Jump to content
thanossnow

Αναφορές κεντροβόρειου χιονιά 20-22/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Μενεμενη 5,2 βαθμους και μια φωτο προς τα βορεια

IMG_20240120_122102.jpg

Εκει πιστεύω δυτικά σε καλύτερη μοιρα, θυμάμαι κι εγω Πολίχνη ένα κλικ καλύτερα πάντα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, larissa_mare είπε:

Εκει πιστεύω δυτικά σε καλύτερη μοιρα, θυμάμαι κι εγω Πολίχνη ένα κλικ καλύτερα πάντα 

Πολιχνη ειναι ακομα καλυτερα απο εδω μιας και εχει ενα μικρο υψος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σακουλεβας ποταμος στη Φλωρινα εν μεσω χιονοπτωσης..Εκει να μουν τωρα να πινω τα τσιπουρακια μου!!!Αχχχχ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοζανη και Πτολεμαιδα πρεπει να εχουν παγωμενη βροχη! 0 βαθμους βλεπω στους σταθμους αλλα στα 850 ακομα δεν εχουν μηδενισει οι θερμοκρασιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λάρισα ψιλοβροχο.. Περίεργο, μιας και μας έδινε φαινόμενα μετά τις 4 εδώ.. Κακό για τα παιδιά πάνω αν έχει μπει νωρίτερα ο υετός, γιατί θα χάσουν mm λόγω Τ. Ας ελπίσουμε να μην ισχύει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, baristrs said:

Κοζανη και Πτολεμαιδα πρεπει να εχουν παγωμενη βροχη! 0 βαθμους βλεπω στους σταθμους αλλα στα 850 ακομα δεν εχουν μηδενισει οι θερμοκρασιες

Kαι όμως

https://weatherspark.com/h/td/148472/Historical-Weather-at-Kozani-National-Airport-"Filippos"-Greece-Today#metar-09-50

0 βαθμούς και βροχη λεει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλίζει και εδώ όπως είπα και πιο πριν και όπως λένε και τα παιδιά από την υπόλοιπη Θεσσαλία τα σύννεφα είναι κάτασπρα λες και θα χιονίσει τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να κάνω και εγώ μια αναφορά της ντροπής. Άρχισε ψιλόβροχο με Τ 14.7-15.9 ανάλογα το σταθμό 🤣

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

ΝΙΦΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΑ

Ωω απο τόσο νωρίς; Δεν μου κάνει εντύπωση όμως αφού το Ωραιόκαστρο έσυρε το χορό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βάση την λογική και τους αριθμούς αυτή την στιγμή με το τίποτα το κέντρο έχει τριγύρω από τους 5 και αναμένουμε στην αρχή των καλών φαινομένων μια πτώση στα 850 ας πούμε 5 βαθμών ..το επιφανειακό ψύχος είναι σίγουρα ισχυρότερο του αναμενόμενου ..κάντε προσθέσεις αφαιρέσεις βάλτε και τον ολυωρι έντονο υετό και τι βγαίνει??κάτι εμέ φλερτάρουμε με έστω και οριακή αρνητική στην επιφάνεια με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό...το επόμενο ποστ θα είναι λευκό😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες και εγώ βλέπω κάτι σαν νιφάδες αλλά παίζει να είναι ψευδαίσθηση λόγο του αέρα. Αν ενταθούν τα φαινόμενα θα ξεκαθαρισει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Δεν ξερω αν φαινεται αλλα αυτην την στιγμη εχουμς χιονονερο με 4,8 βαθμους και σδ στους 0,8!

Φαίνεται, αντε να έρθει σιγά σιγά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Δεν ξερω αν φαινεται αλλα αυτην την στιγμη εχουμς χιονονερο με 4,8 βαθμους και σδ στους 0,8!

Μια χαρά φαίνονται!!!

ΠΑΜΕ ΣΑΛΟΝΙΚΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Με βάση την λογική και τους αριθμούς αυτή την στιγμή με το τίποτα το κέντρο έχει τριγύρω από τους 5 και αναμένουμε στην αρχή των καλών φαινομένων μια πτώση στα 850 ας πούμε 5 βαθμών ..το επιφανειακό ψύχος είναι σίγουρα ισχυρότερο του αναμενόμενου ..κάντε προσθέσεις αφαιρέσεις βάλτε και τον ολυωρι έντονο υετό και τι βγαίνει??κάτι εμέ φλερτάρουμε με έστω και οριακή αρνητική στην επιφάνεια με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό...το επόμενο ποστ θα είναι λευκό😋😋😋

Αφου ρίχνει νιφάδες Μενεμένη σου έρχεται σταδιακά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...