Jump to content
thanossnow

Αναφορές κεντροβόρειου χιονιά 20-22/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Όλα τα βιντεάκια είναι με τόσο ζουμ ή εσύ τα κάνεις ; Νομίζω ότι παρακολουθώ κολονοσκόπηση !

Οχι ρε Μητσακο..Οπως τα βρισκω τ ανεβαζω..Εκεινοι που τα τραβανε ζουμαρουν για ευνοητους λογους...🤣

Ωραιοκαστρο θεσσαλονικης..Στο κεντρο της Θεσσαλονικης δεν εχει στρωσει..Κυκλοφορουν fake βιντεο και φωτο..Το νου σας..

421326366_750627610459931_574941690961443345_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

το ιδιο θα λεγαμε για τους 10-15 κεντρο αθηνα με τη διαταξη μηδειας :Ρ μια καλη συγκλιση θελει για λιγες ωρες

Η Μήδεια δεν ξέρω γιατί είχε υποτιμηθεί τόσο σαν διάταξη στην πρόγνωση, ναι μεν είχε κακές T, αλλά η διάταξη ήταν τέλεια στην θέση της λόγω σύγκλισης. Το πραγματικό lake effect ήταν εξασθενημένο, αλλά η σύτγκλιση έσωσε την δουλειά!

Βέβαια εδώ μιλάμε για τελείως αλλοπρόσαλη κακοκαιρία, αλλού βρέχει, αλλού χιονίζει, και εκεί που χιονίζει έχει πιο χαμηλά υψόμετρα από εκεί που βρέχει,λόγω των τρελών φαινομένων των τοπικών ανέμων. Και Κρήτη ζέστααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, athper είπε:

Μιχαήλ σταθμός ΑΤΑ λέει 4.4..Λες να γίνει τίποτα; Δεν είναι απίθανο να πέσουμε στους 2 ξέρω γω αργά τη νύχτα. 

θέλω να πιστέψω ότι θα γίνει κάτι, αλλά λόγω επιφανειακού βακου, ας μην περιμένουμε τίποτα. Επειδή είναι μόνο επιφανειακός όμως τουλάχιστος έχουμε φαινόμενα.

12 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

4.4 εδω 

του ΕΑΑ κοτιούσα, μωρέ μπράβο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

2,8 τρικαλα!!!

Η δυτική Θεσσαλια έχει το καλό ότι εύκολα υποδέχεται κρυο π είναι ικανό για χιόνι και ας μη φαίνεται στους χάρτες καιρού. Οπότε αν χιονίσει Τρίκαλα Καρδίτσα θα είναι μάλλον μικρή εκπληξούλα.  Αντίθετα αν χιονίσει Λάρισα η Λαμία θα είναι εκπληξαρα με τέτοια διάταξη κιόλας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Yata είπε:

Ασθενης χιονόπτωση τώρα

Απολογισμός:

Τρομερή ένταση χιονόπτωσης

Χιονόστρωση στα αμάξια

Σπάσιμο αχιονίας μετά από 35 μήνες!!!!! στον σταθμό της ΕΜΥ

Έπαιξα μπάσκετ μέσα στο χιόνι 

Ελάχιστες μεταξύ 1,5-2 βαθμούς στην περιοχή μου

 

Ουσιαστικά έπεσε μέσα το καλύτερο δυνατόν σενάριο

ΕΠΙΤΥΧΙΑΝ

 

Έξτρα βίντεο:

 

     

IMG_20240120_185652.jpg.c0763e45dd2d1bbce63a5fb30c67fc3d.jpg

Μπασκεταρα και χιόνι.. Δύο από τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

θέλω να πιστέψω ότι θα γίνει κάτι, αλλά λόγω επιφανειακού βακου, ας μην περιμένουμε τίποτα. Επειδή είναι μόνο επιφανειακός όμως τουλάχιστος έχουμε φαινόμενα.

του ΕΑΑ κοτιούσα, μωρέ μπράβο!

Ήδη έχει πέσει έξω ο τζιφος υετικα για εδώ. Πολύ πιο κοντά στην πραγματικότητα icon, aprege, ευρωπαϊκό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από φίλο στα Πεύκα Θεσσαλονίκης !!!

Μπράβο χαρείτε το , το αξίζει η Βόρεια Ελλάδα !!!

Επεξεργάστηκε από marios_angelos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

θέλω να πιστέψω ότι θα γίνει κάτι, αλλά λόγω επιφανειακού βακου, ας μην περιμένουμε τίποτα. Επειδή είναι μόνο επιφανειακός όμως τουλάχιστος έχουμε φαινόμενα.

του ΕΑΑ κοτιούσα, μωρέ μπράβο!

Θα κολλησουμε στου 2 με 2.5 υετο θα εχουμε αλλα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LarissaSnow είπε:

Ήδη έχει πέσει έξω ο τζιφος υετικα για εδώ. Πολύ πιο κοντά στην πραγματικότητα icon, aprege, ευρωπαϊκό.

Ναι, καμία υετότρυπα, και μακάρι να συνεχίσει, έστω να προλάβει να κάνει την έκπληξη με πρόσκαιρη χιονόπτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Θα κολλησουμε στου 2 με 2.5 υετο θα εχουμε αλλα ...

Ε ναι, κάτι τέτοιο περιμένω και εγώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

f_totpcp_f_18.png

Βγάζει συγκλισούλα εδώ το πρωί το BOLAM. Φυσικά δεν μιλάω για Βόλο (άντε στην καλύτερη να πέσει μέχρι τους 4 εδώ) αλλά για χαμηλά στο Πήλιο θα είναι ευκαιρία αν όντως υπάρχει υετός.

Φοβερές εικόνες από τα βόρεια!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...