Jump to content
thanossnow

Αναφορές κεντροβόρειου χιονιά 20-22/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

10αρι κέντρο Θεσσαλονίκης με τέτοια διάταξη το θεωρώ αδυνατο : /

το ιδιο θα λεγαμε για τους 10-15 κεντρο αθηνα με τη διαταξη μηδειας :Ρ μια καλη συγκλιση θελει για λιγες ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άμα έχουμε υετό μέχρι αύριο το πρωί πιστεύω ότι θα δουν πολύ καλά πράγματα τα παιδιά στα βόρεια. Ήδη το έχει στρώσει δε αρκετές πεδινές περιοχές και η ώρα είναι ακόμη 8 παρά. Εδώ Λάρισα θα δούμε λέτε τίποτα εκεί κοντά στα ξημερώματα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Fotis είπε:

Χαχαχ ισχύει.. δεν είμαστε τόσο συνηθισμένοι εδώ σε πιο δυνατές ριπές όπως αυτή να πω την αλήθεια 😅

Καλά εννοείται. Ούτε εγώ θα ήμουν συνηθισμένος στους ανέμους της Καρύστου 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασπρίζει δειλά δειλά δρόμος αλλά δυστυχώς βράδυ είναι δεν φαίνεται στη κάμερα !!!!!!!

20240120_194610.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν αυτοψία σπο παραλιακή Θεσσαλονίκης στο ύψος του MAKEDONIA PALACE.  Ρίχνει νιφάδες μέσα στη βροχή, 30% νιφάδες 70% βροχή,  αλλά η βροχή είναι παγωμένη. Πιάνει στα αυτοκίνητα.

 

20240120_194343.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Ασπρίζει δειλά δειλά δρόμος αλλά δυστυχώς βράδυ είναι δεν φαίνεται στη κάμερα !!!!!!!

20240120_194610.jpg

Φοβερή αίσθηση! Όταν γίνει αυτό το πρώτο βήμα τίποτα δεν σε σταματά από το αν βάλεις πόντους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

το ιδιο θα λεγαμε για τους 10-15 κεντρο αθηνα με τη διαταξη μηδειας :Ρ μια καλη συγκλιση θελει για λιγες ωρες

Ισχύει αλλά άλλη περίπτωση αυτή της Μήδειας. Ερχόταν από όλο το Αιγαίο σαν ένα χωνί με στόχο μόνο το λεκανοπέδιο. Σαν bernoulli ένα πράγμα. Επίσης τότε είχαμε εως και -34 στα 500 μέσα στο Αιγαίο αν θυμάμαι καλά. Αλλά μιλάμε για  υπερτυχη 

Επεξεργάστηκε από galatsioths
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Giorgos-Larissa είπε:

Άμα έχουμε υετό μέχρι αύριο το πρωί πιστεύω ότι θα δουν πολύ καλά πράγματα τα παιδιά στα βόρεια. Ήδη το έχει στρώσει δε αρκετές πεδινές περιοχές και η ώρα είναι ακόμη 8 παρά. Εδώ Λάρισα θα δούμε λέτε τίποτα εκεί κοντά στα ξημερώματα;

Μην ξενυχτήσεις, στην καλύτερη χιονονερο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Καλά εννοείται. Ούτε εγώ θα ήμουν συνηθισμένος στους ανέμους της Καρύστου 🤣🤣

Στην Κάρυστο και πιο μέσα στο Αιγαίο σε κανά νησί που φυσάει όσο μπορεί δεν θα την πάλευα καθόλου χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο το έχει στρωσει στα παραλια της Πιερίας (Κορινο, Παραλία, Μακρυγιαλο κλπ) κι εδώ στη πολη χιονόνερο ακομα με 2,1... 

Εικονα απο Παραλία Κατερίνης με 0,7 εκεί!159802894_webcamimage(1).jpg.d9eab49927d8c9ed0be6c52ff80e382c.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακριβώς τα ίδια και Κηφισιά Θεσσαλονίκης

Προσπαθεί αλλά εντελώς και ποιοτικά δεν το γυρνάει ακόμα

Χιονόβροχο πυκνό

Άνευ ουσίας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εναρξη ασθενους χιονονερου στο χωριο μου την τσουκα με πολυ ομιχλη...600μ...

Δ.φθιωτιδα δειξε τι αξιζεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν η θερμοκρασία στο Φίλυρο έχει κολλήσει στο -1,2με-1,3β πρέπει να πέσει -2 για να ρίξει καλά και στο κέντρο. Νομίζω ότι κατά τις 10 θα πέσει κι άλλο. Υετό να έχουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...