Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Snowparty είπε:

Ποσο ακομα αδερφε....αντε μαζι σου...ποσο ομως...αφου δεν θελει..

Ρε παιδια..8 μήνες το χρόνο ημερολογιακό και 10,5 πρακτικά δεν υπάρχει καμία ελπίδα. Αυτό τον 1,5 μήνα αν δεν το κυνηγάμε ποτε θα το κυνηγήσουμε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Παραλίγο αφεντικό 

ΡΙΦΙΦΙ!!!!

ECM1-144.gif

ECG1-144.gif

ECG0-144.gif

λίγο θέλει Νικόλα και να βγάλει κάτι πραγματικά καλό ακόμη και για την Χαλκίδα, αν είμαστε τυχεροί με βελτιωσούλες στα επόμενα τρεξίματα γίνεται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowparty είπε:

Ποσο ακομα αδερφε....αντε μαζι σου...ποσο ομως...αφου δεν θελει..

Δες αναλογως τι κυνηγαει ο καθενας και που... Εγω που κυνηγαω ακομα και την πετσα στην Θεσσαλονικη ( διοτι εκει θα βρισκομαι εκεινη την χρονικη περιοδο ) σχεδον ολα τα μοντελα την χιονιζουν οποτε εχω καλες ελπιδες αλλα δεν βγαινει καμια ακρη ακομα το καθε μοντελο εχει δικο του σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

λίγο θέλει Νικόλα και να βγάλει κάτι πραγματικά καλό ακόμη και για την Χαλκίδα, αν είμαστε τυχεροί με βελτιωσούλες στα επόμενα τρεξίματα γίνεται!

Λίγο πιο δυτικά να παει, στο τέλος θα μπορεί να γίνει και αποκοπή, τα ενσεμπλες σημαντικά γιατί μπορεί να φάμε χοντρή ήττα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Ρε παιδια..8 μήνες το χρόνο ημερολογιακό και 10,5 πρακτικά δεν υπάρχει καμία ελπίδα. Αυτό τον 1,5 μήνα αν δεν το κυνηγάμε ποτε θα το κυνηγήσουμε?

Κυνηγηστε το ρε παιδια αφου βλεπετε ενδιαφερον....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, SNOWMANIAC είπε:

Πάντως είναι απίστευτες οι διαφορές μεταξύ παιου και τζιφου πραγματικά 

Τραγικά μεγάλες....

144-7GR.gif

ECG0-144 (1).gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε καλά αλλά έχει πολύ δρόμο ακόμη γιατί είναι οριακή διάταξη αλλά πιστεύω ότι μπορεί να υπάρχουν βελτιωσούλες στα επόμενα τρεξίματα, φαίνεται ότι μπορεί να πάμε στο αντίθετο της προηγούμενης κακοκαιρίας (που κάθε τρέξιμο χαλούσε)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Λίγο πιο δυτικά να παει, στο τέλος θα μπορεί να γίνει και αποκοπή, τα ενσεμπλες σημαντικά γιατί μπορεί να φάμε χοντρή ήττα 

Αν ήταν 100 κμ δυτικά ίσως έπιανε πέτσα Χαλκίδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου φαίνεται πως θα ξαναμπώ να δω μοντέλα αύριο το απόγευμα.... Το πρωί δεν πρόκειται να τα δω... Σαν να το βλέπω μπροστά μου τώρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Λίγο πιο δυτικά να παει, στο τέλος θα μπορεί να γίνει και αποκοπή, τα ενσεμπλες σημαντικά γιατί μπορεί να φάμε χοντρή ήττα 

ναι ρε και ήττα μέσα στο παιχνίδι είναι, ξέρουμε δεν είμαστε πρωτάρηδες...χαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

????????

Γκαρυ αδερφέ είναι ρευστα τα πράγματα ακόμα,υπομονή.Αυριο βράδυ και σίγουρα τετάρτη πρωί θα μάστε σοφοτεροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα ενς πιστευω θα φανει προς τα που τεινει η φαση... Ενς τζιφου και τζεμ την περνανε την λιμνη να δουμε και του παιου τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Μου φαίνεται πως θα ξαναμπώ να δω μοντέλα αύριο το απόγευμα.... Το πρωί δεν πρόκειται να τα δω... Σαν να το βλέπω μπροστά μου τώρα...

δε μπορεί κάποιο πρωί θα είναι καλά, ε ας είναι αύριο το πρωί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ρε και να καταφέρει να ριντάρει λιγο βορειότερα, τι έχει να γίνει αμα μας κεντράρει έτσι. Μακάρι μέσα να πέσει ο ευρωπαίος.. τα ensemble παραμένουν συμπαθητικότατα, πλην του Αμερικάνου που εύχομαι να στρώσει στα επόμενα τρεξίματα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...