Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Berdon είπε:

Πω πω πολλές άγνωστες λέξεις 🤣

BERDON σε χρηζω ιππότη!!!εύγε νέε μου...Μ αρέσουν τα νέα προδηνεμοπουλα ...ανιδιοτελή με ενσυναίσθηση ...εύγε!!!😁😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

BERDON σε χρηζω ιππότη!!!εύγε νέε μου...Μ αρέσουν τα νέα προδηνεμοπουλα ...ανιδιοτελή με ενσυναίσθηση ...εύγε!!!😁😁😁😁

Ναι πηραν εσενα για παραδειγμα τρομαρα σου...🤣🤣🤣🤣🤣👿

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αν αυτη ειναι η νεα γεννια προσηνεμων παιζει και να μην χιονιζεται ουτε το μπαφι τα επομενα χρονια.Τι χαριεντισματα ειναι αυτα με τον "εχθρο" αγορι μου??Τι του βαζεις στεμματα του αιμοβορου??Ο Θεος να βαλει το χερι του.☠️🙃

Berdon μικρός μικρός αλλά με το μπαρδον... Άλλο ένα τέτοιο και απολύεσαι. :):):)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

BERDON σε χρηζω ιππότη!!!εύγε νέε μου...Μ αρέσουν τα νέα προδηνεμοπουλα ...ανιδιοτελή με ενσυναίσθηση ...εύγε!!!😁😁😁😁

Μετά από το σκ τότε αρχίζουν οι πραγματικές μάχες 😂😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, dubnsnow είπε:

Υετική τρύπα για τα ΒΑ πλην Έβρου όπως ήταν αναμενόμενο με το χαμηλό να είναι τόσο νότια. Χιονιάς λοιπόν Δυτ. Μακεδονίας και κάποιων περιοχών της Κ. Μακεδονίας. Σε καμία περίπτωση δεν αφορά όλη τη Βόρεια χώρα. 

Ναι.. ΑΠό ότι βλέπω στους ανέμους έχει πολύ ισχυρό βόρειο βορειοανατολικό καταβατικό προερχόμενο από την Ροδόπη, και είναι καθαρά θέμα τοπογραφίας. Η Ανατολική Μακεοδνία και Θράκη θέλουν το χαμηλό να παραμεέινει βόιρεια, κάτι που δυστυχώς δεν θα μείνει λόγω πίεσης του αντκιυκλώνα.. Πρακτικά η κίνηση του χαμηλού θυμίζει Μήδεια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πάρε θέση. @GEORGE SNOWMAN 😂

Αλλος 'μοβόρος απο κει.Ναι ρε θα τον περασω και απο στρατοδικειο να πουμε με ποινη φυλάκισης και μαστιγωμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

τι τρύπα είναι αυτή κομοτηνή και ξάνθη στο υετο…

Μη περιμένεις Κομοτηνή και Ξάνθη να έχουν τπτ. Νιφάδες μόνο θα δούμε. Με τέτοιο βορειοανατολικό. Στα βουνά θα έχει χιόνι και βόρειο Έβρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω πάντως ρίχνω που και που κλεφτες ματιές παρόλο που δεν αφορα την περιοχή μου. Δεν υπάρχει το αίσθημα όταν βελτιώνονται όλα στο 90! Κάθε ρπομενο ραν και καλύτερο. Εύχομαι τα καλύτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

xx_model-en-319-0_modswissmrf_2024011806_70_5013_294.png.a1f981826fe1c53abe5760e8088f0a25.pngxx_model-en-319-0_moddeuhd_2024011812_64_5013_294.png.d83ec95d848654b3e4d57da5ca99ff5b.pngxx_model-en-319-0_modgfs13_2024011812_64_5013_294.png.4b60e3aae3e8b549959c3f486251d03f.pngxx_model-en-319-0_modez_2024011800_76_5013_294.png.23becb1a49f24cc5cdb41160e1eeb929.png

Βελτιωμένα τα περισσότερα μοντέλα σε σχέση με τα προηγούμενα ρανς, ως προς τις θερμοκρασιες. Και οι Τ στα 850 παρουσίασαν μικρή πτώση 

Αν δω παρόμοιους χάρτες από 4x4 και ez4 το βράδυ τότε θα πειθώ και εγω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-0-180.png?12

Το σεναριο καταπιονας ολο ενα  παιρνει σαρκα και οστα για  ποιο μετα

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

gfs-0-180.png?12

Το σεναριο καταπιονας ολο ενα  παιρνει σαρκα και οστα για  ποιο μετα

Θα είναι σχετικά πρόσκαιρος τελικά (10 μέρες υπολογίζω)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...