Jump to content
thanossnow

Αναφορές κεντροβόρειου χιονιά 20-22/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Φλώρινα έχει φουλ υετό πάντως ενώ το gfs για το 3ωρο 8-11 δίνει μόνο αυτό

6-779GR.GIF?20-0

8-11 ειναι το επομενο στις 9 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

οχ οχιιιι σταμάτησε η βροχή και ανέβηκα στους 4.6 βαθμούς 😭

Μην μας πάθεις κάτι εσύ, ηρέμησε χαχα ΑΙΡΧΑΙΤΕ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κ στο meteociel πολυ πιο χαμηλες θερμοκρασιες αποτι εχουμε στην πραγματικοτητα. ισως κ να παμε για καλο χιονιακι τελικα κ

ολοι θα παρουμε περισσοτερα αποτι εδειχναν αποτι φαινεται λογο θερμοκρασιων vamosssss

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Εγώ πάντως τώρα που βγήκα για ψώνια ακούμπησα κανα δυο τσιμέντα να δω τι Τ έχουν. Μην την  παθουμε πάλι 🤣🤣

Τα τσεκαρα χτες εγώ...καλά είμαστε δεν έχουν πυρετό😋😋🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Εγώ πάντως τώρα που βγήκα για ψώνια ακούμπησα κανα δυο τσιμέντα να δω τι Τ έχουν. Μην την  παθουμε πάλι 🤣🤣

Πάντως εν μέρει ισχύει .Άλλο που εμείς το κάναμε ανέκδοτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Πάντως εν μέρει ισχύει .Άλλο που εμείς το κάναμε ανέκδοτο.

Ισχύει αλλά για πολύ λίγο και στην αρχή. Έτσι έγινε και στη Μήδεια εδώ που επειδή είχε προηγηθεί θερμή εισβολή άργησε 1-2 ώρες να στρώσει ο δρόμος.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Ισχύει αλλά για πολύ λίγο και στην αρχή. Έτσι έγινε και στη Μήδεια εδώ που επειδή είχε προηγηθεί θερμή εισβολή άρχισε 1-2 ώρες να στρώσει ο δρόμος.

Τα δικά σας θα είχαν δεκάτα...έμας 39.9🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τα τσεκαρα χτες εγώ...καλά είμαστε δεν έχουν πυρετό😋😋🤣🤣

Ε μα είναι να μην τρελαίνεσαι. Κάτι ενισχυμένα σκυροδεματα,  κατι αντισεισμικοι οπλισμοι, κατι μονώσεις, μας το κλείσανε το σπίτι εμάς τους αγνούς χιονολάτρες 🤣

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πώς θα θελα να διακτινιζόμουν σημερα  στη  Θεσσαλονίκη να παρω μια τζουρα απο χειμώνα...η Θεσσαλονικη θεωρω θα ειναι ισως η πιο ευνοημενη πεδινή πόλη(τα δυτικά της)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από ότι καταλαβαίνω μέχρι στιγμής που ούτε καν μας έχει πλησιάσει η κανονική ψυχρή εισβολή τα πράγματα είναι εντυπωσιακά καλύτερα...η Θεσσαλονίκη έχει 6 με θετικά 850...με -0.5 στα 850 και πολύ υετό πόσο θα πάει άραγε?...μη πιασει αρνητική στο τέλος και φάει αναβάθμιση τρελλη ο χιονιάς και μετατραπεί σε κάτι που θα το θυμόμαστε για χρόνια...τρομερή μεταφορά επιφανειακού ψύχος πραγματικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Από ότι καταλαβαίνω μέχρι στιγμής που ούτε καν μας έχει πλησιάσει η κανονική ψυχρή εισβολή τα πράγματα είναι εντυπωσιακά καλύτερα...η Θεσσαλονίκη έχει 6 με θετικά 850...με -0.5 στα 850 και πολύ υετό πόσο θα πάει άραγε?...μη πιασει αρνητική στο τέλος και φάει αναβάθμιση τρελλη ο χιονιάς και μετατραπεί σε κάτι που θα το θυμόμαστε για χρόνια...τρομερή μεταφορά επιφανειακού ψύχος πραγματικά 

Το περιμένω οτι η Σαλονικα θα κανει τη μεγαλη εκπληξη σημερα...θα βγει καμια Σοφια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Φλωρινα δε σταματα..Σε κανα μισαωρο η ολικη θα ναι δεδομενη..

webcamimage (4).jpg

Μιλησα και με φιλους απο το Ξινο Νερο επειδη συνεργαζομαστε μαζι τους και μας φερνουν αποκλειστικα το νερο με την ονομασια "Ξινο νερο" στην εταιρεια μου...Ηδη ριχνει παπαδες και εκει..Και μου ακυρωσαν απο τωρα τα δυο φορτηγα που θα μας κατεβαζαν παλετες απο δευτερα..Φαινεται και απο την καμερα οτι το πιανει και εκει.

webcamimage (3).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ισχύει αλλά για πολύ λίγο και στην αρχή. Έτσι έγινε και στη Μήδεια εδώ που επειδή είχε προηγηθεί θερμή εισβολή άρχισε 1-2 ώρες να στρώσει ο δρόμος.

Στην Μήδεια είχε προηγηθεί το κρύο , εδώ είχαμε και μικρή χιονόστρωση από την προηγούμενη μέρα ,πριν ρίξει το μεγάλο χιόνι. Δεν έχει σχέση με το σημερινό . Δες την Φλώρινα πως δυσκολεύεται να στρώσει στον δρόμο. Είναι λογικό.

Υ.Γ Τις παρακάτω ημερομηνίες δεν ήταν η Μήδεια ; Η μνήμη μου είναι τραγική.

image.png.d85ce224ca5b06ff1ab6e4a3fcac76e8.png

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geornik είπε:

Πώς θα θελα να διακτινιζόμουν σημερα  στη  Θεσσαλονίκη να παρω μια τζουρα απο χειμώνα...η Θεσσαλονικη θεωρω θα ειναι ισως η πιο ευνοημενη πεδινή πόλη(τα δυτικά της)

Επειδή είχες πει ότι μιλούσες και είχες επαφή με τον Ερμή ,προσωπικά του αφιερώνω σήμερα το χιόνια μας και παίζει να είχε έρθει κι όλας και αν δεν κάνω λάθος στον υπολογισμό πρέπει αυτό το σκ να είναι τα 40...ξέρω ότι τώρα με βλέπει και θα ζητούσε φωτό από την ολική στην Τσιμισκή...😁...θα του ανάψω ένα κεράκι σήμερα ...σορυ αν το βάρυνα😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Η Φλωρινα δε σταματα..Σε κανα μισαωρο η ολικη θα ναι δεδομενη..

webcamimage (4).jpg

τι να σταματησει εκει θα χιονιζει μεχρι αυριο το μεσημερι 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...