Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Όχι δεν θέλουμε...τιμωρία είσαι 🤣🤣🤣...

🤣 To ξέρω ρε ότι για όλους θέλετε.. έτσι το έγγραψα ... οτι πει ο σκύλαρος απο εκεί και πέρα. Και είναι μια πολύ ωραία και σωστή ιδέα αυτή με το σκύλο. Έχει τη φάση της!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Winterlove είπε:

🤣 To ξέρω ρε ότι για όλους θέλετε.. έτσι το έγγραψα ... οτι πει ο σκύλαρος απο εκεί και πέρα. Και είναι μια πολύ ωραία και σωστή ιδέα αυτή με το σκύλο. Έχει τη φάση της!

Άρτος και θεάματα ...😋😋🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για αρχές Δεκέμβρη και αρχές Γενάρη θυμάστε τι έδειχναν..... ελάτε τώρα που γυρίζει παιδιά😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Incomming θερμη εισβολη αρχες Φλεβαρη.Ανοιξτε χαρτες εσεις...🫠🤬

ens_image (6) (6).png

Καλά το πάει, θέλουμε θερμή εισβολή για αρχή του μήνα με +15 για να έρθει το καλό μετά 🤔🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Michael είπε:

Καλά το πάει, θέλουμε θερμή εισβολή για αρχή του μήνα με +15 για να έρθει το καλό μετά 🤔🤔

Αηδια καταντησε Μαικ.Ελπιζω να μη βγει.Παραπαιει ο παιος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα την εντύπωση ότι δεν γίνεται να θέσουμε υποψηφιότητα αν ξαναθεταμε πριν. Αν θέσω για να τελειώσει καλά αυτός ο χειμώνας? Χαχαχα εξάλλου ο Γκάλαντο που φοβόταν το είδε το χιονακι του, οπότε δεν χρειάζεται να φοβάται άλλο🤣

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, Michael είπε:

Ας θέσω και εγω υποψηφιότητα.

Ως προυπηρεσία καταθέτω το ανοιγμα του σχολιασμού χαρτών τον Φλεβάρη του 2021 (Μήδεια) 🤣

Ναι ναι σε προσλαμβανουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είχα την εντύπωση ότι δεν γίνεται να θέσουμε υποψηφιότητα αν ξαναθεταμε πριν. Αν θέσω για να τελειώσει καλά αυτός ο χειμώνας? Χαχαχα εξάλλου ο Γκάλαντο που φοβόταν το είδε το χιονακι του, οπότε δεν χρειάζεται να φοβάται άλλο🤣

 

Ναι η όχι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν θα δηλώσω υποψηφιότητα αφού κλασικά θα φέρω Βολιώτικο και όλοι θα με βρίζουν 😆

Και πριν μιάμιση εβδομάδα για αυτές τις μέρες +6 εδινε ο μ.ο.  και βγήκαμε με -5... Αυτά δεν νομίζω να υποδεικνύουν καταπιωνα, αλλά αντικυκλωνας κανονικό ο οποίος είναι πολύ οριακα σε εμάς... Δηλαδή Τουρκία Αυλώνας Ελλάδα αντικυκλωνας, άρα εύκολο να αλλάξει και να έρθει σε εμάς το κρύο, αλλά και η ζέστη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

3 μέχρι τώρα και όλοι προσήνεμοι...κάνας κεντρικός?κάνας δυτικός?κάνας βόρειος?τίποτα σε νησί?

Κι εγω αν θέλετε ανοίγω μπορώ να φερω κβ , γκαγκα Λαρισινη και Ντουα  Λιπα μαζι και προσηνεμο εστω και Αρχίδαμο 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε αυτό το μέρος της Ευρώπης που ζούμε, και με τους χειμώνες που έχουμε, βλάπτει την ψυχική υγεία να ανοίξεις θέμα. Δεν αξίζει.

Τσάμπα ο ενθουσιασμός του πρωτάρη που είχα. Εύχομαι ο επόμενος να είναι πιο τυχερός 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είχα την εντύπωση ότι δεν γίνεται να θέσουμε υποψηφιότητα αν ξαναθεταμε πριν. Αν θέσω για να τελειώσει καλά αυτός ο χειμώνας? Χαχαχα εξάλλου ο Γκάλαντο που φοβόταν το είδε το χιονακι του, οπότε δεν χρειάζεται να φοβάται άλλο🤣

 

Πωπω γουστάρω άσχημα. Το ξαναλέω.

Έκλεισε Βαγγέλη! Ναι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και για όποιον ακόμη το σκέφτεται, ο φετινός Φλεβάρης παίρνει ήδη +1 από εμένα, για την "ειλικρίνειά" του🤭. Οι άλλοι δύο αφήστε... παραμυθάδες, απλά για να τους ανοίξουμε. Τώρα που γυρίζει λέμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν βάζω και γω υποψηφιότητα και γω σαν καθαρός Βόρειος και πάμε να το φέρουμε τον Καθαρό Ατόφιο Βόρειο χιόνια 😁😁😁😁😁 ψηφίστε εμένα όλοι οι βόρειοι για να ζήσουμε τις παλιές καλές στιγμές 😎😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εγώ λέω ότι άμα δε μπορεί να φέρει χιονια ας φερει τουλάχιστον πολλές βροχες..

Δεν είμαι σίγουρος, αλλά νομιζω οτι η διάταξη που πάει να στηθεί, δεν είναι υετοφορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα καλή εβδομάδα σε όλους! Όπως το περίμενα στην περιοχή μου τελικά! Μόνο λιωμενες νιφάδες πέσανε με αντίθεση την πόλη της Θεσσαλονίκης που είδε καθαρή χιονόπτωση στο μεγαλύτερο κομμάτι κ σε κάποια σημεία κ χιονοστρωση (πετσα) από δω κ πέρα κλασσικές μέρες Ιανουαρίου με παγονια το πρωί παχνι κ κρύο καιρο αντικυκλωνικο. Φως στο τούνελ μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κ ούτε φαίνεται κάποια ένδειξη κατεβασιας! Οπότε απλά παρακολουθούμε τα τρεξίματα κ παρακαλάμε να αρχίσουν να δείχνουν κάτι . Αν κ νομίζω ότι αυτή ήταν η ευκαιρία μας για φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...