Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Λοιπον αθτη τη στιγμη τα κεντροβοριεα δεν εχουν ουτε ενα θετικο κυριο χααχαχαχα ..παμε πιλυ καλα ειναι οι ωρες που δε τα θελουμε μαζι μας καν...θα τα θελουμε οταν λεπτυνρι ο αυλωνας 

Φέτος πάντως δεν είναι η χρόνια που λεπταίνουν, μόνο παχαίνουν χαχαχα. Δεν ξέρω, δεν είμαι αισιόδοξος. Ωστόσο όντως είμαστε σε ώρες όπου (αν και μακριά ακόμα) δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να δούμε καλά ΚΒ σενάρια… Γιατί σημαίνει ότι όσο πέφτουν οι ώρες θα εξαφανίζονται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Ουτε σταγονα για αλλες 10 μερες.Καλα να περασετε αποψε και οι προσηνεμοι με το μαλακο την καταναλωση νερου γιατι θα μπει δελτιο σε λιγο και τουβλα στα καζανακια οπως το 1990.

παντως μπορουμε να κοινηγησουμε μια βροχοκαιρια εκει στα θεοφανεια πριν τον ΚΟΓΚΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ας κλειδώσουμε πρώτα (στα επόμενα ραν) ότι θα κατέβει αυλώνας προς την περιοχή μας και όσο πλησιαζουν οι ώρες θα αρχίσουμε να βλέπουμε την πιθανή του θέση, τώρα απλά βλέπουμε σενάρια με ελάχιστα ποσοτά επιβεβαίωσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαζα με τζιφο 12 αρι μένουμε με το π στο χέρι.Οπως είπε και κάποιος πιο πάνω ραν ραν πάνε όλα πιο ανατολικά.Με τις υγείες μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Soto Weather είπε:

παντως μπορουμε να κοινηγησουμε μια βροχοκαιρια εκει στα θεοφανεια πριν τον ΚΟΓΚΑ

Δεν υπαρχει τιποτα φιλε μου.Τα θεοδωριανα θα βαλουν 300μμ να ξεκινησει αλλη μια καλη χρονια για εκει.Εμεις θα τη βγαλουμε με ακριδες και σοδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Soto Weather είπε:

gem-1-240.png.62dc7366f911b5dfb54604303a3ae1bb.png1542310328_(1).jpeg.e088881049e46a60d8645b4fe44cbfc2.jpeg

Άρα δεν θα βγει αυτό το σενάριο αφού το έδειξε το τζεμ.. σε πολύ καλό φεγγάρι

Πάμε Ευρωπαίο και ενσεμπλες που είναι και τα σημαντικά, γιατί το ράν του τζίφου είναι ένα τρεξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εμενα με θυμιζουν ελπιδα ειδικα το τζεμ 

Αντώνη θα το φέρουμε στα μέτρα μας.Αν υπάρξει αυλωνας οπως τον δείχνουν είναι ευκαιρία για ιστορικες καταστάσεις όπου κατσει καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν υπαρχει τιποτα φιλε μου.Τα θεοδωριανα θα βαλουν 300μμ να ξεκινησει αλλη μια καλη χρονια για εκει.Εμεις θα τη βγαλουμε με ακριδες και σοδες.

θα τα βάλουμε όλα σε χιόνι ρε...

πέρα την πλάκα, καιρική κατάντια δε μπορεί ούτε να βρέξει, νομίζω ότι δεν θα βρέξει ποτέ ξανα εδω, μου έχει δημιουργήσει ψυχολογικά αυτή η κατάσταση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι μου λέει ο μέσος όρος τζιφου θα έχει πολύ δυτικά σενάρια μέσα. Και το κύριο θα είναι το πιο ανατολικό σενάριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snow_evia said:

Άρα δεν θα βγει αυτό το σενάριο αφού το έδειξε το τζεμ.. σε πολύ καλό φεγγάρι

Πάμε Ευρωπαίο και ενσεμπλες που είναι και τα σημαντικά, γιατί το ράν του τζίφου είναι ένα τρεξιμο

τετοια σεναρια παιζουν οποτε δεν ειναι μονος του... μην τον αποκλειεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

θα τα βάλουμε όλα σε χιόνι ρε...

πέρα την πλάκα, καιρική κατάντια δε μπορεί ούτε να βρέξει, νομίζω ότι δεν θα βρέξει ποτέ ξανα εδω, μου έχει δημιουργήσει ψυχολογικά αυτή η κατάσταση...

Μιλαμε για καταρα Μητσο.Ειλικρινα δεν παλευεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούκμο και γαλλικό τα μόνα που δίνουν ελπίδα στα κβ.

Λένε οι ελπίδα πεθαίνει τελευταία, αλλά όπως έχει πει και ο φίλος ο Βασίλης από τα Θεοδώριανα, εν τέλη πεθαίνει και αυτή.

Ας ελπίσουμε αύριο να αλλάξει κάτι που δεν έχει φανεί σήμερα ριζικά όπως άλλαξε προς το πολύ κακο σημερα, μπας και δούμε επιτέλους το πολυποθητο. Μαύρη παραμονή Πρωτοχρονιάς σήμερα.... Τα λέμε στην ορωτοχρονια εκτός αν βγει τελειως ο Ευρωπαίος 

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ούκμο και γαλλικό τα μόνα που δίνουν ελπίδα στα κβ.

Λένε οι ελπίδα πεθαίνει τελευταία, αλλά όπως έχει πει και ο φίλος ο Βασίλης από τα Θεοδώριανα, εν τέλη πεθαίνει και αυτή.

Ας ελπίσουμε αύριο να αλλάξει κάτι που δεν έχει φανεί σήμερα ριζικά όπως άλλαξε προς το πολύ κακο σημερα, μπας και δούμε επιτέλους το πολυποθητο. Μαύρη παραμονή Πρωτοχρονιάς σήμερα.... Τα λέμε στην ορωτοχρονια εκτός αν βγει τελείως ο Ευρωπαίος 

 

Μιχαήλ μακάρι να ήταν αυτά τα προβλήματα μας φίλε που θα μαύριζαν την Πρωτοχρονιά. Πρώτη πρωτοχρονιά χωρίς τον πατέρα μου. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...