Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Ναι αρκεί να έχουμε 2 συνθήκες. Ισχυρό ΒΔ και τα 850 να είναι τελικά προς τζίφο και όχι παίο

Τι σχολιάζεις ρε? Τι σου έκαναν? Πως πάει η Μονεμβασια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

Τι σχολιάζεις ρε? Τι σου έκαναν? Πως πάει η Μονεμβασια?

Πάντα σχολίαζα χιονιάδες. Ειδικά τις Τ. Το αγαπημένο μου! Η Μονεμβασιά καταποντίστηκε στους 7.1 πριν λίγο αλλά ανέβηκε πάλι στους 9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Πάντα σχολίαζα χιονιάδες. Ειδικά τις Τ. Το αγαπημένο μου! Η Μονεμβασιά καταποντίστηκε στους 7.1 πριν λίγο αλλά ανέβηκε πάλι στους 9

Άρα δεν κινδυνεύει προς το παρόν!Χαίρομαι για σένα! Είσαι ψυχαρα καυσωνακια!!Στείλε μου να κάνω αίτηση! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης τα d.p θα είναι η μεγάλη πρόκληση για τα νότια. Παραμένουν μαζικά θετικά λόγω της βρόχας και του σταθερού σχετικού κλεισίματος όλη μέρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στους 2,8 τωρα η Κηφησια στα 315......2,3 στη Μαλακασα......βλεπω μαχες αποψε στην Εθνικη οδο εαν μπουν γερες μπουκες απο το βραδυ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Πάντα σχολίαζα χιονιάδες. Ειδικά τις Τ. Το αγαπημένο μου! Η Μονεμβασιά καταποντίστηκε στους 7.1 πριν λίγο αλλά ανέβηκε πάλι στους 9

Διάβαζα πριν μέρες τις αναφορές του Ηφαιστίωνα και σε βρήκα να σχολιάζεις πόσο θες να χιονίσει στην Γλυφάδα και είχα τρελαθεί😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

Άρα δεν κινδυνεύει προς το παρόν!

Έχει δρόμο ακόμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γινεται χαμος εδω... Εστρωσε λιγο στα χορτα, πολυ γρηγορα.. 

Τ στους 1.1 !!!! 

 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Gianniskif said:

Αμπελοκηποι στα 160 μέτρα υψόμετρο 5,5 βαθμούς θερμοκρασία σε πτώση και βροχή . 

Σχολάω 10.30 από εδώ και πάω Υμηττό. Αν φύγω και μετά ρίξει τίποτα καλό εδώ φίλε μου μην το πεις σε παρακαλώ γιατί θα κλαίω! 😛 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, allematic είπε:

Χιονοκουρτίνα καταπίνει Μακρυνίτσα και Σαρακηνό τώρα 

IMG_7799.jpeg.7affa4bf0e0772ecfd2229147c2aaf8a.jpeg

Πραγματικά μέσα σε ελάχιστη ώρα εξαφανίστηκε η Μακρινίτσα… 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάση δορυφορικής έκλεισε ανατολικά της θρακης και λογικά θα μπει Αιγαίο σε λίγες ώρες το -34. Φτανει στην ώρα του😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω, της χιονομουρλής!

IMG_7801.jpeg.b510637e3cd8eb05e0f7a19014bdd72b.jpeg

Σε αυτό το σημείο να αναφέρω το αξιοσημείωτο γεγονός ότι ο σταθμός της Αγίας Παρασκευής συμβαδίζει αυτή τη στιγμή με τον σταθμό μέσα στον Βόλο ! Αυτό από μόνο του αποτελεί σοκ και δέος… 6,8 βαθμοί ακόμα βέβαια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...