. Αποφασισμένος ότι θα δούμε μεγάλα πράγματα τον Γενάρη

ΤΕΛΟΣ!!!

ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΠΑΜΕ!!!!

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Ανοίγω λοιπόν για πρώτη φορά θέμα με σχολιασμό χαρτών. Αποφασισμένος ότι θα δούμε μεγάλα πράγματα τον Γενάρη

ΤΕΛΟΣ!!!

ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΠΑΜΕ!!!!

 

 

 

Με την ευχή το όνομα σου να μνημονεύεται στους αιώνες ως ο άνθρωπος που έφερε στη νυφούλα του βορρά ενα νεο 88😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Ανοίγω λοιπόν για πρώτη φορά θέμα με σχολιασμό χαρτών. Αποφασισμένος ότι θα δούμε μεγάλα πράγματα τον Γενάρη

ΤΕΛΟΣ!!!

ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΠΑΜΕ!!!!

 

 

 

Όλοι είμαστε μαζί σου ας μας σαρώσει απο άκρη σε άκρη ενας καυσ.....εεε ενας χιονιααςς ήθελα να πω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είμαι σοφός από χάρτες, αλλά θα δώσω άπειρη θετική ενέργεια.

Στόχος σε πρώτη φάση, Χιονιάς μεγάλος ΔΚΒ που καταλήγει με σάρωμα στα προσήνεμα και νησιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Μας κρατάνε στη ζωη ο ναο...Ο αο κατρακυλάει και δε ξέρω πόσο καλο ειναι αυτο 

Μεγάλος Αυλώνας ικανός να φτασει πολύ νότια...από μόνος του δεν λέει κάτι αλλά μόνο συνδιαστικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μας κρατάνε στη ζωη ο ναο...Ο αο κατρακυλάει και δε ξέρω πόσο καλο ειναι αυτο 

Αναλογα που θα φτασει δεν ειναι σιγουρο ακομα αν βγουν οι δεικτες ευρωπαικου η τζιφου.του τζιφου ο αο ειναι πολυ πιο αρνητικος απο ευρωπαικο πχ στους μο

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τον βλέπω δυνατό τον Νικόλα! Βλέπω μαζί με τις 240ωρες στα 12αρια να σκάει και 112. 

Παμέ να φέρουμε τον Χειμώνα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αναλογα που θα φτασει δεν ειναι σιγουρο ακομα αν βγουν οι δεικτες ευρωπαικου η τζιφου.του τζιφου ο αο ειναι πολυ πιο αρνητικος απο ευρωπαικο πχ στους μο

Ο ναο που είναι του ευρωαπαιου;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Αζορικος είναι για λίγους μια προσωρινή ανάσταση αλλά για πολλούς η οριστική καταδίκη. Η πλειοψηφία των βαρέων χειμωνων στην Ευρώπη (ανατολική, κεντρική, δυτική) προέκυψε όταν ο Αζορικος ήταν στα σκοινιά τρώγοντας απερκατ αριστερά και δεξιά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Δεν είμαι σοφός από χάρτες, αλλά θα δώσω άπειρη θετική ενέργεια.

Στόχος σε πρώτη φάση, Χιονιάς μεγάλος ΔΚΒ που καταλήγει με σάρωμα στα προσήνεμα και νησιά

Έρθει δεν έρθει Νικόλα και μόνο για την ευχή που έδωσες σου βγάζω το καπέλο.. 

Να σαι καλά φιλαράκι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, fear777 είπε:

Ο Αζορικος είναι για λίγους μια προσωρινή ανάσταση αλλά για πολλούς η οριστική καταδίκη. Η πλειοψηφία των βαρέων χειμωνων στην Ευρώπη (ανατολική, κεντρική, δυτική) προέκυψε όταν ο Αζορικος ήταν στα σκοινιά τρώγοντας απερκατ αριστερά και δεξιά. 

Στην προκειμένη περίπτωση τον θέλουμε όμως εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, fear777 είπε:

Ο Αζορικος είναι για λίγους μια προσωρινή ανάσταση αλλά για πολλούς η οριστική καταδίκη. Η πλειοψηφία των βαρέων χειμωνων στην Ευρώπη (ανατολική, κεντρική, δυτική) προέκυψε όταν ο Αζορικος ήταν στα σκοινιά τρώγοντας απερκατ αριστερά και δεξιά. 

Γνωστόν ότι όλη η Ευρώπη καίγεται για να δει το Σύνταγμα στουπα:):)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Filippos είπε:

είναι συνδρομητικοί οι δείκτες του ευρωπαίου.

Επειδη ειναι γιορτινες μερες σας βαζω του 00,🤣🤣

received_2236141216589504.png

received_266951176097630.png

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχουν σημανικές διαφορές τζίφου ευρωπαίου σ εκρίσιμο χαμηλό της Αμερικής, αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος πως ακριβώς αλληλεπιδράει το συγκεκριμένο. χαχαχα Ειδα όμως τρρο αποτέλεσμα στα ενσέμπλς του τζίφου.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Νικόλας λοιπόν ο τυχερός! Πάμε να το φέρουμε όλοι μαζί το 2024, εξάλλου έχει πέσει από κάποια παιδιά πολυυυ δουλειά χαχαχα.

Ιανουάριος 2024 : Ο χειμώνας των πάγων round 2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά εμπειρικά για μας τους παλιούς...

Αν ο Santa δεν κάνει πόστ που να είναι πάνω από 3 προτάσεις τότε χιονιάς δεν παίζει.

Αυτός είναι ο χρυσός κανόνας 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά να έχουμε και καλό Γενάρη! Χιονισμένος να μας βγει!

@nikolasxm Καλή τύχη κι επισήμως πλέον! Λίγο δύσκολο να γίνουν κουραμπιέδες ταυτόχρονως Αθήνα και Θεσσαλονίκη, μα έσενα σε βλέπω αποφασισμένο!

Εύγε!

Υ.Γ. Δεκέμβρη του 2023 ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑ! Παρ' προσωπικά μπήκες στο αρχείο μου, για μια απ' τις πιο επικές καταιγίδες που έχω ζήσει στη ζωή μου, αν και σύντομη! Αυτό οφείλω να στο αναγνωρίσω! Εγώ στάθηκα έστω και λιγο τυχερός στη γενικότερη ατυχία μας και δόξα το Θεό, είμαι και καταιγιδάκιας (=ραγδαιότητα)! Thank you for that epic little moment! That's life!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα πολύ σιωπή βλέπω...συνήθως το πρώτο ραν του νέου θέματος το αβανταρουμε...έλα να παγώσουν τα τσιμέντα λέμε..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έλα πολύ σιωπή βλέπω...συνήθως το πρώτο ραν του νέου θέματος το αβανταρουμε...έλα να παγώσουν τα τσιμέντα λέμε..😋

Παμε γερα φιλε..ολοι μαζι μπορουμε να το κανουμε..🤣

17-2_DxO-1024x680.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...