Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το Τζεμ είναι άλλο τρέξιμο 

Τι,εννοείς άλλο? Έχει αλλού τον αντικυκλωνα? Τους αυλωνες? Όλα μοιάζουν λεπτομέρειες τα κάνουν, να δίνουν λίμνες αριστερά κ δεξιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Άντε πια... Καιρός ήταν να ζεσταθεί λίγο το κοκαλάκι μας!!!😆

gem-1-222.png

εδω δεν συμφωνουν για τις 19του μηνα 
Κοιτας στις 24?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xτύπησε με καταπιόνα ο Τζίφος. Μπαίνουν γερά οι βάσεις για την κατάβαση του τερατώδους 4ου ΚΟΓΚΑ του ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗ.

Όσο και αν ακόμα είναι νωρίς, τα ΣΗΜΑΔΙΑ του ΘΗΡΙΟΥ είναι ορατα

gfs-0-228.png?12

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα θα πω, αυτή τη φορά δεν πρόκειται το κύριο του τζίφου να βγει και να τραβήξει τα άλλα, είμαι σίγουρος, ήδη οι αλλαγές που κάνει από τρέξιμο σε τρέξιμο καθώς και τα ανσάμπλ του μαρτυρούν ότι το κύριο δεν το έχει στην παρούσα κακοκαιρία.

Ο Άγγλος συνεχίζει να είναι ότι να ναι...μετά την κακοκαιρία του Νοεμβρίου που έπιασε από μακριά οτιδήποτε πέρα των 120 ωρών το έχει χάσει, οπότε ούτε το αποψινό του 12αρι περιμένω ότι θα βγει.

Το τζέμ είναι καλό αλλά δεν το εμπιστεύομαι...

Γενικά πάμε καλά αλλα είναι σημαντικό να κάνει καλό 12αρι ο παιος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Ένα θα πω, αυτή τη φορά δεν πρόκειται το κύριο του τζίφου να βγει και να τραβήξει τα άλλα, είμαι σίγουρος, ήδη οι αλλαγές που κάνει από τρέξιμο σε τρέξιμο καθώς και τα ανσάμπλ του μαρτυρούν ότι το κύριο δεν το έχει στην παρούσα κακοκαιρία.

Ο Άγγλος συνεχίζει να είναι ότι να ναι...μετά την κακοκαιρία του Νοεμβρίου που έπιασε από μακριά οτιδήποτε πέρα των 120 ωρών το έχει χάσει, οπότε ούτε το αποψινό του 12αρι περιμένω ότι θα βγει.

Το τζέμ είναι καλό αλλά δεν το εμπιστεύομαι...

Γενικά πάμε καλά αλλα είναι σημαντικό να κάνει καλό 12αρι ο παιος.

Μπαίνουμε στις ώρες του παιου σιγά σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όχι ότι εχει κάποια σημασία, αλλά εδώ και αρκετά τρεξίματα ο αζορικός φαίνεται να παίρνει λίγο μπρος μετά τις 200. Ας κρατάμε τα θετικά τουλάχιστον για να μην τα χάσουμε εντελώς με αυτά που μας κάνουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, BrainA said:

Xτύπησε με καταπιόνα ο Τζίφος. Μπαίνουν γερά οι βάσεις για την κατάβαση του τερατώδους 4ου ΚΟΓΚΑ του ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗ.

Όσο και αν ακόμα είναι νωρίς, τα ΣΗΜΑΔΙΑ του ΘΗΡΙΟΥ είναι ορατα

gfs-0-228.png?12

αυτο Μαλιστα να ασχοληθουμε,με την διάταξη της πλακας για το σκ δεν εχει νοημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται ότι οι αλλαγές στο αποτέλεσμα σε αυτό που βλέπουμε τώρα στις 120-144 ώρες θα είναι πολλές από τα μοντέλα, πολλά μπορούν να γίνουν ακόμη, θετικά και αρνητικά (για εδώ στόχος ένα καλό χιόνι ημιορεινων)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι εβγαλε το κοντρολ τογβτζιφου ρε χαχαχαχ

Θάψιμο διάρκειας με αρνητικές...έβαζε άνετα 20 ποντο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, south coast είπε:

Ακομα ασχολείστε οι προσήνεμοι;

Αναμένουμε το τέρας του Φλεβάρη.... Κρατάμε ζεστές τις μηχανές αλλά σε ρελαντί για να μην τρώμε ενέργεια...

την χρειαζόμαστε.... Θα πέσει πολύ ξενύχτι τον Φλεβάρη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οσο δεν εχω τον Βασιλιά πλήρως προς το μέρος μου θα σκάσω .... διάταξη κλωστής ... θέλει μοιρογνωμόνια στην κλίση του ριτζ μεζουρες κτλπ ... εχουμε πολύ μελλον ... πρέπει το κυριο να βελτι'ωνεται και να συμπαρασύρει και τα σενάρια ένα ενα ...δεν με εχει πείσει ακόμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, freeze είπε:

οσο δεν εχω τον Βασιλιά πλήρως προς το μέρος μου θα σκάσω .... διάταξη κλωστής ... θέλει μοιρογνωμόνια στην κλίση του ριτζ μεζουρες κτλπ ... εχουμε πολύ μελλον ... πρέπει το κυριο να βελτι'ωνεται και να συμπαρασύρει και τα σενάρια ένα ενα ...δεν με εχει πείσει ακόμα 

θα γυρισει στην ωρα του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην παρούσα φάση αγνοώ τζίφο, θεωρώ ότι είναι εκτός τελείως...αν βγει κάτι κοντά σε αυτό που δείχνει ο τζίφος δεν θα ξαναμιλήσω ποτέ για αυτόν ότι και να δείχνει, αλλά είμαι σίγουρος ότι άυριο το βράδυ θα είναι πολύ διαφορετικός, θα το δείτε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...