Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τυχερο το Μετσοβο που καταφερε και ειδε σε αυτον τον χειμωνα εστω και προσκαιρες χιονοπτωσεις πετσας αλλα λογικα αγωνια και εκει για το αν θα καταφερει να ριξει ενα αξιολογο χιονι μεχρι το τελος του χειμωνα μεσα στο Μετσοβο.

Εφτασε η εποχη που και στο Μετσοβο βλεπουν μονο με τα κυαλια πλεον τα αξιολογα χιονια.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξέρω αν το πήρατε πρέφα αλλά σήμερα στην Αττική έχουμε τοπικά πάνω από 20 βαθμούς βλέπω ήδη Ραφήνα, Νέα Μάκρη και φουλ του 19+ στο λεκανοπέδιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Δε ξέρω αν το πήρατε πρέφα αλλά σήμερα στην Αττική έχουμε τοπικά πάνω από 20 βαθμούς βλέπω ήδη Ραφήνα, Νέα Μάκρη και φουλ του 19+ στο λεκανοπέδιο.

Ε αφου τα ειπαμε.

Η ψυχρη εισβολη του Ιανουαριου μονο με θερμες εισβολες ξεπληρωνεται ωστε να γινει η εξισορροπηση και ξεκινησαν δυναμικα.

Οι καμηλες της Αραβιας και της Αιγυπτου εφτασαν παλι στην ελλαδα σημερα και ο ελληνικος συλλογος καυσωνακιδων πανηγυριζει και ξεσπα σε χειροκροτηματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19,5 βαθμοί η μέγιστη στο σταθμό μου σήμερα, στους 18,7 τώρα και είναι σαν άνοιξη έξω...είμαι περίεργος πόσο θα φτάσει η μέγιστη την Πέμπτη και την Παρασκευή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Διρφυ σημερα απο τον Υμηττο..

419194775_10159547425361039_577414597264782165_n.jpg

Δυστυχώς θα κακοποιηθεί το χιόνι αυτές τις ημέρες...μακάρι να το αναπληρώσει το ερχόμενο σ/κ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 minutes ago, DIMITRIS said:

19,5 βαθμοί η μέγιστη στο σταθμό μου σήμερα, στους 18,7 τώρα και είναι σαν άνοιξη έξω...είμαι περίεργος πόσο θα φτάσει η μέγιστη την Πέμπτη και την Παρασκευή.

Μπορεί και 23+ αν δεν έχει πολύ συννεφιά και βγουν σωστοί άνεμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Μπορεί και 23+ αν δεν έχει πολύ συννεφιά και βγουν σωστοί άνεμοι

Ναι το έχω και εγώ σαν πιθανότητα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Μπορεί και 23+ αν δεν έχει πολύ συννεφιά και βγουν σωστοί άνεμοι

Ενταξει ενταξει παραδινομαστε μας νικησατε καυσωνακηδες.Δεν χορτασατε ακομα με τοσες θερμες εισβολες?? κοντευετε να σκασετε με τα ατελειωτα 20αρια 22αρια χαχαχα μετα το ζεστο φθινοπωρο μεχρι και τα χριστουγεννα δικα σας ηταν με ρακετες ηλιοθεραπειες μπανια στις παραλιες και ρεκορ 😂

Και η αναφορα για Γιαννενα σημερα με 2,4 mm και ανοιγματα στον καιρο τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατή ορεινή καταδρομική σήμερα:

11:30 άφιξη Καρυά Κορινθίας  temp 8 βαθμοί .   Συνέχεια προς Γκούρα και οροπέδιο Φενεού

 πέσιμο σε Αρκαδία, πηγές Λάδωνα - Κλειτορία με κατάληξη το χωριουδάκι μου στη Γορτυνία με temp 11 βαθμοί στις 13:00

 Συνέχεια ανάβαση Βαλτεσινίκο με πυκνή δυνατή βροχή  μέσω Ολομάδων  temp στο Βαλτεσινίκο 7 βαθμοί στις 13:30

Περαιτέρω ανάβαση Μαγούλιανα . Βροχή στον αυχένα με 6 βαθμούς 

Κάθοδο βυτίνα με 10 βαθμούς στις 14:00 περίπου

Σουπίτσα στη Βλαχέρνα

Τώρα υπομονή μέχρι το επόμενο  

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Orinos είπε:

Δυνατή ορεινή καταδρομική σήμερα:

11:30 άφιξη Καρυά Κορινθίας  temp 8 βαθμοί .   Συνέχεια προς Γκούρα και οροπέδιο Φενεού

 πέσιμο σε Αρκαδία, πηγές Λάδωνα - Κλειτορία με κατάληξη το χωριουδάκι μου στη Γορτυνία με temp 11 βαθμοί στις 13:00

 Συνέχεια ανάβαση Βαλτεσινίκο με πυκνή δυνατή βροχή  μέσω Ολομάδων  temp στο Βαλτεσινίκο 7 βαθμοί στις 13:30

Περαιτέρω ανάβαση Μαγούλιανα . Βροχή στον αυχένα με 6 βαθμούς 

Κάθοδο βυτίνα με 10 βαθμούς στις 14:00 περίπου

Σουπίτσα στη Βλαχέρνα

Τώρα υπομονή μέχρι το επόμενο  

 

 

 

Εντάξει.....απλά τρομερες διαδρομές 

Φανταστικά !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΓΚΑΖΙΑ ανεπαναληπτα ο κακος μας ο Νοτιας, και η λιακαδα....μεσα Γεναρη.....

18,0 στρογγυλο ο γειτονικος Βυρωνας μεγιστη.....17,2 - 17,5 οι σταθμοι Ζωγραφου, 17,4 το μπαλκονι μου.....

Υπομονη και οικονομια η θερμανση, το μονο καλο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήλιος με θερμοκρασία 0-12 στην Πολίχνη σήμερα Τρίτη 16/1. Ξημερώνει 17/1 του Αγίου Αντωνίου και βαραίνει η συννεφιά (χωρίς βροχή). Θερμοκρασία στους 4 τώρα. Άντε να δούμε θα ψιχαλισει αύριο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20mm+ στη Ναυπακτο και συνεχίζει....Αναφερονται και κατολισθήσεις σε περιξ περιοχές;!! 

Χρόνια πολλά και καλά στους Αντώνηδες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...