Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, nikolas 2365 said:

Πέτσα για 4*4. Εγώ βέβαια θα λείπω από Χαλκίδα. Αλλά αν στρωσει για 4*4 θα είναι επικά. 

Και που θα εισαι Νικόλα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Galanto είπε:

5,6 σεναρια πανω απο 10 ποντο..10 σεναρια του ευρωαπιου μου ριχνουν πανω απο 5 πόντους και καμία 15 αρια απο πασπαλα μεχρι 5...Μεγάλη βελτιωση πολυ μάπα το κυριο και το κοντρολ θα χει πιο ωραια ανσαμπλ 

Αντώνη για Θεσσαλονίκη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Απο προπαίδεια καλά πάμε!!! Από καλή προοπτική πάντως, μάλλον απέχουμε πολύ.

Ρεταλοκατασταση διαφαίνεται. Απ' πλευράς υετού.

για 6 μερεσ μπροστα δεν τιθεται θεμα υετου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως εγώ όταν βλέπω ΜΗΔΈΝ υετό στον Ευρωπαίο, δεν πιστεύω ότι θα γίνει κάτι ιδιαίτερο . Δλδ είναι σαν να ακούω το Ζιακοπουλο ν λέει "το κρύο θα είναι αισθητό και τα φαινόμενα θα είναι σχετικά ασθενή"

Αυτό πιστεύω. Για Αθήνα μιλάω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Πάντως εγώ όταν βλέπω ΜΗΔΈΝ υετό στον Ευρωπαίο, δεν πιστεύω ότι θα γίνει κάτι ιδιαίτερο . Δλδ είναι σαν να ακούω το Ζιακοπουλο ν λέει "το κρύο θα είναι αισθητό και τα φαινόμενα θα είναι σχετικά ασθενή"

Αυτό πιστεύω. Για Αθήνα μιλάω 

αφου θα αλλαξει, αυριο αλλα θα δειχνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

εχει και τισ μεγιστεσ για το σαββατο , 7 βαθμοι, μαλλον παμε για φολα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
7 minutes ago, menidi said:

Πάντως εγώ όταν βλέπω ΜΗΔΈΝ υετό στον Ευρωπαίο, δεν πιστεύω ότι θα γίνει κάτι ιδιαίτερο . Δλδ είναι σαν να ακούω το Ζιακοπουλο ν λέει "το κρύο θα είναι αισθητό και τα φαινόμενα θα είναι σχετικά ασθενή"

Αυτό πιστεύω. Για Αθήνα μιλάω 

Παντα 0 υετο εβλεπες στον ευρωπαιο Θαναση.Δεν εχουν συγκλίνει τα μοντελα ολα εχουν διαφορετικές διατάξεις.Ουτε θεση χαμηλου ξερουμε Ουτε ανέμους ακομα κλπ.Αυτο που με χαλαει εμενα και δεν βλεπω να αλλαζει ευκολα ειναι οτι μεχρι μα αρχισει θα τελειωσει,express πολυ.

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Αντώνη για Θεσσαλονίκη;

Αν και δεν με λένε Αντώνη θα σου πω

Ή θα βρέξει ή θα χιονίσει ή θα έχει ήλιο. Ελπίζω να σε βοήθησα...😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μία όαση χειμώνα μπροστά σε αυτό το χτικιό που διανύουμε εδώ και ένα μήνα τουλάχιστον.....

Ας μην ρίξει νιφάδα... Θέλω να δω 5-6 βαθμούς και λίγη συννεφιά... Να βάλω επιτέλους χοντρό μπουφάν και να βγω έξω χωρίς να σκάω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως εγώ όταν βλέπω ΜΗΔΈΝ υετό στον Ευρωπαίο, δεν πιστεύω ότι θα γίνει κάτι ιδιαίτερο . Δλδ είναι σαν να ακούω το Ζιακοπουλο ν λέει "το κρύο θα είναι αισθητό και τα φαινόμενα θα είναι σχετικά ασθενή"

Αυτό πιστεύω. Για Αθήνα μιλάω 

Διαφωνώ κάθετα Θανασαρα! Ο υετός του Ευρωπαϊκού 6 μέρες πριν είναι για τα κλάματα. Στη Λετονία σκέψου 6 μέρες πριν όσο προχώραγε οι μέρες έκανε τουμπαΧτουμπαΧτουμπα κάθε,μέρα. Κλαυσιγελος. Θυμήσου τι έδινε Τηλέμαχος πχ 1 μέρα πριν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, menidi said:

Πάντως εγώ όταν βλέπω ΜΗΔΈΝ υετό στον Ευρωπαίο, δεν πιστεύω ότι θα γίνει κάτι ιδιαίτερο . Δλδ είναι σαν να ακούω το Ζιακοπουλο ν λέει "το κρύο θα είναι αισθητό και τα φαινόμενα θα είναι σχετικά ασθενή"

Αυτό πιστεύω. Για Αθήνα μιλάω 

ο παιος παντως πεφτει συχνα εξω στον υετο... ουτως η αλλως σε καθε μοντελο ειναι πολυ μακρια να βλεπουε υετο... ας κλειδωσουμε πρωτα τις θερμοκρασιες και αυτα θα τα βρουμε αργοτερα αν και οπως ειπα και νωριτερα υποεκτιμουν τον υετο τα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά ντε!! Μη χτυπάτε βρε ! Μέχρι να εμφανιστουν Santa, Catha και λοιπές υπερδυνάμεις αισιοδοξίας, είπα να πάρω εγώ τη θέση τους για λίγο!!! Για να μην παίρνουμε αέρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Θα συμφωνησω με τον φιλο(weatherforattica).Ερχεται επιτελους χειμωνας..Ποσως με απασχολει εαν θα χιονισει Καλλιθεα..Ας βρεχει κι ας χιονιζει βορειοτερα..Αρκει να θυμηθουμε σε ποια εποχη βρισκομαστε..Μεχρι και σημερα ειμαστε σταθερα πανω απο τα κλιματικα..Μηνες ολοκληρους..Δεν εχει χιονισει σε κανενα πεδινο σημειο της χωρας..Τα μονα κατοικησιμα μερα που ειχαν χιονουρες μεχρι χθες ηταν η Σαμαρινα και το Νυμφαιο..

Επιτελους ξεκινα η εποχη μας εστω και με καθυστερηση...Να κρυωσει επιτελους και θα δουμε για τα χιονια..Που θα πεσουν και σε ποιο βαθμο..

Μια ρηση του λαου μας λεει..:Καποτε του χαριζαν ενα γαιδαρο και τον κοιταζε στα δοντια..Παλι καλα που εν μεσω μιας αθλιας κανονικοτητας καιρικης που διαμορφωνεται μπορουμε να εχουμε και χειμωνιατικα διαστηματα και να ελπιζουμε και σε πεδινο χιονι...

Ερχεται μια πολυ ομορφη εβδομαδα...Τα βουνα μας θα βαλουν χιονι οπως και της Αττικης..Και να μην ερθει στο μπαλκονι μου,θα παω εγω να το βρω..Αρκει να το δω να πεφτει...

Απο αυριο ξεκινανε τα σημαντικα τρεξιματα...Καλο βραδυ απο μενα...

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εάν ο συγκεκριμένος χάρτης του παίου ήταν ένα 24ωρο μπροστά τότε σίγουρα δεν θα ελπίζαμε για πολλά ( οχι οτι δεν υπάρχουν πολλές φορές εκπλήξεις ). Καταλαβαίνω τι εννοεί ο Θανάσης, αλλά τώρα πρόσφατα άρχισαν να δείχνουν κάθοδο αυλώνα.. Επομένως θα υπάρξει στη συνέχεια πολύ ανυπομονησία, συγκινήσεις, βρισίδια και ευελπιστώ στο τέλος.......... λάμπινγκ χεχεχε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...