Jump to content
thanossnow

Αναφορές κεντροβόρειου χιονιά 20-22/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Φώτο από ανταποκριτή στο χωριό μου....25 με 30 πόντους και -2,3.....χιχιχχι ακόμα λίγο...τον Φλεβάρη και θα το σηκώσει τον Μάρτη!

419475458_3612388329042030_2423772109361402870_n.jpg

Θελω να αναθεωρήσεις οταν με είπες ότι αυτή η κακοκαιρια δεν είναι για τα γρεβενα χαχαχαχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Θελω να αναθεωρήσεις οταν με είπες ότι αυτή η κακοκαιρια δεν είναι για τα γρεβενα χαχαχαχχαχα

Ηθελα στο παρά 5 να σου πώ...ότι η γραμμή των -5 στα 850hpa... παραμένει πάνω από τον Αλιάκμονα...στο αριθ. 28 τρέξιμο... του Κινέζικου...αλλά την είχες κάνει από εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν το μεταξυ για καποιο λογο με καποιο τροπο και ενω αρκετες πολεις της Κεντρικης κ Δυτικης Μακεδονιας  βαλανε 15-20ποντα, στο Καϊμακ η επισημη ενημερωση (καμερες off) κανει λογο για 15 εκ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωωω να ξυπνάς το πρωί και να βλέπεις αυτό....

 

livadi (2).png

Να και η σπηλιά μας, πανέμορφο χωριό στους πρόποδες της Όσσα 

kissavos (1).png

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανεβαίνει πάντως η τ καλά είναι και τα φαινόμενα ασθενή πλεον περάσαμε σε θετική 0,2 και φοβάμαι ότι μόλις περάσει τον ε1 βαθμό θα λιώνουν όλα...πιστεύω να προλάβει να μείνει κάμποσο το βράδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, ωραίες εικόνες, που τόσο έχουν λείψει, όπου έριξε καλό χιόνι. Χαίρομαι με την χαρά όσων το είδαν στην πόρτα του και το ευχαριστήθηκαν και ελπίζω να δούνε και άλλο μέχρι να τελειώσει ο χειμώνας.

Για όσους η κακοκαιρία ήταν χειρότερη του αναμενώμενου θέλω να πω ότι τους κατανοώ απόλυτα, το έχω ζήσει πολλές φορές, και ευχομαι να έχουν σύντομα σημαντική κακοκαιρία που θα τους κάνουν να ξεχάσουν την πικρα τους από την τωρινή κακοκαιρία.

Εδώ Χαλκίδα δεν έπεσε σταγόνα και είναι ακόμη χειρότερα από την μούφα του προηγούμενου σ/κ, ενδεικτικό ότι στη Σέττα στα 850μ λίγο βροχή και Στενή επίσης λίγο βροχή με ελάχιστη θερμοκρασία 4,5 βαθμούς, απλά ξεφτίλα.

Σχεδόν 10 βαθμοί τώρα εδώ στη Χαλκίδα και ευτυχώς υπάρχει συννεφιά και ισχυρές ριπές βοριά για να αισθανθούμε (2 μέρες max) λίγο χειμώνα...

image.png.4c6a513cd5fdd6cd99ebd477d26eb5ca.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν , θα έπρεπε να γίνει νόμος του κράτους!! οποίος ανεβάζει βίντεο με ζουμ άνω του 1.5 για να φαίνονται πιο πολλές οι νιφάδες θα εχει ποινή 2 μήνες παραμονή σε έρημο της Αυστραλίας κατά τη διάρκεια της επόμενης ψυχρής εισβολής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι αλλο ενα στουπατο βιντεο απο Φλωρινα.Και μια υπεροχη φωτο απο τη Ναουσα.

naousa-xionia-ianouarios-2024.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλη μια κακοκαιρία δυστυχώς πέρασε και δεν ακούμπησε στο 95% της Μαγνησίας. Στο Βόλο δεν είχε καν κρύο. 5.2 η ελάχιστη και είναι ήδη στους 8 τώρα. Δηλαδή μπορεί να έχουμε και διψήφια..

Πορταριά και Ζαγορά τίποτα, Χάνια έριξε τυπικά πράγματα για το υψόμετρο και Τσαγκαράδα έστρωσε λίγο τουλάχιστον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, sakis13 said:

Κι αλλο ενα στουπατο βιντεο απο Φλωρινα.

Νατο ξανα!!! Ζούμ  x4 εδω!!!  Γρήγορα στο επόμενο αεροπλάνο για τη γη των καγκουρό!!! 😆😆😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 βαθμό και σιγά, σιγά λιώνουν τα πάντα , τώρα φαίνεται ότι πράγματι έριξε πολύ υετό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την καλημέρα μου στην ομάδα από τα Τρίκαλα!  22,4 χιλιοστά μας άφησε η κακοκαιρία, διόλου άσχημα! 
Μας άφησε όμως και μια πικρία, αφού φτάσαμε τόσο κοντά να δούμε το τιμημένο να πέφτει, έγινε ντέρμπι διαρκείας!

Εν τελει μας έμεινε η αγωνία κοιτώντας στις λάμπες μήπως δούμε χιονάκι, αλλά το μόνο π έκανε ήταν κάτι λιωμένες νιφάδες και λίγο ριζοχιονο κατά διαστήματα. 

Δεν πειράζει όμως έτσι ειναι ο καιρός, απρόβλεπτος. 

Ωραίες εικόνες στα βόρεια! Να τις βλέπουμε πιο συχνά, να δούμε και την υπόλοιπη Ελλάδα ντυμένη με το λευκό πέπλο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Εν το μεταξυ για καποιο λογο με καποιο τροπο και ενω αρκετες πολεις της Κεντρικης κ Δυτικης Μακεδονιας  βαλανε 15-20ποντα, στο Καϊμακ η επισημη ενημερωση (καμερες off) κανει λογο για 15 εκ.

Μονο στη Φλωρινα ειδα 15ποντο παντως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MenNaousa11 είπε:

Μονο στη Φλωρινα ειδα 15ποντο παντως..

Κι εγώ που είμαι 800 μέτρα έξω από τα Γρεβενά έχω 15 πόντο σίγουρα,  αλλά όντως η πόλη γύρω στους 12 έχει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...