Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ο Μιχαλης ξερει την οικογενεια του κολλητου μου απο την Αξιουπολη..Αλλα εγω παντα μενω Γουμενισσα...Πλατεια και γραπες...Μικρος ειναι ο κοσμος ρε φιλε...Ελα και Αθηνα να γινουμε ρε καρντασι...Πανω απ ολα το παρεακι..Κι αμα δε χιονισει..Στα κακαλα μας...Βιβες θηριο...Και σε ολους!!!Η ζωη ειναι μια πλακα..Κι ασε αλλους να τσακωνονται ποιος την εχει μεγαλυτερη..Τι νοτιοι τι βορειοι,για την ωρα μας γλεντα ο καυσωνακιας..🤣

20240117_122816.jpg

Αρχές Φεβρουαρίου έρχομαι αθηνα άνω. Κηφισιά εκεί θα μένω σε σπίτι ενός φίλου για να περιποιηθώ μια γκόμενα. Όποτε θα κανονίσουμε. Σου στέλνω μήνυμα το τηλ μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Eυχαριστούμε για την ΕΓΚΥΡΗ ενημέρωση.

 

1.png

Συγκλιση πλανητων με λιγα λογια 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για μένα χάλασε και για όλους του βόρειους χαχαχαχα

Γάλλος μεταξύ τζίρου και ευρωαπιου,....να πω ότι το ενδιάμεσο σενάριο είναι μάπα αν βγει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Αρχές Φεβρουαρίου έρχομαι αθηνα άνω. Κηφισιά εκεί θα μένω σε σπίτι ενός φίλου για να περιποιηθώ μια γκόμενα. Όποτε θα κανονίσουμε. Σου στέλνω μήνυμα το τηλ μου 

Γριά σου γκαρυ με το μεγάλο το ……..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε να φέρουμε το μέγιστο για τα βόρεια έτσι και αλλιώς εδώ δεν θα έχει Τ για χιόνι, οπότε μακάρι το μέγιστο για Θεσσαλονίκη και γενικά βόρεια, ξεκίνησε ο τζιφος για να δούμε, ας ελπίσουμε να μην χαλάσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Gary είπε:

Αρχές Φεβρουαρίου έρχομαι αθηνα άνω. Κηφισιά εκεί θα μένω σε σπίτι ενός φίλου για να περιποιηθώ μια γκόμενα. Όποτε θα κανονίσουμε. Σου στέλνω μήνυμα το τηλ μου 

Ατιμουλικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφο γεράα… και είμαστε μαζί σουυυ

Στα βόρεια χάρισε λίγη απ τη δύναμη σου

Τζιφο γεράα…και κάνε μας τη χάρηηη

Για να γλιτώσουμε του Γκαρυ το ……

σορρυ για το οφτοπικ αλλά έπρεπε να το πω. Συνεχίζουμε με 12αρι τζίφου!! 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και θετικά και αρνητικά στον τζιφο. Τα θετικά όμως θεωρώ πως θα υπερκεράσουν τα αρνητικά της μεγέθυνσης του κυρίου Αυλώνα δηλαδή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...