Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ να μην απελπίζομαι αλλα κάπου μέσα μου έχω αποδεχτεί ότι φέτος τον ξεγράφουμε τον χειμώνα… Καλομάθαμε 3 σερί χρονιές λέτε;; Μπορεί !!!
 

Ομως αμα θέλει και ο Μαρτης κάνει ομορφιές , βλέπω το βίντεο που είχα τραβήξει 10/3/2022 και με πιάνουν τα κλάματα χαχαχαχα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Προσπαθώ να μην απελπίζομαι αλλα κάπου μέσα μου έχω αποδεχτεί ότι φέτος τον ξεγράφουμε τον χειμώνα… Καλομάθαμε 3 σερί χρονιές λέτε;; Μπορεί !!!
 

Ομως αμα θέλει και ο Μαρτης κάνει ομορφιές , βλέπω το βίντεο που είχα τραβήξει 10/3/2022 και με πιάνουν τα κλάματα χαχαχαχα

 

μια χαρά φίλε.. εμείς έχουμε να δούμε χιόνι από τον Φεβρουάριο το 21 τι να πούμε.. Έχουμε ξεχάσει τι θα πει χιόνι εδώ και χρόνια...  Εγώ ήδη μετράω μέρες μπας και έρθει η πιο φουλ από φαινόμενα εποχή.. Το καλοκαίρι!

 

 

Cape, Μπας και δούμε ξανά καταιγίδα

Modele GFS - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Προσπαθώ να μην απελπίζομαι αλλα κάπου μέσα μου έχω αποδεχτεί ότι φέτος τον ξεγράφουμε τον χειμώνα… Καλομάθαμε 3 σερί χρονιές λέτε;; Μπορεί !!!
 

Ομως αμα θέλει και ο Μαρτης κάνει ομορφιές , βλέπω το βίντεο που είχα τραβήξει 10/3/2022 και με πιάνουν τα κλάματα χαχαχαχα

Τα λόγια σου είναι ψεύτικα σαν του Μαρτιού το χιόνι, που το ρίχνει αποβραδίς, και το πρωί το λιώνει

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΚΤΑΚΤΟ.

Την επομενη βδομαδα και ωρα 13:00 το μεσημερι,ημερα Τριτη,οι προσηνεμοι κοβουν την πιτα τους στη παραλια της Αρτεμιδας..Απεναντι απο την Ταβερνα,"Ο καυσωνακιας".Θ ακολουθησει παρτυ με γρανιτες και παγωτα για τα μικρα παιδια των μελων μας...Και κληρωση...Ο πρωτος τυχερος κερδιζει ενα ταξιδι χωρις επιστροφη για Σιβηρια..Ο δευτερος τυχερος δε κερδιζει τιποτα..

202301081428215954.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

μια χαρά φίλε.. εμείς έχουμε να δούμε χιόνι από τον Φεβρουάριο το 21 τι να πούμε.. Έχουμε ξεχάσει τι θα πει χιόνι εδώ και χρόνια...  Εγώ ήδη μετράω μέρες μπας και έρθει η πιο φουλ από φαινόμενα εποχή.. Το καλοκαίρι!

 

 

Cape, Μπας και δούμε ξανά καταιγίδα

 

Μιχάλη, με την άδειά σου, στο πείραξα λίγο

"μια χαρά φίλε.. εμείς έχουμε να δούμε χιόνι από τον Φεβρουάριο το 21 τι να πούμε.. Έχουμε ξεχάσει τι θα πει χιόνι εδώ και ΔΥΟΜΙΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΑ χρόνια...  ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΜΑΤΑΣΥΜΒΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ. Εγώ ήδη μετράω μέρες μπας και έρθει η πιο φουλ από φαινόμενα εποχή.. Το καλοκαίρι! ΜΕ ΤΑ 45αρια ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΛΗΜΥΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ.

ΦΙΛΙΚΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 minutes ago, Evisnow said:

Καταρχάς δεν μου επιτρέπει η ηλικία μου και η παιδεια μου να ριχνω μπινελικια... Είμαι η μοναδική γυναίκα νομίζω στο forum από τότε που δημιουργήθηκε μετά από προταση του beach snow (ήμουν μέλος και στο παλιο). Λατρευω το χιόνι και χαίρομαι πραγματικα να είμαι μέλος αυτής της Ομάδας... Γράφω σπάνια αλλά διαβάζω σχεδόν καθημερινά τις αναλυσεις σας... Απειλές τυπου"τελευταία φορά" δεν με αγγίζουν... Το ποστ μου , τουλάχιστον το δικό μου δεν εμπεριείχε κανένα είδος ειρωνίες... Με συγχωρείτε για το σεντόνι αλλά έπρεπε να απαντήσω... 

Δώσε πόνο, μην ακούς κανέναν. Το φόρουμ έχει γίνει παρέα χαβαλέδων (και μια χαρά βασικά, το γουστάρω αυτό) αλλά όντως τέτοιες απειλές είναι για γέλια. Σιγά παιδιά, μπανάρετε τους όλους να το κλείσετε και αυτό το μαγαζί όπως έγινε και με το παλιό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μιχάλη, με την άδειά σου, στο πείραξα λίγο

"μια χαρά φίλε.. εμείς έχουμε να δούμε χιόνι από τον Φεβρουάριο το 21 τι να πούμε.. Έχουμε ξεχάσει τι θα πει χιόνι εδώ και ΔΥΟΜΙΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΑ χρόνια...  ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΜΑΤΑΣΥΜΒΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ. Εγώ ήδη μετράω μέρες μπας και έρθει η πιο φουλ από φαινόμενα εποχή.. Το καλοκαίρι! ΜΕ ΤΑ 45αρια ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΛΗΜΥΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ.

ΦΙΛΙΚΑ

Χαχα κάνενα θέμα.Πάντως τις πλημμύρες τις έκανε τον Σεπτέμβρη, όχι το καλοκαίρι😝

 

Πάντως το πρόβλημα είναι γενικευμένο δυστυχώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Χαχα κάνενα θέμα.Πάντως τις πλημμύρες τις έκανε τον Σεπτέμβρη, όχι το καλοκαίρι😝

 

Πάντως το πρόβλημα είναι γενικευμένο δυστυχώς

Αυτο προσπαθώ να πω κι εγω ρε Μιχαλη......Μεγαλες αλλαγες, προς το κακο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα βρήκα και ένα εκπληκτικό σενάριο καμήλας από τα ενσεμπλς στο 6αρι.. αχχχχ

gens-26-1-288.pnggens-26-1-300.pnggens-26-0-288.pnggens-26-0-300.pnggens-26-2-288.pnggens-26-2-300.pnggens-26-2-312.png

 

Άνετα ανώτερο από Αριάδνη σε ένταση

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, fear777 είπε:

Με +15 και +25; 😜

Αυτό που έλεγες εσύ  για μετα τις 22-23 ισχυει ακομη; Ή άλλαξε κατι;

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειχαμε καμηλα στην χωρα?

Νομίζω επί Κλεοπάτρας η κάτι τέτοιο...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolasxm said:

Αυτό που έλεγες εσύ  για μετα τις 22-23 ισχυει ακομη; Ή άλλαξε κατι;

Είχα γράψει για 26 Ιανουαρίου και ισχύει φίλε μου. Δεν παίρνω πίσω την εκτίμηση και το νέο outlook του METO βαδίζει σταδιακά σε αυτό που είχα γράψει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδια ο τζιφος δε μ αφηνει να δω τη δευτερη σελιδα του...Εχετε και σεις το ιδιο θεμα..?Ψαχνω να δω περα των 192 ωρων καπου να πιαστω και μολις αλλαζει η σελιδα,μου βγαζει ο τζιφουλας αυτο...

Single_Moutza.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΨΕΙ ΣΠΙΘΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΙ ΟΛΑΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΞΑΤΙ ΧΙΛΙΟΕΙΠΩΜΕΝΟ.ΕΑΝ ΤΟ ΣΤΥΛ ΓΡΑΦΗΣ ΡΝΟΣ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΥ ΡΚ ΦΥΣΕΩΣ Η ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΔΕΝ ΣΑΝ ΑΡΕΣΕΙ Η ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ Η ΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΙΓΚΝΟΡ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ .ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΞΑΡΔΙΕΣ ΝΑΣ ΝΑ ΧΑΛΑΜΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΜΟΝΤ ΝΑ ΓΙΝΟΝΑΣΤΕ "ΚΑΚΟΙ".ΝΟΝΙΖΩ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, fear777 είπε:

Είχα γράψει για 26 Ιανουαρίου και ισχύει φίλε μου. Δεν παίρνω πίσω την εκτίμηση και το νέο outlook του METO βαδίζει σταδιακά σε αυτό που είχα γράψει. 

Ειδες τα multi για φλςβαρη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...