Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Η κυκλοφορια που παει να στηθει στα μακρινα ειναι η καλυτερη για την Ελλαδα κατα την γνωμη μου

Εννοείται είναι καλύτερη, αρχίζει να αχνοφαίνονται τα λίγα απλά συστατικά που χρειαζομαστε για να χιονιστουμε. Επιτέλους ξεφεύγουμε από την πραγματικά πολύπλοκη, σπαστική και καθόλου ευνοϊκή κυκλοφορία των τελευταίων πολλών πολλών εβδομάδων…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι χιονομπαλες του Μιχαήλ όπως είπε O Berdon. χαχαχα Πέρα από την πλάκα είναι εντυπωσιακός ο αριθμός των σεναρίων με Σκανδιναβικό. και τέτοιες χιονόμπαλες.

gens-9-1-288.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

εχω χ!#%:^στει φοβαμαι μην φυγει νοτιοτερα το χαμηλο κ βλεπω αστρα!

Κμενα πάει να με πιάσει απτη πολύ φαπα δε πιστεύουμε ότι μπορεί να βγει κατι θετικό όμως θα βγει αυτη τη φορα φίλε μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

εγω δεν περιμενω για βολο τιποτε παντως... το πολυ να κανει ενα χιονονερο το ξημερωμα κυριακης, αυτο που ψαχνω ειναι το καλο χιονι στο πηλιο μεχρι πορταρια... δεν γινεται αυτο το πραγμα, εχει ηδη λιωσει το 80% του προηγουμενου σκ

Εγώ φοβάμαι ότι θα είναι επανάληψη της προηγούμενης φάσης για τον Βόλο αλλά επειδή φαίνεται να έχει καλύτερες Τ, λογικά αυτή την φορά θα χιονιστουν αξιοπρεπώς έστω Μακρινιτσα-Πορταριά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Οι χιονομπαλες του Μιχαήλ όπως είπε O Berdon. χαχαχα Πέρα από την πλάκα είναι εντυπωσιακός ο αριθμός των σεναρίων με Σκανδιναβικό. και τέτοιες χιονόμπαλες.

gens-9-1-288.png

Ω ρε φίλε.. Μάρτης του 87 φάση; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυρισααααα....μάλλον στο κατάλληλο σημείο οαμε για ευρωπαιο αν με βάλει στη κλίμακα 7 με 10 ποντους ειμαι κομπλέ 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

image.png.02bdb3a226cdeb7085f8ef753b1ae91a.png

Ας ελπίσουμε να έχουμε να λέμε.. Φεβρουάριος του 24... Δες πάνελ!

 

Αν ήμουν προσηνεμος θα χα τρελαθεί ήδη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Θα ανεβασουμε αλλη το βραδυ η αυριο το πρωι που θα ειναι η τελικη μετα το σημερινο ευεωπαικο

Θα παει νότια το χαμηλο ετοιμάσου χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει να ρίξει  χιόνι με απευθείας χιονόπτωση πολλά χρόνια η δυτική Μακεδονία λογικά θα δεχτεί το περισσότερο  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

image.png.02bdb3a226cdeb7085f8ef753b1ae91a.png

Ας ελπίσουμε να έχουμε να λέμε.. Φεβρουάριος του 24... Δες πάνελ!

 

Φεβρουαριος 2012 ν2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...