Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερος ο μ.ο. του αμερικάνου στις 132h... αλλά και πάλι δε μου αρέσει... ξεκάθαρα επικρατεί ακόμη η πολύ ανατολή στα μέλη του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σενάριο οπως τζεμ και ουκμο δεν έχει ούτε ένα σενάριο του τζιφου 

Εγώ στο έχω πει δεν πιστεύω ότι θα υπάρχει χαμηλό δυτικά όταν θα είναι σε κατάλληλη θέση ο Αυλώνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Εγώ πάντως δεν προσβληθηκα καθόλου για την παράθεση που μου έκανες, πιο πολύ χιουμοριστική την βρήκα , (αν είναι γι'αυτη που μιλάς) απλά ίσως φάνηκε πικρή λόγω και των προηγούμενων σχολίων σου 

Ε μα για αυτη μιλαω που εβαλα και εμενα μεσα αφου εχω και εγω ηλιο σε τετοιες ψυχρες εισβολες.

Μα που φανηκε πικρη?? Το διο χιουμορ κανουμε ολοι στα σχολια βρε παιδια ειτε για Γιαννενα Λαρισα κλπ τι να λεμε τωρα.Με το χιουμορ μου στα ποστ  μου εννοειται δεν προσβαλω ποτε κανεναν.

Τεσπα δεν ειναι δικο μου το φορουμ οποτε ομορφα και ωραια μακρια απο σχολιασμο με χιουμορ και ολα μελι γαλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερό το ουκμο για κεντρικά,λίγο πιο βόρεια ρε,μην μείνω αχιονος στη Σαλόνικααα,τον τζιφο δεν το εμπιστεύομαι,εκτός και αν ο παιος ταχθεί στο πλευρό του μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, KapelosG said:

Αγγλος στις 168 ωρες στην Αττικη θα χε τρελο υετο με -6 στα 850, η θεση του χαμηλου ειναι τρομερη

εμεις εδω θα βλεπαμε τπτ αν εβγανε ετσι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snowjohn said:

εμεις εδω θα βλεπαμε τπτ αν εβγανε ετσι?

Δεν θα βγει ετσι…καλυτερο η χειροτερο θα ειναι οποτε μην το ψαχνεις ακομα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

εμεις εδω θα βλεπαμε τπτ αν εβγανε ετσι?

Αν εβγαινε σιγουρη χιονοπτωση, δεν ειμαι βεβαιος για χιονοστρωση, θα ελεγα οτι στο πικ των φαινομενων η Τ θα ταν 0-1 στα 200 μετρα

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, south coast said:

Δεν θα βγει ετσι…καλυτερο η χειροτερο θα ειναι οποτε μην το ψαχνεις ακομα😎

καλα το ξερω αλλα θα ηθελα να μπορω να διαβασω τι θα γινει με βαση χαρτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ε μα για αυτη μιλαω που εβαλα και εμενα μεσα αφου εχω και εγω ηλιο σε τετοιες ψυχρες εισβολες.

Μα που φανηκε πικρη?? Το διο χιουμορ κανουμε ολοι στα σχολια βρε παιδια ειτε για Γιαννενα Λαρισα κλπ τι να λεμε τωρα.Με το χιουμορ μου στα ποστ  μου εννοειται δεν προσβαλω ποτε κανεναν.

Τεσπα δεν ειναι δικο μου το φορουμ οποτε ομορφα και ωραια μακρια απο σχολιασμο με χιουμορ και ολα μελι γαλα.

Το λέω ίσως επειδή οι αντμιν είδαν και τα προηγούμενα σχόλια σου που είχαν πικρία για τα τρεξίματα (και τον ήλιο που θα έχεις) και θεώρησαν ότι το λες με κακία, ίσως το εκτίμησαν λανθασμένα . Αν μπορεί κάποιος να πει γιατί σβήστηκε εγώ προσωπικά δεν εχω θέμα γέλασα κιόλας γιατί όντως θυμήθηκα κάτι ποστ που έβλεπα στο φβ περσι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ε μα για αυτη μιλαω που εβαλα και εμενα μεσα αφου εχω και εγω ηλιο σε τετοιες ψυχρες εισβολες.

Μα που φανηκε πικρη?? Το διο χιουμορ κανουμε ολοι στα σχολια βρε παιδια ειτε για Γιαννενα Λαρισα κλπ τι να λεμε τωρα.Με το χιουμορ μου στα ποστ  μου εννοειται δεν προσβαλω ποτε κανεναν.

Τεσπα δεν ειναι δικο μου το φορουμ οποτε ομορφα και ωραια μακρια απο σχολιασμο με χιουμορ και ολα μελι γαλα.

Απλα σε πηρε η μπαλα λογω των προηγουμενων και ασχετων με σενα.Συνεχισε να γραφεις,δεν εχεις προκαλεσει ποτε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρώ και ελπίζω ότι τα ανσάμπλ του τζίφου είναι σε μεταβατικό στάδιο και θα βελτιωθούν κι άλλο ήδη στο 18αρι του (βασικό να κάνει καλό τρείξιμο ο ευρωπαίος)

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=12&date=2024-01-06&model=gfs&member=ENS&bw=1

Πάντως εάν σκεφτούμε την εικόνα των ανσάμπλ του τζίφου στο πρωινό τρέξιμο υπάρχει σαφή βελτίωση, κύριως προς την λογική τους, στο 12αρι.

Έχει πάρα πολύ δρόμο ακόμη αλλά σκεφτείτε που είμασταν εχθές το βράδυ στα 12αρια και που είμαστε σήμερα το βράδυ.

Υ.Γ. Ο Άγγλος μετά την επιτυχία του Νοεμβρίου δεν τα πήγαινε καλά, νομίζω είναι ώρα να πάρει άλλη μια νίκη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Το λέω ίσως επειδή οι αντμιν είδαν και τα προηγούμενα σχόλια σου που είχαν πικρία για τα τρεξίματα (και τον ήλιο που θα έχεις) και θεώρησαν ότι το λες με κακία, ίσως το εκτίμησαν λανθασμένα . Αν μπορεί κάποιος να πει γιατί σβήστηκε εγώ προσωπικά δεν εχω θέμα γέλασα κιόλας γιατί όντως θυμήθηκα κάτι ποστ που έβλεπα στο φβ περσι

 

Οχι βρε παιδια ποια κακια λετε εδω εχουμε ριξει τοσο γελιο με τα Γιαννενα - Λαρισα - θεσσαλονικη - Γρεβενα και μου ηρθε στο μυαλο αυτο με την τσιμισκη και το εβαλα πριν αφου παντα οταν χανουμε την μαχη κανω χιουμορ με ποστς οπως με το αχιονο μιτσικελι κλπ τετοια. Μετα βαζω και το προσηνεμο avatar μου για γουρι χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, snow_evia said:

Στο -5 ο μέσος όρος του τζίφου αλλά είναι λίγο πλασματικό γιατί δεν έχει πολλά σενάρια κάτω των -8

Στο -3 ηταν στο 6αρι,εχουμε χρονο για να γινουν πολλα η τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το κοντρόλ του τζίφου είναι για δεύτερο συνεχόμενο τρέξιμο πάρα πολύ καλό, δεν είναι όπως στο 6αρι αλλά και πάλι τα ημιορεινά εδω θα έβλεπαν ένα καλό χιονιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, DIMITRIS said:

στο διάγραμμα φαίνεται καθαρά πόσο μόνο του είναι το κύριο του τζίφου για 12-14/1

image.png.c5a9b2b61d2797a231914fe0f37212ef.png

Καραμπαμ εκανε απο νωρις στον μεσο ορο και ας μην εχει βγαλει φοβερά ενς ακομα,δεν με χαλαει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απλα σε πηρε η μπαλα λογω των προηγουμενων και ασχετων με σενα.Συνεχισε να γραφεις,δεν εχεις προκαλεσει ποτε.

Τhanks Γιωργο!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Στο -3 ηταν στο 6αρι,εχουμε χρονο για να γινουν πολλα η τιποτα

Για τα σενάρια το λέω, θα προτιμούσα να είχε πιο πολλά με κάτω από -8 , σίγουρα βελτιώθηκε ο μέσος ορος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Καραμπαμ εκανε απο νωρις στον μεσο ορο και ας μην εχει βγαλει φοβερά ενς ακομα,δεν με χαλαει

έτσι! τα καλά τρεξίματα τα θέλω από <100 ώρες...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...