Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Γιατί κοιτάμε αικον σε αυτές τις ώρες βασικά; 🥹

ούτε ικον ούτε ευρωπαιο για φαινόμενα, τζιφο και γαλλικο εμπιστεύομαι και έχουν πέσει μέσα στην περιοχή μου στις τελευταίες διαταραχές, υπόμονή και αυριο για τα φαινόμενα και την διάρκειά τους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τα ίδια βήματα από τζίφο οπότε σίγουρα πλέον πεδινή Θεσσαλία.. δεν για χιονόπτωση.

Για μας εδώ πάνω πως το βλέπεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Yata είπε:

ΕρΧοΝτΑι ΧιΟνΙα ΘεΣσΑλΟνΙκΗ

xx_model-en-319-0_moddeu_2024011818_51_5013_1.png.bfa981d9dac7437fec9f3ebac4bbb685.pngxx_model-en-319-0_moddeu_2024011818_51_5013_308.png.085fc591f4f8fdf6c0fbafa732882266.png

Εγώ τώρα καληνυχτω. Αν αύριο το πρωί όλα τα μοντέλα είναι σαν αυτό τοτε τι να πω

Οριακά χιονίζει στις κεραίες του Χορτιάτη με αυτό... τι,συμφορά μας βρήκε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Για μας εδώ πάνω πως το βλέπεις?

εξαιρετικό είναι, ίδιες Τ και βορειότερα το επιφανειακό χαμηλό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τα ίδια βήματα από τζίφο οπότε σίγουρα πλέον πεδινή Θεσσαλία.. δεν για χιονόπτωση.

Δεν πειράζει Μιχαήλ πάμε για άλλα.ας παρουν τα παιδιά απ' τα βόρεια τα μέγιστα και βλέπουμε μετά τι γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow Junky είπε:

Δεν πειράζει Μιχαήλ πάμε για άλλα.ας παρουν τα παιδιά απ' τα βόρεια τα μέγιστα και βλέπουμε μετά τι γίνεται 

Ελπίζω για γενικευμένο χιονοστρώσιμο Θεσσαλία αλλά και Ήπειρο μέσα στον Φεβρουάριο γιατί δεν πάει άλλο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ελπίζω για γενικευμένο χιονοστρώσιμο Θεσσαλία αλλά και Ήπειρο μέσα στον Φεβρουάριο γιατί δεν πάει άλλο!

Ναι αρχίζει η αχιονια και βαράει κόκκινο η αλήθεια είναι.μακαρι το υπόλοιπο του χειμώνα να μας επιφυλάσσει ευχάριστες εκπλήξεις .την καληνύχτα μου παίδες 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω.... Όμως μέσα μου υπάρχει ακόμα το ενδεχόμενο μούφας.

48-779GR (1).gif

51-779GR (2).gif

48-778GR (1).gif

48-526GR (1).gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει να χιονίζει Γιάννενα ο τζίφος ενώ εμφάνισε άσπρες γραμμούλες και εδώ, με 0.00000001 mm χαχα

Modele GFS - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Συνεχίζει να χιονίζει Γιάννενα ο τζίφος ενώ εμφάνισε άσπρες γραμμούλες και εδώ, με 0.00000001 mm χαχα

Modele GFS - Carte prévisions

ΑΙΡΧΑΙΤΑΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει οπωσδήποτε να βγει ο τζιφος και να χουμε υετο μεσα στη νύχτα αν γίνει αυτό τότε θα ξεπεράσουμε το 10 ποντο νομιζω αν όχι ολα παίζονται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...