Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον έσκασε τον πανελλαδικό με κατάληξη προσηνεμα.....οι κβ θελουμε οπωσδήποτε κατάληξη προσηνεμα για να μείνει λίγο χιονι κατω γιατι η μέρα μεγαλώνει...Πολύ ωραίο ραν 

Τα μάτια μας στα ανσαμπλ και στα 12 αρια αν θα ακολουθήσουν 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τον έσκασε τον πανελλαδικό με κατάληξη προσηνεμα.....οι μη θελουμε οπωσδήποτε κατάληξη προσηνεμα για να μείνει λίγο χιονι κατω γιατξ η μέρα μεγαλώνει...Πολύ ωραίο σαν 

Τα μάτια μας στα ανσαμπλ και στα 12 αρια αν θα ακολουθήσουν 

Όχι αγόρι μου...δεν έχουμε την πολυτέλεια ούτε καν να το αναφέρουμε χάριν διπλωματία μας😋😁...θέλουμε ΚΒ και τον θέλουμε ξεζουμισμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θελει λιγο στριψιμο ακομα και γενικοτερα να ερθει πιο δυτικα..υπαρχει απλετος χρονος για ολα αυτα βεβαια.. παντως να παρατηρησω οτι ετσι τα σκαει ο τζιφος φετος..ολες οι κακοκαιριες εχουν εμφανιστει εκει καπου στις 200 ωρες απο το πουθενα και μετα τις κραταει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, athper είπε:

θελει λιγο στριψιμο ακομα και γενικοτερα να ερθει πιο δυτικα..υπαρχει απλετος χρονος για ολα αυτα βεβαια.. παντως να παρατηρησω οτι ετσι τα σκαει ο τζιφος φετος..ολες οι κακοκαιριες εχουν εμφανιστει εκει καπου στις 200 ωρες απο το πουθενα και μετα τις κραταει.

Ισχύει...απλα για το 8-10 το τελευταίο χρονικό όριο ήταν σήμερα άντε βαριά μέχρι αύριο το πολύ...να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο γκρίνια και κλάψα χρειάστηκε το πρωί και τσουπ, κατευθείαν έφτιαξε ο τζίφος χαχαχα.

Βεβαια, θεωρώ ότι το 6αρι είναι απλά μια αναλαμπή. Στο 12αρι πάλι χάλια θα είναι…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Εν τω μεταξύ διάφορες τζιφου με παιου. Άλλος κόσμος 

ECM1_192jds9.gif

gfs_0_192lsh8.png

Δεν εχουν τοσο μεγαλη διαφορα παντως οπως φαινεται σ αυτο το χαρτη ...ειναι ελαχιστες οι διαφορες που οδηγουν απο τον ενα χαρτη στον αλλο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν εάν αυτό δεν είναι αναλαμπή και στα 12 άρια πάνε όλα τα μοντέλα στο περίπου σε κάτι τέτοιο και επιμένουν αύριο το πρωί τότε...ΒΑΣΤΑΤΕ ΤΑ ΑΡΜΑΤΑ...ΣΥΣΤΡΑΤΕΥΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΚΒ ΚΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙ😋...και είμαστε αγενείς και το θέλουμε να το ξεζουμιζουμε...μέτα από 3 χρόνια αχιονιας και με τον τελευταίο καθολικό ΚΒ να αγνοειτε από το 2001 δεν έχει ούτε λαρτζ να είμαστε ούτε διπλωματικές ούτε τίποτα δεν χαρίζουμε ούτε νιφαδα τσακιστη...😎😎😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τον έσκασε τον πανελλαδικό με κατάληξη προσηνεμα.....οι κβ θελουμε οπωσδήποτε κατάληξη προσηνεμα για να μείνει λίγο χιονι κατω γιατι η μέρα μεγαλώνει...Πολύ ωραίο ραν 

Τα μάτια μας στα ανσαμπλ και στα 12 αρια αν θα ακολουθήσουν 

Δεν αρκει αυτο σε καμια περιπτωση ειτε βγει για τα δκβ γιατι ειναι πολυ συντομες οι χιονοπτωσεις ετσι.

Πρεπει να παει πιο δυτικα και να μπαστακωθει εκει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Δεν εχουν τοσο μεγαλη διαφορα παντως οπως φαινεται σ αυτο το χαρτη ...ειναι ελαχιστες οι διαφορες που οδηγουν απο τον ενα χαρτη στον αλλο

Γροιλανδία στον στροβιλο έχουν μεγάλες διάφορες μου φαίνεται όμως. Θα δούμε τι θα γίνει απλά μου φαίνεται σαν φαντασίωση 6αριου τζιφου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Γροιλανδία στον στροβιλο έχουν μεγάλες διάφορες μου φαίνεται όμως. Θα δούμε τι θα γίνει απλά μου φαίνεται σαν φαντασίωση 6αριου τζιφου 

Ναι άστα χαρτες έχουν διαφορες αλλα μια μικρή διαφορά στην αποκοπη στην Αμερική φταίει κυρίως γι αυτό το τοσο διαφορετικό αποτέλεσμα,  όχι ότι δεν έχουν διαφορα σε εκείνο το σημείο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...