Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Λογικα απο αργα το απογευμα θα πρεπει να χιονιζει σε ολη την πεδινη βορεια ελλαδα(μεσα και η θεσσαλονικη)

Ναι Σπύρο λογικά γυρω στις 7 θα το χει γυρίσει και Σαλονικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σίγουρα θετικά καλύτερο σε διάρκεια ίδιο και πρέπει να τσιμπησε προς τα κάτω και θερμοκρασία 

Ρε ακόμα ψάχνεσαι??????? ξεκούραση σήμερα... αύριο έχεις πολύ περπάτημα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Avalanche είπε:

Ρε ακόμα ψάχνεσαι??????? ξεκούραση σήμερα... αύριο έχεις πολύ περπάτημα...

Αστον μωρε να δει και το 12αρι του τζιφου🤣

Τοσες μερες παλευε εδω μεσα για να το φερει το ευλογημενο😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Εδω δεν κατάλαβα τίποτα 

Ουτε και εγω

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Yata είπε:

Ο Αρναούτογλου βάζει για λίγο στο παιχνίδι και αυτές τις περιοχές. Μακάρι να κάτσει και σε εσάς. Δύσκολες στο χιόνι η Κομοτηνή και η Ξανθη 

Screenshot_2024-01-19-16-15-15-042_com.google.android.youtube.jpg.35b61d435bc10f8ec26a45d3c2597ccf.jpg

Γενικα απ οτι θυμαμαι δεν το εχει με τα χιονια οταν ειναι για μεγαλους β - δκβ χιονιαδες μεχρι πεδινα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δυτικη Μακεδονια απο 15 ως 40 εκ αναλογα την πολη με πρωταγωνιστρια φυσικα τη φλωρινα.

Οι 15 να φανταστώ ειναι σε εμένα λογω τ ....Πολύ αισιόδοξο σε βρίσκω...μακαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε πάμε στ τελευταία 12 αρια και μετά ουρανός και ευτυχώς λάμπα και πορτοκαλί ουρανός..

Το αικον πρώτη φορά μετά τη μηδεια μετα απο 3 χρόνια με δινει τοσο χιονι χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελη βελτιωση ο γαλλος εδω 

Φοβερος απο 7 μεχρι 12μμ και μετά αλλα 5,6 όλο το υπόλοιπο βραδυ με αρνητικές φανταστικός 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ο Αρναούτογλου δίνει χιόνι αύριο βράδυ σε μένα από τα 300 μέτρα και πάνω πφφφ

ρε γκαρυ η φωτο που ανεβασε πιο πισω καποιος φιλος απ το δελτιο του γραφει200 τα 300 που τα ειδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλέον μια κακοκαιρία που οριακά χιονίζει μέχρι τα παραθαλάσσια στη βόρεια χώρα την περιμένουμε σαν μάνα εξ ουρανού!! Παρόλα αυτά μακάρι να είχα ελεύθερο χρόνο να πεταγομουνα διήμερο κεντρική Μακεδονία με το RAV.  Κρύα Βρύση Γιαννιτσά Ελευθεροχώρι Γουμένισσα Αξιούπολη να ανέβω και προς Σκρα και να κατέβω από Αριδαία. Έχω ζήσει 3 χρόνια (και αλλα 12 Θεσσαλονίκη) εκεί έχω γυρίσει και έχω δεθεί με το μέρος και τους ανθρώπους. Παρόλο που τα μοντέλα δείχνουν τρύπα στον κάμπο με χιονόνερο πιστεύω πως η Κυριακή θα ξημερώσει με όλο τον κάμπο ασπρο. Και η Δευτέρα με όλο τον κάμπο παγωμένο! Για Θεσσαλονίκη δεν πιστεύω σε λευκό,Λευκό Πύργο αλλά μακάρι να πέσω έξω. 

Είναι το χόμπι μας η τρέλα μας χαρείτε το και μοιραστείτε το και με εμάς τους νότιους!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγες ώρες πριν την σημαντικότερη κακοκαιρία του χειμώνα μέχρι στιγμής και ακόμη δεν ξέρουμε τίποτα με σιγουριά. Ο γάλλος δίνει φαινόμενα από τις 9 το πρωί εδώ με σοβαρη ενίσχυση μέχρι τις πρωτες απογευματινές ώρες, την ίδια στιγμή που αλλά μοντέλα δεν δίνουν σοβαρή αλλαγή στον καιρό πριν τις 6-8 το απόγευμα. Άντε βγάλε άκρη τώρα…

IMG_7583.jpeg.236cb0ed06895a18e9e1ff49f877b8d8.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...