Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ διπλής ψυχρής εισβολής 9-14/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αντί να σταματάει, δυναμωσε η βροχή και στο κέντρο. Τ στους 3,2 και DP στους 0,6

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Λακκωμα Χαλκιδικης στα 100μ ο σταθμος δειχνει 2,4 βαθμους με 1,1 σδ και υετο... Θεμα χρονου να το γυρισει και εκει

Μετεοθες βλεπω 3,9 με 1,1 σδ! 

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλατύ πάντως ξεκίνησε πάλι ψιλόβροχο, θερμοκρασία άρχισε να πέφτει στου 4,7 °c.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΠΙΘΑΝΗ μπουκα κ κλεισιμο που παραπεμπει σε.χιονια, και απιθανη πτωση της Τ μεσα σε ενα 2ωρο ουσιαστικα στην Αττικη...

Κ μιλαμε για καταμεσημερο... 

Απο 13.3 λοιπον στους 7.3 !!!!!!!!! παρακαλω στο βορειο μπαλκονι, πτωση 6 βαθμων σε 2 ωρες....

Κρυφτηκε ο Βρωμιαρης απο παχια συννεφα κ ενισχυεται ολοενα ο ΒΒΔ....

6.1 ο Παπαγος στα 300 μ.

Ρε μαγκες λετε να το δουμε.μεχρι πολυ χαμηλα??? Εαν εχουμε κανα 3αρι στην αλλαγη της ημερας.οπως παει??? Κ στρωθουν εστω προσκαιρα τα 350-400 μ κ παμε ολοι αδιαβαστοι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, kouvanos said:

ΑΠΙΘΑΝΗ μπουκα κ κλεισιμο που παραπεμπει σε.χιονια, και απιθανη πτωση της Τ μεσα σε ενα 2ωρο ουσιαστικα στην Αττικη...

Κ μιλαμε για καταμεσημερο... 

Απο 13.3 λοιπον στους 7.3 !!!!!!!!! παρακαλω στο βορειο μπαλκονι, πτωση 6 βαθμων σε 2 ωρες....

Κρυφτηκε ο Βρωμιαρης απο παχια συννεφα κ ενισχυεται ολοενα ο ΒΒΔ....

6.1 ο Παπαγος στα 300 μ.

Ρε μαγκες λετε να το δουμε.μεχρι πολυ χαμηλα??? Εαν εχουμε κανα 3αρι στην αλλαγη της ημερας.οπως παει??? Κ στρωθουν εστω προσκαιρα τα 350-400 μ κ παμε ολοι αδιαβαστοι?

Εγώ πάντως το έχω πολύ σίγουρο αυτό, το έχω γράψει εδώ και δύο ημέρες ότι θα έχουμε εκπλήξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιοναρα πλεον ρίχνει και στην Ζαρουχλα …

Αφου «έφυγαν» 8μμ σε χλαπατσοχιονο υγρό χιόνι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν έχω και τίποτα το ιδιαίτερο από φαινόμενα αλλά η θερμοκρασία πέφτει σχετικά γρήγορα , 4,4 τώρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Yata είπε:

3,8 Περαία σε μηδενικό υψόμετρο

2,3 Πλαγιάρι στα 170μ

1,7 Τρίλοφος στα 190μ

Εγώ είμαι στα 60μ για να δουμε

Διαβάζω στην αρχή 3,8β στον Πειραιά και ήμουν έτοιμος να βγω έξω στον δρόμο με αλαλαγμούς 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Πω,πω ομορφιές!

Πανέμορφα Μήτσο και τα παιδακια Βοβούσα ακόμα πιο όμορφα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Διαβάζω στην αρχή 3,8β στον Πειραιά και ήμουν έτοιμος να βγω έξω στον δρόμο με αλαλαγμούς 🤣🤣

Και γω άστα..... Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!!😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Και ένα τώρα πάνω από το συνεδριακό κέντρο polis για όσους ξέρουν (περίπου 100-120μ ) που ερχόμουν με το αυτοκίνητο ... Πάντως υγρό χιόνι βαρύ και μαλλον οδεύουμε προς λήξης εκτός και αν ο Θερμαϊκός έχει κεφι και μας χαρισει καμία έκπληξη προς το βραδάκι 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, yiannis_volos είπε:

Εγώ ποντάρω ότι Πορταριά δεν θα στρωθεί (για να μην πω δεν θα χιονίσει καν). Θέλει ένταση η οποία δεν φαίνεται να υπάρχει από την μέσα πλεύρα. Είναι ο γνωστός καιρός που ρίχνει μόνο στα Χάνια. Ζαγορά έχει υετό αλλά είναι μεγάλη μουφάρα στις Τ ίσως επειδή είναι εκτεθειμένη στον υγρό αέρα του Αιγαίου. Θέλει βαρβάτα 850.

ε υπερβολη το να μην στρωσει πορταρια, ετσι και αλλιως δεν περιμεναμε να στρωθει απο τωρα....Κανονικα αυριο το πρωι πρεπει το χιονι να ξεκιναει απο το μυρτιλο .....αν δεν στρωθει η πορταρια ας το κλεισουμε το μαγαζακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

ε υπερβολη το να μην στρωσει πορταρια, ετσι και αλλιως δεν περιμεναμε να στρωθει απο τωρα....Κανονικα αυριο το πρωι πρεπει το χιονι να ξεκιναει απο το μυρτιλο .....αν δεν στρωθει η πορταρια ας το κλεισουμε το μαγαζακι

ναι ισχύει. είχα την εντύπωση ότι ο υετός το απόγευμα-βράδυ θα είχε χαιρετήσει. αλλά θα εχει και μέσα στη νύχτα και ίσως και πρωί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...