Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Δες ίδιες ώρες ακριβώς και πες μου είναι κολοτουμπα αυτό? Αλλαγές έχει κυρίως στις θερμοκρασίες 

UW144-21 (1).gif

ukmo-0-156.png

ukmo-1-156.png

UW144-7.gif

Δεν υπαρχει καμια κωλοτουμπα

Απλα ο προβληματισμος του κωστα και ειναι σωστος,ειναι στην αποδυναμωση του αυλωνα σε σχεση με το πρωινο του τρεξιμο

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Δεν υπαρχει καμια κωλοτουμπα

Απλα ο προβληματισμος του κωστα και ειναι σωστος,ειναι στην αποδυναμωση του αυλωνα σε σχεση με το πρωινο 

Ένα τρεξιμο είναι , κάτσε να φτάσουμε να συμφωνούν όλα τα μοντέλα και βλέπουμε αν θα αλλάξουν μετά, έχουμε πολλά να δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ή Τζεμ να χιονιστεί μέχρι και το καβούρι στα προσηνεμα ή αικον να χιονιστουν τα κεντροβόρεια. Όχι μετριότητες. Το γαλλικό παίζει να έβγαζε έπος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Ένα τρεξιμο είναι , κάτσε να φτάσουμε να συμφωνούν όλα τα μοντέλα και βλέπουμε αν θα αλλάξουν μετά, έχουμε πολλά να δούμε 

Ναι αλλα θα  υπαρχουν και αυτα τα ασχημα σεναρια μεσα

Υπομονη θελει ειπαμε και τυχη

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά ... Είμαι σε γιορτή και βλέπω freeze δες icon βασιλιά δες εκείνο και το άλλο ... Το μόνο που μπορώ να δω τώρα είναι το μπουκάλι του σκοτς που πιναμεε με .τον εορταζοντα ... Χαχαχα... ευχαριστώ για τα ταγκ ...αλλά δεν μπορώ να τα δω για άλλους λόγους ... Ήρθα στη κοπή...θα μου τα πει ο Βαγγέλης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ποσο δυσκολο ειναι στο ουκμο κ στο γαλλικο στις 120 οαυλωνας να βγει πιοΝΔ και να δημιουργησει χαμηλο στο ιονιο η να κρατησει το υπαρχον πιο βορεια; 

θελουμε βορειοδυτικα τον αυλωνα κ το χαμηλο να συνδεθει με τον αυλωνα απο νωρις ξεκαθαρα οριζοντια, επισης οπως ειπε ο Βαγγελης ας κλειδωσουμε εμποδισμο αυριο κ βλεπουμε...

υγ αμα παει ΝΔ εγινε χιονιας βολου Λαμιας Λειβαδιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σεναριο 3 επισης ωραιοgens-3-1-132.png.82e091187ec6a4dfb4e5c899cfbbc941.pnggens-3-0-132.png.52d7ee504503c5b48f85b8caf3b8a470.png

Ο μ.ο. τζιφου αρχισε να εμφανιζει γραμμουλες στον υετο! αυτο σημαινει πως ειμαστε στο 95%< στο διαγραμμα σωστα;gens-31-2-132.png.6b23b2445e7619be12a6276c788d927b.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aρχίζω να αισιοδοξώ για το επίμαχο διάστημα... Κρατάμε φυσικά πισινές γιατί πάντα παραμονεύει η φάπα, αλλα σίγουρα θετικές αλλαγές από αρκετά μοντέλα. Βημα βημα, ας δουμε και παίο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγνώμη που επαναλαμβάνομαι, αλλα έχω τρελαθεί με το 3... τραγουδήστε μαζί μου: ''το 'χω ερωτευτειιιι''

Και το σενάριο 2.... σεναρια 2,3 είναι κτήνη κανονικά.... λεω να παραγγείλω δυο καδράκια αύριο το πρωί, να κορνιζάρω.. σενάρια πρότυπο!!

Κατ' τα αλλα ο μ.ο του τζίφαρου θέλει πολύ δουλειά.... η συντριπτική πλειοψηφία των μελών του δηλαδή είναι από πολύ μετρια έως παντελώς άθλια κατα τη γνώμη μου.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ο αχρηστος αντιλυκλωνας εχει ριξει αγκυρα και καταστρεφει τα παντα....θα μου πεις σε πιθανη κατρευση  θα ηταν καλυτερα???......πως θα γινει δεν κερω, αλλα  πρεπει να τραβηξει τα πλοκαμια του απ τα Βαλκανια, απ τις Αλπεις ακομη καλυτερα !!!!!

για να μην πολυλογω....τουλαχιστον χειμωνιαζει !!!!

υ.γ παω να κανω παρεα στον φρεεζ,,,,,εχει και παραθυρω, τη τρελα μου μεσα!!!!!!!!

υ.γ 2...χαιρετισμους σε ολους εκει στη συναντηση,,,, ενα ποτηρακι στην υγεια μου 🙂 !!!!

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

 

ΑΚΡΙΒΩΣ. ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΠΕΤΣΟΚΟΜΜΑ ΚΑΙ ΑΡΧΗ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ.

13 minutes ago, snow_evia said:

Δες ίδιες ώρες ακριβώς και πες μου είναι κολοτουμπα αυτό? Αλλαγές έχει κυρίως στις θερμοκρασίες 

UW144-21 (1).gif

ukmo-0-156.png

ukmo-1-156.png

UW144-7.gif

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, freeze είπε:

Ρε παιδιά ... Είμαι σε γιορτή και βλέπω freeze δες icon βασιλιά δες εκείνο και το άλλο ... Το μόνο που μπορώ να δω τώρα είναι το μπουκάλι του σκοτς που πιναμεε με .τον εορταζοντα ... Χαχαχα... ευχαριστώ για τα ταγκ ...αλλά δεν μπορώ να τα δω για άλλους λόγους ... Ήρθα στη κοπή...θα μου τα πει ο Βαγγέλης

Βγαλτε και καμια φωτο στεφανε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Soto Weather είπε:

το σεναριο 2 του τζιφου κατεβαζει καπακι και το επομενο!

New 1911! Για τα μάτια μας και μόνο όνειρο τρελοοοοο

Αντε σας αφηνω.. για λίγο όμως.. επανέρχομαι στον ευρωπαίο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ή Τζεμ να χιονιστεί μέχρι και το καβούρι στα προσηνεμα ή αικον να χιονιστουν τα κεντροβόρεια. Όχι μετριότητες. Το γαλλικό παίζει να έβγαζε έπος. 

Ααα  Ρε Νικόλα πόσοοοοο! συμφωνώ μαζί σου!!!!!

Ετσι ρε φίλε..Ή  προσήνεμα η κεντροβόρεια.. Μετριότητες δεν αρμόζουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ δεν εισαι που οταν στραβωνει το αικον ξεκινας την μιρλα στης 5:30?🤣🤣🤣🤣🤣

Στους χιονιάδες ισχύει το εξής: Θα βγει το μοντέλο εμ το χειρότερο σενάριο...

κατά τα άλλα με το απογευματινό ούκμο θα ήμουν ευτυχής με την πέτσα που μας έδινε. τζεμ χάλασε, τζίφος χάλια μαύρα, αν και όσο παράξενο και αν φανεί σε κάποιυς θεωρώ ότι ο τζίφος στο 12αρι είναι πιο πιθανώς στο να δώσει χιόνι εδώ από ότι το ούκμο στο 00αρι. Τέσπα. μακάρι να μην βγει το χειρότερο δυναστό σενάριο, δηλαδή ισχυρό ξηρόκρυο, ολικός παγετός χωρίς έστω πέτσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...