Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Ισπανία κερδίζεται...το Ριτζ τρωεει πολύ βελάκι ...Νικόλα άστο ήσυχο...🤣🤣🤣🤣🤣....λοιπόν ένα υποτυπώδες Ριτζ θέλουμε...πάμε για τα υπόλοιπα μοντέλα.Γαλλος και Γερμανός τσεκ Ισπανία κακό Ριτζ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Η Ισπανία κερδίζεται...το Ριτζ τρωεει πολύ βελάκι ...Νικόλα άστο ήσυχο...🤣🤣🤣🤣🤣....λοιπόν ένα υποτυπώδες Ριτζ θέλουμε...πάμε για τα υπόλοιπα μοντέλα.Γαλλος και Γερμανός τσεκ Ισπανία κακό Ριτζ...

Αν είναι να μην φτάνει για μας χαλάλι σου. Ρεταλια δεν μου κάνουν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Αν είναι να μην φτάνει για μας χαλάλι σου. Ρεταλια δεν μου κάνουν. 

Το σενάριο μη κατάβασης τιοοτα πιο ζωντανό απο πότε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ όσο το χαμηλό της Ισπανίας πάει νότια τόσο σκάβει τον υποτροπικό, εγώ σορρυ αλλά κάτι τέτοια σενάρια μου προκαλούν αηδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, Galanto είπε:

 

Όντως,όπως λένε και τα παιδιά,το χαμηλό είναι το μεγάλο κερασάκι στην τούρτα..ας έχουμε και κίτρινο 500αρι.. Οι θερμοκρασίες είναι σούπερ για τα Βόρεια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αν είναι να μην φτάνει για μας χαλάλι σου. Ρεταλια δεν μου κάνουν. 

Άλλοιμονο έχεις μάθει στα μισιμετρα μιας και μένεις στο Ελσίνκι,..🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφτιαξε και ο τζίφος. Πλέον δεν υπάρχει μοντέλο που να μου δίνει κάτω από 15 εκατοστά τετάρτη-πέμπτη. Μακάρι να είμαστε στο επίκεντρο και να πέσουν μέσα οι φορείς εδώ που περιμένουν 40 με 50 εκατοστά στην περιοχή που θα είναι στη σύγκλιση

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

 

Όντως,όπως λένε και τα παιδιά,το χαμηλό είναι το μεγάλο κερασάκι στην τούρτα..ας έχουμε και κίτρινο 500αρι.. Οι θερμοκρασίες είναι σούπερ για τα Βόρεια..

τα καλα 850 έρχονται οταν το χαμηλο πλεον είναι ση τουρκια ...Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει καμία συσχέτιση...απλά ειμαστε ολοι οτι στο μπορει το χαμηλο να συνδιατσει ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άλλοιμονο έχεις μάθει στα μισιμετρα μιας και μένεις στο Ελσίνκι,..🤣🤣🤣🤣

Τι να το κάνω το -5 ρε Βαγγέλη Χαλκίδα με -25 στα 500; Αυτά ίσως κάνουν για σας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τετάρτη απόγευμα και νύχτα προς πέμπτη δίνει τρελά πράγματα εδώ ο τζίφος στο 12αρι

gfs-2-78.png?12

gfs-2-84.png?12

Είμαστε στην κλίμακα 15-20 χιλιοστά νομίζω ανά 6ωρο. Τρελό τρέξιμο και σε όλο το διάστημα σχεδόν είμαστε με αρνητικές στα 850, το πρώτο τρέξιμο που δείχνει κάτι τέτοιο, συνήθως είχε λίγες παραπάνω ώρες θετικές

 

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος θα βγει πολυ κακος και πιέζει το σπχαμηλομστοναταλαντικο και αυλωνας δεν υπάρχει και το χαμηλο ειναι πολυ πιο ανατολικα ...Όπως είπα χθες μεχρι σημερα στα 12 αρια ήταν.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κβ δεν υπάρχει τίποτα τσαμπα ξεψυριζουμε τη μαϊμού....Πάμε για αλλα που ισως έρθουν 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζατε σας εγκατέλειψα;;;

Ε λοιπόν γυρνάω στον σοβαρό σχολιασμό στα 12αρια... Πάμε να το φέρουμε και ας είναι σύντομο...

Αν κρατήσουν μέχρι την Τρίτη Τετάρτη τα πολύ καλά σενάρια και δεν έχουμε απότομα πισωγυρισματα όπως είχαμε την προηγούμενη βδομάδα ( θυμίζει deja vu η όλη φάση αλλά δεν μιλάω περαιτέρω αφού είναι άλλη διάταξη ) και μετά θα μιλάμε για ισχυρή τάση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για σημερα καλα ειναι

gfs-2-138.png?12

gfs-2-144.png?12

θα με ξαναβαλει στο τρυπακι....λεπτομερειες ...ναου καστ και τετοια ......

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να τος και ο χιονιας απο τζιφο!!

Καλο και το ουκμο συνεχιζουμε

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οποιος περιμενει χιονια εκει που ειναι το χαμηλο μετα θα λεει το τζιφο οτιειναι γξα πεταμα ..ουτε αυλωνας ουτε χαμηλο ξεκαθαρη βλακεια του τζιφου ο υετος 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...