Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Δεν φαίνεται να έχουν ένταση τα φαινόμενα, ίσως τοπικά, μέχρι και νωρίς το πρωί που θα έχει ενεργοποιηθεί το κέικ εφφεκτ, οσο αναφορά τους κεραυνούς, αυτοί εντοπίζονται γύρω από τους ορεινούς όγκους άρα είναι αμφίβολο να έρθουν προς τα πεδινα

ΥΓ: Πολλά περιοχικά μοντέλα (καθώς και άλλα μοντέλα υψηλής ανάλυσης) βγάζουν σύγκλιση πάνω μας(να δούμε αν θα την πετύχουν), είμαι αισιόδοξος ότι θα έχουμε πολλά μμ υετού αφού οι άνεμοι είναι οι ίδιοι με σήμερα. Τα περισσότερα ηλεκτρικά τα περιμένουμε το πρωί με μεσημέρι

Αρκέτη βροχή τωρα

Κέικ 🍰 εφφεκτ? Χαχαχα.

Λίγο μπιφτέκι εφφεκτ παρακαλώ σε εμένα!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυρισε σε κανονικο χιονια ο καιρος.Ασπρισαν και οι δρομοι και ριχνει σκονοχιονο μαζι με στουπα.Να δουμε ποσο θα κρατησει αυτην την φορα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα στα οπλα και εμεις οι λεκανοπεδιοι - παρΥμηττιοι.....

2,2 ο Παπαγος στα 300 μ ελαχιστη ημερας....υπεροχη Live καμερα στα 300 μ της Αττικης Οδου, αντε να ειναι κι αυτη λευκη αυριο πρωι....

2,9 τα ψηλα του Ζωγραφου στα 235 μετρα

Μπαινουμε σε ενα 24ωρο με ΧΙΟΝΙ, τι αλλο να ζητησει κανεις ???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έναρξη χιονόπτωσης στο Καρπενήσι, το πιάνει στις εύκολες επιφάνειες. Όσο πιο ανατολικά, τόσο καλύτερα φαινόμενα στον νομό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γυρισε σε κανονικο χιονια ο καιρος.Ασπρισαν και οι δρομοι και ριχνει σκονοχιονο μαζι με στουπα.Να δουμε ποσο θα κρατησει αυτην την φορα.

ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Βιντεο - φωτο για το λαο....

Αρα υπερβορεια Αττικη πρεπει να εχει στρωθει απο 350-400 ηδη σωστα ????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Καλα τι φορουμαρα ειμαστε, 5-10 ατομα live απο Διονυσο-Ραπεντωσα-Δροσια-Δροσοπηγη.....ακροβολισμενοι οι συνφορουμιτες, ΠΑΜΕΓΕΡΑ....

Τι ριχνει Ιπποκρατειος ρεεεεεεεεεεεεε

Στην αλλη καμερα Λιμνη Μπελετσι, εχει τετοια ωρα μποτιλιαρισμα αλα Κατεχακη - Δευτερα πρωι, ε ρε χιονοτρελα !!!!!!!!!!!

Με την τάση των τελευταίων ετών βλέπω όλο το φόρουμ να μετακομίζει εκει😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ακούστε το κραααοοοουυυυ

 

Θεε μου τι ήχος!! Δάκρυσα αλήθεια! Θυμάμαι την Ελπίδα κάθε φορά που ακούω χιονοαστραπή σε βίντεο. Όσα αστροπλέκια και να πέσουν σε νεροποντή την μαγεία και το πρεστιζ της χιονοβροντής δε θα το φτάσει τίποτα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατακλυσμός χιονιού στη Σεττα , έχω αράξει στο ξενοδοχείο και την έχω βάλει wisde screen ,πέρασε κ εκχιονιστικο πριν λίγο . Όνειρο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...