Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ξερω,ξερω..🤣 Θα τα πουμε στις αναφορες.

Ρε αληθεια δε με δινουν τιοοτα ειναι ψηλα τα 850 φλωρινα καστορια κοζανη ναι εδω οχι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ρε αληθεια δε με δινουν τιοοτα ειναι ψηλα τα 850 φλωρινα καστορια κοζανη ναι εδω οχι 

Δεν εχω δει τιποτα η αληθεια ειναι.Ξυπνησα αργα και καπακι φευγω για δουλεια ως το βραδυ.Θα τα δω ομως αργιτερα καξ το συζηταμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή διαβάζω κάποιοι έχουν δέσει κόμπο τις χιονοπτώσεις και τις χιονοστρώσεις σε πολλές περιοχές της Βόρειας Ελλάδας, κρατήστε λίγο χαμηλά τη μπάλα τουλάχιστον μέχρι τα σημερινά 12αρια για να μην έχουμε απογοητεύσεις μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφος κανει τα ιδια βηματα με αικον ..πρωτοφανες

Λογικά πιο κρύος θα βγει και ο τζιφος 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τζιφος κανει τα ιδια βηματα με αικον ..πρωτοφανες

Ε στον Ατλαντικό όμως κάνει τα αντίθετα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρήκα τι θελουμε... να μην έχει μύτη ο αυλωνας δυτικα γιατι δημιουργείται το χαμηλο βορεια και νωρις και χανουμε τ ..Όσο πιο ανατολικα γινεται πρπεει να πάει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εγω ειμαι Θεοδοσιος 11 γεναρη...Εχθες ηταν μαζι με τον Αγιο Αντωνιο και ο οσιος Θεοδοσιος...Αλλα παντα γιορταζω 11 Γεναρη...Οπως και να χει ευχαριστω που με θυμηθηκες...

Βασικα εγω γιορταζω καθε μερα!!!Τωρα με την μπεμπα στη κοιλια της γυναικας...Καψουρης και τρελαμενος...Απλα αναμενω!!!

Εχθες γιορτασα γι αλλο λογο βεβαια..Για κατι πεναλτυ...🤣💚

Το κάψαμε χθες Σακη μου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

εχει θολωσει το μυαλο μου ουτε βελτιωσεις βλεπω ουτε μοντελα μονο διαβαζω οτι γραφετε... που να περιμεναμε  κ τπτ ιστορικο!

Έριξε λίγο την θερμοκρασία νομίζω σε αυτό το ραν σε σχέση με το 00. Από υετο δεν ξέρω τι έκανε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εδω παλι χαλια βγηκε αλλα υφή τη φορά εδω Σε ένα 3ποντο ..θερνοκρασιακα πηγε καλα θετικά μας τα μούσκεμα και δε βρίσκω το λόγο που βγαινει τοσο ψηλα ο καλός υετος θαβεται η φλωρινα κατω απο 30 ποντους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Έριξε λίγο την θερμοκρασία νομίζω σε αυτό το ραν σε σχέση με το 00. Από υετο δεν ξέρω τι έκανε 

μπηκα ειδα  δεν αντεξα οντως πεσαμε 1 βαθμο υετος περιπου ιδιος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Πάμε για τζίφο τώρα με την ελπίδα να ρίξει 1 βαθμό τη θερμοκρασία (χωρίς μείωσει φαινομένων) για τις επίμαχες ώρες για τη βόρεια χώρα.

πιο μεσα δεν μπορουσες να πεσεις! ποια ειναι η επομενη προβλεψη?😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

μπηκα ειδα  δεν αντεξα οντως πεσαμε 1 βαθμο υετος περιπου ιδιος!

Αυξήθηκε και ο υετος!!! Ρίξαμε και έναν βαθμό. Αυτό το ραν αν βγει αυτούσιο είναι στρώσιμο…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...