Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρατηρώ σε όλη τη ζώνη στα Δυτικά και ειδικά Πειραιά έχει μπει ΒΔ και μάλιστα ισχυρός τοπικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά μία διόρθωση. Θα δίνω αναφορές (ελπίζω να χρειαστεί μόνο με χιόνια) από Χολαργό υψόμετρο 201. 

Βλέπω την Πάρνηθα εξαφανισμένη και οι περιοχές εκεί να δίνουν πόνο!! Θρακομακεδόνες πρέπει να γίνεται μικρός χαμουλης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, yiannis_volos said:

Ανακασιά έχει τίποτα;

δυστυχως είμαι Αθήνα από αυτοκίνητο αν μετράει ο πατέρας μου που ξεκινησε το πρωί είχε 3 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, teo_73 said:

Λιγη υπομονη απ ολους μας να μπουν το βραδυ τα ψυχροτερα 500αρια.Εκει κοντα στην αλλαγη της μερας και ολη τη Τριτη εαν υπαρχει αρνητικο d.p 

Πολύ χοντροκομμένα εμπειρικά αν κάνει άνοιγμα για αρκετές ώρες σε όλο το λεκανοπέδιο και ξηράνει η ατμόσφαιρα ενώ ταυτόχρονα διατηρηθούν οι ΒΔ τότε με τις πρώτες δυνατές μπούκες και αφού ήδη έχουν αρνητικοποιηθεί τα d.p τότε ότι πέφτει θα είναι χιόνι εφόσον όμως υπάρχουν οι Τ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 29/1/2024 at 10:49 ΠΜ, airfathaaaaa είπε:

ξερει κανεις την κατασταση στην κρητη? επεσαν χιονια/νερα?

Χθες είχε αρκετά φαινόμενα σε περιοχές των Χανίων κ δυτικό Ρέθυμνο ξεπέρασε τα 50 mm σήμερα λίγα πράγματα τα χιόνια ξεκινάνε από τα 1000 μέτρα (μπόρα στα 600 μέτρα χιονοχαλαζο) 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Έχουμε ακριβή Τ σε Πορταριά, γιατί βλέπω τώρα χώνει καλά

1.3 λέει στην κάμερα που λογικό μου ακούγεται. Στο Βόλο έχει 6. Πάντως σιγά σιγά ανοίγει τώρα.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, yiannis_volos said:

1.3 λέει στην κάμερα που λογικό μου ακούγεται. Στο Βόλο έχει 6. Πάντως σιγά σιγά ανοίγει τώρα.

χάνια είναι κόλαση αυτό που ριχνει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονομπασιμο απο κορυφη Πεντελης προς υα κατω....χιονιζει στα πιο ψηλα σπιτια ...φοβερη ε.ικονα απο τη δουλεια μου!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα . Χιονίζει πλεον κανονικότατα στο Διονυσο και μάλιστα πολύ … 

Πρωτη φορά στην κακοκαιρία αυτή .. έχει χαθεί παντελώς ο βόρειος ορίζοντας … νομίζω ότι κάτι καλό μπαίνει γενικότερα στην Αττική …

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...