Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Τώρα μιλάτε σοβαρά? βλέπετε κάτι γιατί δεν μπορώ να καταλάβω αν το λέτε στα σοβαρά η κάνετε πλάκα ?απλά ρωτάω γιατί εντάξει δεν έχω τίς γνώσεις που έχετε εσείς και εννοείται ότι δεν το λέω ειρωνικά.απλα να ξέρω αν θα ελπίζουμε σε κάτι η όχι για αυτό το λέω 

μπορει να μην κατσει γιατι ειναι σπανιο και δυσκολο το ρημαδι.....................αλλα εντελως σοβαρα βλεπουμε !!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Ειδικα τωρα που σπαει ο πολικος στροβιλος και θα ξεχυθει ψυχος, θα εχουμε την ευκαιρια μας για κατι καλο. Αλλα ναι ας περιμενουμε αλλες 2-3 μερες και θα το δειξει το ρημαδι!

Θελω ενα 1987 να κατεβει, τιποτα λιγοτερο.

Ο πολικος στη στρατοσφαιρα δυαλυθηκε ουσοαστικα αυτο που εγινε περσιβτελη φλεβαρη και εβγαλε ψυχρη ανοιξη τωρα εγινε σε πιο ευνοικο σημειο οποτε μολις περασει στην τροποσφαιρα αρζιζουν τα γλεντια ναο αο δεν δειχνουν παιρνουν τιμες -3-4 οπως τωρα να πανε δυτικη ευρωπη το ψυχος οποτε μενει κ.ευρωπη βαλκανια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, INUIT είπε:

αφου ακομη δεν εδωσαν ονομα...................................χιονιας Γκαρυ πως σας φαινεται???😂😂

κατσε γιατινετσι οπως παει εμεις εδω θα μεινουμε απο υετο και θα τον φαει ολο ο σωτος που 3-4 μερες πριν ελεγε οτι ειναι για προσηνεμα 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ο πολικος στη στρατοσφαιρα δυαλυθηκε ουσοαστικα αυτο που εγινε περσιβτελη φλεβαρη και εβγαλε ψυχρη ανοιξη τωρα εγινε σε πιο ευνοικο σημειο οποτε μολις περασει στην τροποσφαιρα αρζιζουν τα γλεντια ναο αο δεν δειχνουν παιρνουν τιμες -3-4 οπως τωρα να πανε δυτικη ευρωπη το ψυχος οποτε μενει κ.ευρωπη βαλκανια

Το σημειο G κ Ευρωπη Βαλκάνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, SNOWMANIAC είπε:

Αναμονή για παιο και πετάμε τις κλειδαριες στο Θερμαϊκό αδερφέ 

Τώρα που ειμαστε στις 48, είμαστε στο τέλειο σενάριο εδώ. Οποιαδήποτε μικροαλλαγή  θα μας στραβωσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

κατσε γιατινετσι οπως παει εμεις εδω θα μεινουμε απο υετο και θα τον φαει ολο ο σωτος που 3-4 μερες πριν ελεγε οτι ειναι για προσηνεμα 😄

για ποιον θα κατσει αν κατσει δεν εχω ιδεα και νομιζω κανεις δεν μπορει να πει ( ισως κανενας κλεαρχος 🙂)......αλλα φαινεται πως παμε για σοβαρη χειμωνιατικη κατασταση τελος του μηνα και φαινεται απο μερες,  στη "γενικοτερη κυκλοφορια"..... ..... ισως να ειναι και η "ορεξη που μας ανοιξε "😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 12αρι του τζιφου θυμίζει κυκλοφορία Φεβρουάριου 2012. Απλά μακάρι. Ονειρεύομαι ήδη κολλημένα χιόνοχαμηλά στο Ιόνιο. Γιαννιωτικα. Αχ! Βέβαια αυτά τα χαμηλά αν έχουν σοβαρές τ είναι επίσης τεράστια χιόνια για παραλία Θεσσαλίας. Μισό μέτρο είχαν βάλει τα Μεσάγκαλα το 2012.!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

υετο μπορουμε να δουμε;

βγαζει αργοτερα στο meteologix αλλα δεν αποτυπωνεται σωστα... εγω το εκρινα καλυτερο λογω των ισοβαρων στο ιονιο κ λιμνη στην αδριατικη! Εμεις οι βορειοτεροι δεν θελουμε εκ νεου νοτια πορεια του χαμηλου κινδυνευουμε να μεινουμε με παγωμενη πετσα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, INUIT είπε:

για ποιον θα κατσει αν κατσει δεν εχω ιδεα και νομιζω κανεις δεν μπορει να πει ( ισως κανενας κλεαρχος 🙂)......αλλα φαινεται πως παμε για σοβαρη χειμωνιατικη κατασταση τελος του μηνα και φαινεται απο μερες,  στη "γενικοτερη κυκλοφορια"..... ..... ισως να ειναι και η "ορεξη που μας ανοιξε "😂

το ειδα τωρα στο τζιφο που παει να βγαλει πολυ καλο σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

βγαζει αργοτερα στο meteologix αλλα δεν αποτυπωνεται σωστα... εγω το εκρινα καλυτερο λογω των ισοβαρων στο ιονιο κ λιμνη στην αδριατικη! Εμεις οι βορειοτεροι δεν θελουμε εκ νεου νοτια πορεια του χαμηλου κινδυνευουμε να μεινουμε με παγωμενη πετσα!

αυτο βλεπω κ εγω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PAIONAS είπε:

το ειδα τωρα στο τζιφο που παει να βγαλει πολυ καλο σεναριο

τελος παντων, "εχω φυγει" !!!! αλλου πηγαινε το μηνυμα σε σενα εκανα παραθεση 🙂 

σημασια εχει οτι συννενοηθηκαμε  😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ο πολικος στη στρατοσφαιρα δυαλυθηκε ουσοαστικα αυτο που εγινε περσιβτελη φλεβαρη και εβγαλε ψυχρη ανοιξη τωρα εγινε σε πιο ευνοικο σημειο οποτε μολις περασει στην τροποσφαιρα αρζιζουν τα γλεντια ναο αο δεν δειχνουν παιρνουν τιμες -3-4 οπως τωρα να πανε δυτικη ευρωπη το ψυχος οποτε μενει κ.ευρωπη βαλκανια

Και γι'αυτό θέλουμε και τον καταπιωνα (όπου δεν επηρεάζει εμάς γιατί έχουμε ανατολικό άνεμο που φέρνει λάιτ ψυχρές αέριες μάζες) όπως και να μην έρθει ψυχρή εισβολή στις 27 ώστε να μην καταρρεύσει πάνω μας ο Α και ανοίξει την δίοδο του Ατλαντικού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Αναμονή για παιο και πετάμε τις κλειδαριες στο Θερμαϊκό αδερφέ 

Οχι ρε Φάνη ..Αμα είναι κινέζικες οκ 2 ευρω κάνουν δε βαριέσαι..... Αλλα οι  ιταλικές ειναι ακριβές φίλε.....ξανασκέψου το

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο δημοσιογραφος πριν μερικα χρονια στην Αμερικη οταν το γλενταγε live σε καθε κεραυνιδι που εσκαγε εν μεσω χιονοθυελλας..Σαν να βλεπω τον Βαγγελη..🤣

cantore-thundersnow-boston-3.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, black snow είπε:

Αν κινηθει πιο νότια το χαμηλό τα κεντρικά ημιορεινά θα δουν καλό χιόνι μέχρι Κυριακή μεσημέρι.

Ελάχιστα πιο νότια θέλουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

39.5 βαρεσα παιδιά. Ευχηθειτε μου καλή τύχη 

Περαστικά γκάρυ!

Τόσοι να είναι και οι πόντοι που θα βάλεις σου ευχομαι😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...