Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Μόνο Βόρεια υπάρχουν οριακά.. κεντρικά όχι..

και εγω βλεπω οτι ειμαστε στο παιχνιδι πολυ δυνατα αυτα τα οριακα ειναι για μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Μόνο τα ορεινά παίζουν μπάλα στα κεντρικά,και,πάλι ας κάνει κάτι τέτοιο τουλάχιστον να πάμε εμείς,ξεροκρυο μόνο μην φάμε.Εχουμε φάει 2/3 χειμώνα και βλέπω το 10 πόντο στα 1000μ σαν ιστορικό χιονιά...Όλα λάθος 

Ποσο ρε μητσακο ακομα να παμε ????ξερεις ποσα λεφτα εχουμε χαλασει ως τωρα....που θα βγει αυτη η κατασταση????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χειμωνας είπε:

Επιμένω ότι για Βόρεια Ελλάδα δεν τελείωσε.. τα ασαμπλς θα είναι 1-2 βαθμούς κάτω του Ευρωπαίου..

Εννοείται δε τελείωσε,,απλά χάσαμε μια μάχη παμε το απογευμα μηπως κερδίσουμε ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εστιάζουμε στην δεύτερη καρτέλα πλέον με πολλά ενδιαφέροντα σενάρια , εννοείται μόνο τζίφο από εδώ και πέρα και μην ξεχνάμε πως την δουλειά την μυρίστηκε το κύριο στο 18αρι του Σαββάτου..

chart.png.d47fc19cb686c59eabc6d2dee6dc6db2.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετα το Ουκμο σημερα ξεβρακωθηκε κ ο Παιος απο τον Κλοουν. Φυσικα αν ο Κλοουν εδειχνε κατι καλο για μας θα ξεβρακωνοταν αυτος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Ποσο ρε μητσακο ακομα να παμε ????ξερεις ποσα λεφτα εχουμε χαλασει ως τωρα....που θα βγει αυτη η κατασταση????

Πούλα το τρακτέρ και μετακόμισε στο Aomori..κάθε μέρα χιονίζει εκεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέμα χρόνου λογικά ο καταπιόνας να σκεπάσει όλη τη χώρα το άλλο ΣΚ.

Δεν είναι όμως αυτό το σημαντικό. Το σημαντικό είναι η θέση που θα πάρει η βάση του Αζόρ πριν την τελική έφοδο που θα κατεβάσει το ΘΗΡΙΟ στα μέρη μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, icestorm said:

Μετα το Ουκμο σημερα ξεβρακωθηκε κ ο Παιος απο τον Κλοουν. Φυσικα αν ο Κλοουν εδειχνε κατι καλο για μας θα ξεβρακωνοταν αυτος. 

Δε νομίζω. Απλά δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΦΕΤΟΣ μετά τις 144 ώρες. ΜΟΝΟ ΤΖΙΦΟΣ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από μένα.τελικα η διαίσθηση μου βγήκε ε.σκατα στ μούτρα μου.παιο εγώ προσωπικά μετά τις 120 ούτε με σφαίρες.την έκανε την κολοτουμπα του πάλι.χςιροτερος και απ' το αικον έχει καταντήσει.μεχρι πότε εσείς που ξέρετε καλύτερα έχουμε ελπίδες για όποιες βελτιώσεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα το πάρετε χαμπάρι μερικοί ότι ο τζίφος φέτος γαμ... Και δέρνει ή θέλετε και άλλες αποδείξεις? Τα Τουμπαρε όλα ο άτιμος.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα ενσεμπλε του τζιφ ειναι εμφανως καλυτερα και το κυριο παλι πιο θερμο
Δεν ξερω τι λετε, κανεις δεν εχασε ακομα , θα δουμε και του ευρωπαιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Δε νομίζω. Απλά δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΦΕΤΟΣ μετά τις 144 ώρες. ΜΟΝΟ ΤΖΙΦΟΣ.

Έχουμε όντως τεράστια εξέλιξη προς το καλύτερο για τον τζίφο που πλέον επάξια αξίζει για φέτος την πρώτη θέση.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο παιος έβγαλε το καλύτερο σενάριο με το χειρότερο Ριτζ ενώ είχε το καλύτερο Ριτζ...τέλος πάντων με την θερμοκρασία παίζουμε που ακόμη και έτσι μπορεί να βγει για τα βόρεια...απλά τα περιθώρια στενεψαν και θα πρέπει από τα 06 κι όλας να υπάρχουν αλλαγές σημαντικές...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προφανος αν θέλουμε να μιλάμε με υπαρκτές ελπίδες πρώτα απ' όλα πρέπει να γυρίσει ο τζιφος και να πάμε σε σενάριο οσίου σικον Γιαπωνέζου...για να παλέψουμε την θερμοκρασία αλλιώς όντος τέλος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Προφανος αν θέλουμε να μιλάμε με υπαρκτές ελπίδες πρώτα απ' όλα πρέπει να γυρίσει ο τζιφος και να πάμε σε σενάριο οσίου σικον Γιαπωνέζου...για να παλέψουμε την θερμοκρασία αλλιώς όντος τέλος...

Και για μένα τέλος?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...