Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ρε φύγε ρε μπρο σου λέω 

ECM1-168.gif

ECG0-168.gif

ECG1-168.gif

ΕΠΟΣΣΣΣ !!!! Προπαραγγελίες δέχεστε ;; Για τα expectations που έχουμε πλεον, το θελωωω σαν τρελός εγώ το γυρεύω, θέλω να το δώ🤣

Ευρωπαικάρααα μου εσύ! Σήμερα είναι η σειρά σου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Παρασκευή απόγευμα είχα σκοπό να ανέβω Χαλκίδα για μια οικογενειακή υποχρέωση. Δευτέρα με βλέπω με άδεια ανυπαιτιου κωλύματος. 😂😂😂

Προσηνεμος χιονιάς χωρίς εσένα δεν γίνεται, γι'αυτό χάλασε και ο προηγούμενος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Θυμάστε τι έδινε για την Ελπίδα στις τόσες ώρες ο Παιος... και τι έγινε στο τέλος....

ECM1-192.gif

ECM0-192.gif

Αυτο το ράν του ευρωπαϊκού τότε μοιάζει με το ράν του ευρωπαϊκού σήμερα το πρωί (00z)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Αυτο το ράν του ευρωπαϊκού τότε μοιάζει με το ράν του ευρωπαϊκού σήμερα το πρωί (00z)

ΑΙΡΧΑΙΤΕ λοιπόν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα δύο είναι τα σενάρια... ή που θα κλαίμε αύριο το πρωί όλοι μαζί, ή που θα συνεχίσουν οι βελτιώσεις σε όλα τα μοντέλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Τώρα δύο είναι τα σενάρια... ή που θα κλαίμε αύριο το πρωί όλοι μαζί, ή που θα συνεχίσουν οι βελτιώσεις σε όλα τα μοντέλα...

Αύριο θα είμαστε στις 120 με 144 ώρες. Άρα, στα 12ζ τα αυριανα και Τρίτης θα ξεκαθαρίσει αν θα δούμε Αυλώνα. Μετά μέχρι Πέμπτη θα κοιτάμε χαμηλά θερμοκρασίες κτλ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για κάτι σοβαρό το λέω και το ξαναλέω αυτες τις μέρες δεν. Αλλά και για έναν απλό χιοναρο φέτος ολαααα τα δίνω! ΟΛΑΑΑ! Όποιος πεινάει τρέφεται και με αυτό αρκεί να βγει.

Αχ δε μπορώ.. ενθουσιάστηκα τώρα! Άντε σας αφήνω μη πω κι άλλα!

Χαρτοπετσετάρα επι ώρες μπορώ να έχω και θάψιμο ημιορεινών και πάνω;;

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Καλησπερα! 😂😂😂

Ο καλυτερος του χωριου εισαι αδερφε..Μπηκες το πρωι εγραψες την αραδα σου και τωρα ξαναμπηκες εκανες παραθεση στον εαυτο σου και του ειπες καλησπερα!!!Εισαι θεος..Μπαινεις εδω μεσα και μιλας μονο με σενα...respect!!!

Υ.γ(Πλακιτσα κανω,ξερω....)Εκλαψα παντως..Να σαι καλα!!🤣

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρό το καλάθι παιδιά. Είμαι ωστόσο και εγώ αισιόδοξος.. οι ώρες πέφτουν σιγά σιγά και όπως είπε ο Νικόλας αν όλα πάνε καλά και κλειδώσουμε χιονιά κοιταμε μετά τα χαρακτηριστικά.

Ας έρθει τουλάχιστον κάτι δυνατό επιτέλους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Berdon είπε:

Μικρό το καλάθι παιδιά. Είμαι ωστόσο και εγώ αισιόδοξος.. οι ώρες πέφτουν σιγά σιγά και όπως είπε ο Νικόλας αν όλα πάνε καλά και κλειδώσουμε χιονιά κοιταμε μετά τα χαρακτηριστικά.

Ας έρθει τουλάχιστον κάτι δυνατό επιτέλους!!

Παμε να φέρουμε τον ιστορικό τέλος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

πριν 3 χρονια οταν φαινοταν χιονιας εμπαινα σε διλημα να κατσω γιαννενα η να παω βολο, τωρα δεν τιθεται θεμα

έλα να περιμένουμε όλοι μαζί όλη νύχτα τη σύγκλιση με 5.3 βαθμούς 😛

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...