Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ετσι.Δωσε χρονο στα μοντελα να αποτυπωσουν αυτο που φανταζομαστε.Εχουν πιεστει πολυ τελευταια και θελουν να μείνουν λιγο μονα να τα βρουν με τον εαυτο τους.

θα τους αφησω μπας και φτιαξουν χαρακτηρα... κοτζαμ μοντελα και ειναι διπροσωπα!😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν εχουν νοημα  ποια αυτα τα ξεροκρυα

Χιλιες φορες να το γυρισει σε ζωνικη μπας και δουμε καμια βροχουλα της προκοπης εδω κατω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Πες τα γιατρε..Εγω το γυρισα στη τριγωνομετρια..Δεν ειναι οι μεσοι οροι για μενα..🤣Εντωμεταξυ φλωρινα καταμεσημερο μεγιστη -6.9!!!Αλλος πλανητης αυτη η πολη....Καιρικα δεν πιανεται...!!Βγαινεις να κατουρησεις στην υπαιθρο και γινεται γρανιτα λεμονι!!🤣Πιο ψυχρη μερα σε σχεση με την χθεσινη...

Εγω λέω να μαζευτούμε όλοι εδώ να πάμε δίπλα στην Φλώρινα να φτιάξουμε ένα δικό μας χωριό να μένουμε. Μπας και ξεχαρμανιάσουμε λιγάκι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Michael είπε:

Εγω λέω να μαζευτούμε όλοι εδώ να πάμε δίπλα στην Φλώρινα να φτιάξουμε ένα δικό μας χωριό να μένουμε. Μπας και ξεχαρμανιάσουμε λιγάκι.

Χιονοχωριο...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Michael είπε:

Εγω λέω να μαζευτούμε όλοι εδώ να πάμε δίπλα στην Φλώρινα να φτιάξουμε ένα δικό μας χωριό να μένουμε. Μπας και ξεχαρμανιάσουμε λιγάκι.

Σου βρηκα και ονομα για το κεφαλοχωρι μας..Μιας και μας εχει παει ζουμακι ο καιρος..🤣

bbsrma.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Τι ζεστές είναι αυτές που έρχονται εντωμεταξύ; Θα μας πήξουν στην εκπαίδευση ρεεεεεεε φέρτε πίσω τα -

Οτι πρεπει για γυμναστικουλα και ευεξια ειναι τωρα. Που και να ησουν καλοκαιρι που βραζει ο τοπος.

Εγω στρατο ημουν πριν πολλααα χρονια στην Ανατολικη Αττικη στα 220 μετρα υψομετρο και στην Σαλαμινα. Το καλοκαιρι θυμαμαι ουτε στις ημερισιες εξοδους που μου εδιναν οταν ημουν εκτος υπηρεσιας δεν εφευγα λογο της αφορητης ζεστης που ειχε η Αθηνα. 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Σου βρηκα και ονομα για το κεφαλοχωρι μας..Μιας και μας εχει παει ζουμακι ο καιρος..🤣

bbsrma.jpg

Εσυ έχεις βαλθεί να μας πεθάνεις και καλά κάνεις φυσικά🤣.. #@#$#$ τα!

Που τα βρισκεις ολα αυτα ρε Σάκαρε;; Είσαι πολύ γρηγορος..

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Soto Weather είπε:

αυτα τα εκανε μεσα σε ενα 5 ημερο ομως... αυτο που λεω εγω ηταν συστηματικες κακοκαιριες οπου η κορυφη ειχε 3 μετρα και ανεμοσουρια εως 3,5-4 για πολλες μερες

ο χειμωνας 21-22 ηταν καλυτερος απο τον 18-19 για πηλιο απο ολες τις αποψεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξυ τωρα ειδα τι εβγαλε ο καναδος στο 0αρι του και μου επεσαν τα αυτιά🤪

Αντε να δουμε μιας και το τζεμ τωρα τελευταια ειναι σε καλο φεγγαρι. Πιάνει τις κακοκαιριες κατευθειαν απο τις 240 ωρες και τις παει τρένο...

gem-0-234.png?0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

ΕΚΡΗΚΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΔΕΙΚΤΩΝ ΝΑΟ ΚΑΙ ΑΟ..Η ΙΤΑΛΙΑ ΒΡΥΧΑΤΕ!!

Δες λιγο και τον δεικτη nasdaq τι δινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Φοβάμαι για τίποτα πλημμύρες το επόμενο 15ήμερο...

Απλά τραγικό...

384-777GR.gif

Με τέτοιο αντικυκλωνα πάνω μας η δυτικά μας μόνο με σοβαρή προσηνεμη εισβολή μπορούμε να βράχουμε ικανοποιητικά τις επόμενες μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δες λιγο και τον δεικτη nasdaq τι δινει

Σύμφωνα με τα τελευταία στοιχεία ανάβηκε η μετοχή του χιονιού 3% ...εχει φτάσει στις -3.000 μονάδες 🤣🤣🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 minutes ago, Γιάννης μασ said:

ο χειμωνας 21-22 ηταν καλυτερος απο τον 18-19 για πηλιο απο ολες τις αποψεις

οκ, μπορει οντως να κανω λαθος... το μηνυμα μου αναφεροταν κυριως για το συνολο της χωρας και απλα ειχε εμφαση σε ευβοια και πηλιο , αλλα οκ!

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σύμφωνα με τα τελευταία στοιχεία ανάβηκε η μετοχή του χιονιού 3% ...εχει φτάσει στις -3.000 μονάδες 🤣🤣🤣🤣🤣

Χμμμ... οντως.. αλλού όμως παρατηρείται μεγαλύτερη αύξηση και μάλιστα με γοργούς ρυθμούς... 🤣

 

businessdaily-Stocks-Agores-Xrimatistirio-Markets_1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, swthrhs είπε:

Όλο για δείκτες διαβάζω κτλπ και όλο θερμές εισβολές βλέπω 

Εδω σιγα σιγα θα βγει ο χειμωνας και ακομα θα ψαχνουν δεικτες...

Ουτε καν βγηκε φετος τπτ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καλά καλά...σε συμφέρει σγριανθρωπε...αν θες να δεις χιόνι φέτος άλλαξε στρατόπεδο ...😋😋🤣🤣

Προφανώς φίλε. Πώς θα έρθει το -20 Σαλόνικα και το χαμηλό Άνδρο. Ο αυλώνας θα τσουλάει προς τα κάτω από Ιόνιο και καρφί Ταίναρο. Άρα, θέλουμε συνεργασία και για ανατολική Ιταλία. 😂😂😂

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Προφανώς φίλε. Πώς θα έρθει το -20 Σαλόνικα και το χαμηλό Άνδρο. Ο αυλώνας θα τσουλάει προς τα κάτω από Ιόνιο και καρφί Ταίναρο. Άρα, θέλουμε συνεργασία και για ανατολική Ιταλία. 😂😂😂

Στην Άνδρο το θες πσυχουλα μου?μέσα!!!αλλά θα έχουν κάνει μποτοξ οι ισιβαρεις στην Κέρκυρα!!!🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καλά καλά...σε συμφέρει σγριανθρωπε...αν θες να δεις χιόνι φέτος άλλαξε στρατόπεδο ...😋😋🤣🤣

EyR3_o.gif.21ac01b67d05f27d800669ab29e31829.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

οκ, μπορει οντως να κανω λαθος... το μηνυμα μου αναφεροταν κυριως για το συνολο της χωρας και απλα ειχε εμφαση σε ευβοια και πηλιο , αλλα οκ!

καλα για συνολο ελλαδας αν εννοεις εχεις απολυτο δικιο, εγω απλα το αναφερω οτι ο χειμωνας 21-22 ηταν παρα πολυ δυνατος ως προς την συχνοτητα ψυχρων εισβολων και κρυου απλα επηρεασαν ολες 3-4 νομους οποτε για πανω απο την μιση χωρα ειναι μουφα, αλλα πχ για βολο, ποσους αλλους χειμωνες θυμασαι με 10-11 ημερες χιονοπτωσης και αλλες τοσες με χιονονερα και το πηλιο να χει 70 ημερες χιονοστρωση απο τα 500 μετρα; συγκρινεται μονο με τα τερατα 05-06,11-12,16-17, παρολο που ο βολος δεν ειδε τιποτα ουσιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...