Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, yiannis_volos said:

Σοβαρά πάντως η Τ είναι ακόμη πιο σάπια απ' ότι περίμενα, τι φάση; Ειδικά Αγία Παρασκευή έχει φτάσει 7.2 λολ

Οι θερμοκρασίες είναι όντως σάπιες αλλά παρ'ολα αυτά εδώ έριξε κανονικό χιονοχάλαζο πιο πριν. Έχει μεγάλη δυναμική η ανώτερη ατμόσφαιρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα update από την μπροστινή πλευρά της Πεντέλης, ανέβηκα από Κεφαλάρι προς Νέα Πεντέλη, από τα 450μ και πάνω χιόνιζε ενώ στη διασταύρωση που κάνεις αριστερά για μοναστήρι κ κορυφή (495μ) το έπιανε οριακά στα χόρτα με θερμοκρασία αυτοκινήτου 0.5. Πριν μισή ώρα αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 29/1/2024 at 10:43 ΜΜ, sakis13 είπε:

Το παρτυ ξεκινα!!Γιωργαρα ανοιξε το μπαιρακι....🤣

241c72c3954e089664ebd53440e3c6e2.gif

Σάκη μου δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γλεντησε μας Αρνιακε!!! Έτσι και βγεί η απογευματινή πρόβλεψη σου, θα έρθω και θα σου κάνω δώρο έναν χρυσοποίκιλτο χάρτη της Αττικής οδού!!!! Μη σου πω και χρυσελεφάντινο!!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Σοβαρά πάντως η Τ είναι ακόμη πιο σάπια απ' ότι περίμενα, τι φάση; Ειδικά Αγία Παρασκευή έχει φτάσει 7.2 λολ

Αποκλείεται, 4,5oC ο σταθμός του Παγκρατίου με έντονο χιονόνερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Soto Weather said:

εντωμεταξυ η πορταρια με το που μπηκαν φαινομενα

image.png.651c518e4dc461ad23d29fb0b969f3b6.png

10 λεπτα πριν ειχε 2.5

Αυτό θα έβαζα μόλις τώρα, άσπρισε για πλάκα εντωμεταξύ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνω Κυψέλη 200 μέτρα ποτιστική βροχή. Αύριο λέω να περάσω από τα ίδια μέρη με σήμερα, αλλά φοβάμαι μην γίνω σαΐτα λόγω του αέρα.😅

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, menidi είπε:

Γλεντησε μας Αρνιακε!!! Έτσι και βγεί η απογευματινή πρόβλεψη σου, θα έρθω και θα σου κάνω δώρο έναν χρυσοποίκιλτο χάρτη της Αττικής οδού!!!! Μη σου πω και χρυσελεφάντινο!!!

Τι ειπε;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Σάκη μου δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω.

 

Ο ουρανός ξερνάει μπαμπακια αγορίνα,  είσαι στο πιο κατάλληλο μέρος, ουισκαρα τζάκι και πότε πότε βόλτα στην πούδρα με τέζα χιονόπτωση. Το όνειρο ζεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...