Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κλασικη βολιωτικη συγκλιση με φουλ ενταση φαινομενων με 0 βαθμους τυπου βαρβαρας δηλαδη και ενα 6ωρο που ο μιχαηλ βγαινει και κοιταει το τεραστιο και αποτομο χιονοσυννεφο νοτιοανατολικα της ταρατσας του

288-779GR.gif.a1532fd6a6b15eac2f61077ba4777f5b.gif288-602GR.gif.70b48c78fc1a16fa4a1bd3f52636086f.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, Sirax7 είπε:

Καταραμένη Κομοτηνή. Ούτε θα το δούμε να πέφτει... 🤬🤬 Η χειρότερη πόλη στην βόρεια Ελλάδα με διάφορα στο χιόνι.

Βάλε και τα Γιαννιτσά και είσαι εντάξει,οι 2 χειρότερες με διαφορά.Και σκέψου σαν φοιτητής εκεί ήμουν και το διαπίστωνα επί 4 χρόνια συνεχώς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

Βάλε και τα Γιαννιτσά και είσαι εντάξει,οι 2 χειρότερες με διαφορά.Και σκέψου σαν φοιτητής εκεί ήμουν και το διαπίστωνα επί 4 χρόνια συνεχώς...

Στρατηγέ κερδίσαμε!! Που είσαι τόσες μέρες;;;; Σε χρειαστήκαμε στις μαχες αλλά τα καταφέραμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Στρατηγέ κερδίσαμε!! Που είσαι τόσες μέρες;;;; Σε χρειαστήκαμε στις μαχες αλλά τα καταφέραμε!!

Χαχαχα εδώ είμαι και παρακολουθώ.Ειναι από τις λίγες φορες που τα Γιαννιτσά έχουν παραπάνω πιθανότητες από τη Θεσσαλονίκη.

Βέβαια η θερμοκρασία με ανησυχεί παντού πάρα πολύ και όχι τα φαινόμενα.

Θα δούμε,είναι μια κακοκαιρία τυπική χειμωνιάτικη αλλά σε καμία περίπτωση δεν ξεπλένει τα χάλια όλου του βορρά.

Τέλη του μήνα και Φλεβάρη πάμε για δυνατά πράγματα μετά από χρόνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα μάλιστα!!!! Από το έκτακτο της ΕΜΥ 

Πιο αναλυτικά:

Β. Χιονοπτώσεις θα σημειωθούν:

α) Από τις μεσημβρινές ώρες του Σαββάτου (20-01-24) στα ορεινά της Μακεδονίας και της Θράκης, ενώ τις απογευματινές ώρες θα χιονίσει και σε ημιορεινές περιοχές.

Τη νύχτα του Σαββάτου προς την Κυριακή θα χιονίσει και σε πεδινές περιοχές της βόρειας Ελλάδος και στα ορεινά και ημιορεινά της Θεσσαλίας, της Ηπείρου και της Στερεάς Ελλάδος.

β) Από τις πρωινές ώρες της Κυριακής

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω τα 6αρια έστρωσαν όλα και κλειδώνουμε χιονόπτωση και χιονόστρωση ανά περίπτωση η ποιότητα της με τα 12 άρια συν τις οποίες εκπλήξεις με παράταση που συχνά υπάρχουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Νομίζω τα 6αρια έστρωσαν όλα και κλειδώνουμε χιονόπτωση και χιονόστρωση ανά περίπτωση η ποιότητα της με τα 12 άρια συν τις οποίες εκπλήξεις με παράταση που συχνά υπάρχουν...

Και για εδώ Ημαθία κλειδώσαμε κάνα 5-10 πόντους;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μετά τα τρεξιματα γάλλου και αικον περιμενω βελτιωση ευρωαπιου 

Ναι και εγώ πιστεύω ότι θα γίνει, έτσι κι αλλιώς ο παιος ακολουθεί πιστά τα άλλα μοντέλα φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 19/1/2024 at 1:21 ΜΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οταν στα σκάει όμορφα η κάθε ρουφηξιά 🤣

Screenshot_20240119_132004_Chrome.jpg.449ef126dd1ecf82b73910c5c7066a78.jpg

 

Ενα τελευταιο γιατι θα μπει καμια βιβη και ειναι χειροτερη απ τη διωξη....Πλακιτσα κανουμε...Μακρυα απο μας...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 ΤΑΒΕΡΝΑ Ο ΚΟΓΚΑΣ

Μενου

Μαγειρευτα χιονια ( ολες οι συνταγες περιεχουν μαριναρισμενες παραλλαγες βοριαδων )

πανελλαδικος με φρεσκα -10 ρωσσιας

προσηνεμος με τηγανητο agean effect

δυτικος με σως τυφωνοχαμηλου ιονιο

κεντροβορειος με 2ημερο περασμα απο ionian effect και χαμηλο πελοποννησο ( περιεχει 30 ποντους αχνη )

Αντικυκλωνας με +15 και ζεστα μπετα στο κεντρο αθηνας ( μας τελειωσε )

Πιατο ημερας:

Αποκομενη μπιλια με παγωμενο μπουκοβο και περιστροφες κρυου για μισο μηνα ( περιεχει 50 γραμμαρια χιονουετου τη μερα πανελλαδικα )

Επιδορπιο: 

Παλιακο σοκολατενιο -25 κρητης με σιροπι παγου και νιφαδες παχνης

 

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερώτηση για τους φίλους βόρειους, τα προάστια της Θεσσαλονίκης που είναι προς τα ανατολικά (πανοραμα, Ασβεστοχώρι κλπ) παίζουν μπάλα δυνατή η μπορεί να ζοριστουν επειδή δεν θα τα πιάνει καλά ο βαρδαρης?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

 ΤΑΒΕΡΝΑ Ο ΚΟΓΚΑΣ

Μενου

Μαγειρευτα χιονια ( ολες οι συνταγες περιεχουν μαριναρισμενες παραλλαγες βοριαδων )

πανελλαδικος με φρεσκα -10 ρωσσιας

προσηνεμος με τηγανητο agean effect

δυτικος με σως τυφωνοχαμηλου ιονιο

κεντροβορειος με 2ημερο περασμα απο ionian effect και χαμηλο πελοποννησο ( περιεχει 30 ποντους αχνη )

Αντικυκλωνας με +15 και ζεστα μπετα στο κεντρο αθηνας ( μας τελειωσε )

Πιατο ημερας:

Αποκομενη μπιλια με παγωμενο μπουκοβο και περιστροφες κρυου για μισο μηνα ( περιεχει 50 γραμμαρια χιονουετου τη μερα πανελλαδικα )

Επιδορπιο: 

Παλιακο σοκολατενιο -25 κρητης με σιροπι παγου και νιφαδες παχνης

 

Φιλέτο καμήλας με σως + 1 στον Βόλο παρακαλώ ...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Petros21 είπε:

Ερώτηση για τους φίλους βόρειους, τα προάστια της Θεσσαλονίκης που είναι προς τα ανατολικά (πανοραμα, Ασβεστοχώρι κλπ) παίζουν μπάλα δυνατή η μπορεί να ζοριστουν επειδή δεν θα τα πιάνει καλά ο βαρδαρης?

 

Ασβεστοχώρι, ρετζικι, Ωραιόκαστρο, μετέωρα, και Επταπυργίο είναι ανοιχτά προς το βαρδαρι και χιονιζονται εύκολα περίπου με την σειρά που σου έγραψα. Το πανοραμα είναι ποιο δύσκολο δηλαδή αν και ποιο ψηλά από εμένα, εγώ(Επταπυργίο) χιονιζομαι ποιο ευκολα γιατί δεν πιάνει ο βαρδαρης εκεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Ασβεστοχώρι, ρετζικι, Ωραιόκαστρο, μετέωρα, και Επταπυργίο είναι ανοιχτά προς το βαρδαρι και χιονιζονται εύκολα περίπου με την σειρά που σου έγραψα. Το πανοραμα είναι ποιο δύσκολο δηλαδή αν και ποιο ψηλά από εμένα, εγώ(Επταπυργίο) χιονιζομαι ποιο ευκολα γιατί δεν πιάνει ο βαρδαρης εκεί. 

Πρώτα θα χιονίσει Σίνδο πιστεύω και μετά πανόραμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κόλαση και ο Γιαπωνέζος...

Ιάπωνας μας χιονίζει και εδώ, μακάρι! ιδανικά θέλουμε ημιαποκοπή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πρώτα θα χιονίσει Σίνδο πιστεύω και μετά πανόραμα 

Πανόραμα δεν είναι ανατολικά; πιστεύω από εκεί θα αρχίσει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@sakis13το γυαλί δεν το φοβάται. Δηλώσεις κάνει, το στρατάρχη να ξεκάνει. Όρκες υπόσχεται στους προσήνεμους να φέρει και ο Ινδιάνος του βορά με νεράκι είναι ΟΚ. 

Κουκούλα δε φορά γιατί αυτός κρυώνει, αλλά για το στίλ το αρχηγικό έχει ράφτη να. μπαλώνει.

@GEORGE SNOWMAN κινδυνεύεις ... 🙂 🙂 🙂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Petros21 είπε:

Ερώτηση για τους φίλους βόρειους, τα προάστια της Θεσσαλονίκης που είναι προς τα ανατολικά (πανοραμα, Ασβεστοχώρι κλπ) παίζουν μπάλα δυνατή η μπορεί να ζοριστουν επειδή δεν θα τα πιάνει καλά ο βαρδαρης?

 

Πάντα ακόμη και.σε υποψια.νιφαδας αυτα παιζουν μπαλα πιο δυνατά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πανόραμα δεν είναι ανατολικά; πιστεύω από εκεί θα αρχίσει. 

Όχι..από Σίνδο Ιωνία Ωραιόκαστρο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...