Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ούκμο και γαλλικό τα μόνα που δίνουν ελπίδα στα κβ.

Λένε οι ελπίδα πεθαίνει τελευταία, αλλά όπως έχει πει και ο φίλος ο Βασίλης από τα Θεοδώριανα, εν τέλη πεθαίνει και αυτή.

Ας ελπίσουμε αύριο να αλλάξει κάτι που δεν έχει φανεί σήμερα ριζικά όπως άλλαξε προς το πολύ κακο σημερα, μπας και δούμε επιτέλους το πολυποθητο. Μαύρη παραμονή Πρωτοχρονιάς σήμερα.... Τα λέμε στην ορωτοχρονια εκτός αν βγει τελείως ο Ευρωπαίος 

 

Μιχαηλ η φιλοσοφία του τζεμ δε σαρεσει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

τετοια σεναρια παιζουν οποτε δεν ειναι μονος του... μην τον αποκλειεις

Το λέω επειδη πιο πολύ δεν είναι καθόλου αξιόπιστος, παραπαίει συνεχώς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρχιζω να απολαμβανω την υγρασια που μας εχει σαπισει, βολτιτσα μηπως νιωσω λιγη ψυχρα !!!!!!

με το καλο ο νεος χρονος και Καλη Χρονια !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ουτε σταγονα για αλλες 10 μερες.Καλα να περασετε αποψε και οι προσηνεμοι με το μαλακο την καταναλωση νερου γιατι θα μπει δελτιο σε λιγο και τουβλα στα καζανακια οπως το 1990.

Θα λιώνουμε το χιόνι που θα πέσει σε 10 μέρες από τώρα Χόρχε μην ανησυχείς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιας και ολοκληρωνονται τα 12αρια..Θα μου ειπτρεψετε...Ο απολογισμος ο καιρικος για το 2023..Οχι με νουμερα,οχι με διαγραμματα αλλα με μια εικονα.

 

unnamed.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, icestorm είπε:

Θα λιώνουμε το χιόνι που θα πέσει σε 10 μέρες από τώρα Χόρχε μην ανησυχείς....

Αναλαβετε εσεις Παναγιωτη.Εχω εδωσα πολλες ενδοξες μαχες αυτες τα χρονια.Τις εχει χασει.Δεν εχω αλλα κουραγια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιας και άκουσα για απολογισμό 2023, έχω μαζέψει σε αυτό το άρθρο όσα μπορούσα, για όποιον δεν βαριέται!!!😅

 

https://www.weatherforattica.gr/2023/12/apopseis.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν δεν φρεναρει λιγακι το εκτρωμα το ατλαντικου, δεν θα γινει τιποτα και οτι παει να κατεβασει θα φευγει ασια.
ισως και το πιο πιθανο ειναι αυτο.
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα δεν μπήκε το 2024 και έχουμε φτάσει 80+ σελίδες!! Μέχρι την αλλαγή μπορεί να πλησιάσουμε και την κατοσταρα!! Ακούς καιρε? Μας ποτίζεις φαρμακεία αλλά εμείς εδώ πιστοί σε εσένα! Κάνε μας το χατίρι και φέρε το κάπου εκεί το δεύτερο δεκαήμερο να ησυχάσουμε!! Καλή χρονιά  από εμένα χρόνια πολλά σε όλους καλά χιονοθαψιματα και τα λέμε από αύριο πάλι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συλλεκτικό διάγραμμα...μετά από σερί μηνες που μας έχει παει γμντς είναι δεδομένο ότι δεν θα πέσει σταγόνα για μια βδομάδα ακόμη (τουλάχιστον), δεν υπάρχει αυτό φέτος!

image.png.61cf9afe5f8057fcc069b6f0f9eb23ae.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θα πω ότι όταν φτάσουμε στις 92 ώρες,ο Τζιφος θα έχει το σενάριο του  Gem σήμερα και θα το δείτε μάγκες....καλή χρονιά να έχουμε,μη μασάτε, ΈΡΧΕΤΑΙ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kibo είπε:

Ακόμα δεν μπήκε το 2024 και έχουμε φτάσει 80+ σελίδες!! Μέχρι την αλλαγή μπορεί να πλησιάσουμε και την κατοσταρα!! Ακούς καιρε? Μας ποτίζεις φαρμακεία αλλά εμείς εδώ πιστοί σε εσένα! Κάνε μας το χατίρι και φέρε το κάπου εκεί το δεύτερο δεκαήμερο να ησυχάσουμε!! Καλή χρονιά  από εμένα χρόνια πολλά σε όλους καλά χιονοθαψιματα και τα λέμε από αύριο πάλι!

Μα εμεις ειμαστε μονιμα ενα μηνα μπροστα..Κοντοζυγωνει η ωρα που θα ανοιξουμε σχολιασμο φλεβαρη..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, fufutos είπε:

Εγώ θα πω ότι όταν φτάσουμε στις 92 ώρες,ο Τζιφος θα έχει το σενάριο του  Gem σήμερα και θα το δείτε μάγκες....καλή χρονιά να έχουμε,μη μασάτε, ΈΡΧΕΤΑΙ.....

Μόνο που ο αυλωνας θα σκάει Αδριατική😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν ξέρω πολλά, θα πω πως αυτά που τα βλέπουμε κάθε χρόνο πλέον, είναι τα γνωστά τσαλιμάκια των μοντέλων! Προσωπικά πιστεύω πως ΟΛΟΙ φέτος θα το δούμε σε διαφορετικές χρονικές στιγμές! Τώρα ξεκινάμε! Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία και ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ! Χιόνια πολλαααά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα κβ ας είμαστε αισιόδοξοι. Το πολύ πολύ μεσα στην ξερό -κρυα νύχτα αν δεν πανε καλα τα πράγματα θα λέμε " νυχτα ξελογιαστρα νύχτα όμορφη όμορφα το άστρα..." 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Μιας και άκουσα για απολογισμό 2023, έχω μαζέψει σε αυτό το άρθρο όσα μπορούσα, για όποιον δεν βαριέται!!!😅

 

https://www.weatherforattica.gr/2023/12/apopseis.html

Πολύ ωραία ανάλυση με τις περιγραφές σου και τις εικόνες με γραφικό τρόπο μας μετέφερες στα πιο σημαντικά καιρικά στιγμιότυπα του έτους που φεύγει! Σωστά αναφέρθηκες ότι με τόσα αρνητικά ρεκόρ που είχε και καταστροφές, να φύγει και κάτι πιο φυσιολογικό να ακολουθήσει! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...