Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα σε όλους! Όπως το περίμενα στην περιοχή μου τελικά! Μόνο λιωμενες νιφάδες πέσανε με αντίθεση την πόλη της Θεσσαλονίκης που είδε καθαρή χιονόπτωση στο μεγαλύτερο κομμάτι κ σε κάποια σημεία κ χιονοστρωση (πετσα) από δω κ πέρα κλασσικές μέρες Ιανουαρίου με παγονια το πρωί παχνι κ κρύο καιρο αντικυκλωνικο. Φως στο τούνελ μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κ ούτε φαίνεται κάποια ένδειξη κατεβασιας! Οπότε απλά παρακολουθούμε τα τρεξίματα κ παρακαλάμε να αρχίσουν να δείχνουν κάτι . Αν κ νομίζω ότι αυτή ήταν η ευκαιρία μας για φετος

μεχρι τεταρτη θα πρεπει να αρχισουν να δειχνουν προσηνεμο για να μας ερθει μετα ο μεγαλος ΚΒ 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Αν θέλετε βάζω και εγώ υποψηφιότητα για το θέμα αλλά μην μου φωνάζετε μετά αν έχει 50εκ στο Βόλο και τίποτα οπουδήποτε αλλού 😛

Μέσα κι εσύ.....Τεό έχεις τόσες κροκέτες?ρε παιδιά δεν κάνετε την κλήρωση στην συνάντηση σας?ο Τεό τα γράφει ο Πωγώνι τραβάει τον κλήρο..🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolasxm είπε:

Σε αυτό το μέρος της Ευρώπης που ζούμε, και με τους χειμώνες που έχουμε, βλάπτει την ψυχική υγεία να ανοίξεις θέμα. Δεν αξίζει.

Τσάμπα ο ενθουσιασμός του πρωτάρη που είχα. Εύχομαι ο επόμενος να είναι πιο τυχερός 🙂

Δεν καταφερες και λιγα.Η καλυτερη χιονοκαιρια για καποιες περιοχες στα βορεια εδω και 3 χρονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενδιαφέρον το 6αρι για τα μακρινά.

αναδίπλωση

gfsna-0-252.png?6

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ενδιαφέρον το 6αρι για τα μακρινά.

Ναι ξεχειλωνει τον πολικό Αυλώνα ..πρέπει να κοπεί εντελώς να ριτζαρει ο αζορικος προς Ισλανδία και να βγει καλοήθης ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την μερα της Αθηναικης συναντησης θα βγαλει μινι κακοκαιρια στα προσηνεμα, εχω αυτη την διαισθηση μερες τωρα. Οχι κατι ακραιο αλλα πιστευω θα χει νιφαδες ως τα 500 μετρα, για να δουμε. Ονομα δεν θα της βγαλουν αλλα αν ειχε θα πρεπε να ναι Μιλτιαδης, αφου θα κλαπει απ τους περσες🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτά είναι, αληθινός αζορικογροιλανδικός, και όχι, δεν θα χιόνιζε μόνο στο δίστρατο

gens-26-1-348.pnggens-26-1-384.pnggens-26-0-384.png

 

 

και το 4 ωραίο

gens-4-1-384.pnggens-4-0-384.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν καταφερες και λιγα.Η καλυτερη χιονοκαιρια για καποιες περιοχες στα βορεια εδω και 3 χρονια.

Οκ, ενταξει. Πολλοί χαρηκαν εδώ, αλλά περίμενα να κάνω να χαρούν περισσότεροι (αριθμητικά) 😉 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Οκ, ενταξει. Πολλοί χαρηκαν εδώ, αλλά περίμενα να κάνω να χαρούν περισσότεροι (αριθμητικά) 😉 

Όλοι οι βόρειοι χάρηκαν εκτός από τους θεσσαλονικεις...😋...εμάς μας έκανε τριπλά ο υετός...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Όλοι οι βόρειοι χάρηκαν εκτός από τους θεσσαλονικεις...😋...εμάς μας έκανε τριπλά ο υετός...🤣🤣

Τουλάχιστον εσείς το είδατε να πέφτει για λίγο.. Εδώ Κομοτηνή μόνο κάτι αερομεταφερόμενες νιφάδες είχε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=6&

Η έλλειψη υετού είναι τραγική. Σαν να μας λέει "σας έκανα 900mm το Σεπτέμβρη, τα λέμε σε ένα χρόνο..." 😛

όπως έκανε κάτι ακραίο και φάγαμε τόσο νερό σε μια μέρα δεν μπορεί να κάνει κάτι ακραίο με χιόνι ;και μετά ας έχει ζέστη από τον Μάρτιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...