Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

H μόνη μου απορία σε αυτή την κακοκαιρία είναι πως γίνεται να έχω Τ 3 χαλάνδρι και να μην το στρώνει Αγ Στέφανο. Κατά τα άλλα έδωσε πιο λίγα και απο τα ελάχιστα που περίμενα. Μέρα όαση βέβαια. για αυτό τον χειμώνα.

Δεν στρώνει Άγιο Στέφανο όταν έχεις 3 εκεί. Με 1.5 ναι. Με 3 οχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι ενα τελευταιο για το τι κατεβαζει ο ουρανος.Μη ρωτατε για εκατοστα παιδες,λιγο εχει.Ποσως μ'ενδιαφερουν τα εκατοστα.Γεματος ειμαι.Η μαγεια του φαινομενου μετραει.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Κι ενα τελευταιο για το τι κατεβαζει ο ουρανος.Μη ρωτατε για εκατοστα παιδες,λιγο εχει.Ποσως μ'ενδιαφερουν τα εκατοστα.Γεματος ειμαι.Η μαγεια του φαινομενου μετραει.

 

Πω ρε φιλε... ηδονη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγο από λόφο Προφήτη Ηλία Χαϊδάρι 180 μέτρα χιονόνερο που έσπαγε στο παρμπρίζ αν συνεχίσει έτσι θέμα χρόνου να το γυρίσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κι ενα τελευταιο για το τι κατεβαζει ο ουρανος.Μη ρωτατε για εκατοστα παιδες,λιγο εχει.Ποσως μ'ενδιαφερουν τα εκατοστα.Γεματος ειμαι.Η μαγεια του φαινομενου μετραει.

 

Αχ οταν βλέπεις τις ατιμες να στριφογυρίζουν έτσι στον ουρανό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

προς γνώση & συμμόρφωση 

 

[....Να συμπληρώσω απλά ότι αυτό που γίνεται σε άλλες ιστοσελίδες με τη συνεχή παρακολούθηση των επιφανειακών θερμοκρασιών μού θυμίζει τον εαυτό μου, μαθητή ακόμα του Γυμνασίου της Κόνιτσας, να ξεροσταλίαζει μπροστά στο φαρκακείο της μικρής μας πόλης, κοιτώντας ένα θερμόμετρο που ήταν κρεμασμένο στον τοίχο του και να μην καταλαβαινει γιατί κάποιες φορές χιόνιζε με 3 βαθμούς και καποιες άλλες δεν χιόνιζε με 2 βαθμούς. Τα κατακόρυφα προφίλ της θερμοκρασίας και της σχεικής υγρασίας στην κατώτερη τροπόσφαιρα μετρούν και όχι οι επιφανειακές θερμοκρσίες του αέρα....]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3.4°C η Χρυσουπολη Περιστεριου κι οπως τα λες αρχηγέ.... μαγείααα.... σκανε κεραυνίδια λεμε! Σιγα μη κατσω να σκασω που δε χιονιζει.. καποτε εσκαγα, τωρα το καλυτερο δυνατο να παρω μου αρκει! Νιφαδες ακομη δεν ειδα, αλλα ειναι τετοια σκηνικάρα που καθομαι και απολαμβάνω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

By the way το πρωί κατά τις 08:25 φαινόντουσαν καθαρές νιφάδες μέσα στην βροχή που από ότι φαίνεται δεν ήταν βαριές μιας κι έμεναν πολύ ώρα στον αέρα απουσία δυνατού ανέμου!

Η Τ τώρα στους 3,2 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κι ενα τελευταιο για το τι κατεβαζει ο ουρανος.Μη ρωτατε για εκατοστα παιδες,λιγο εχει.Ποσως μ'ενδιαφερουν τα εκατοστα.Γεματος ειμαι.Η μαγεια του φαινομενου μετραει.

 

Τα είπες όλα, υποκλίνομαι....Για σένα μεγάλη κουβέντα.....Ομόσταβλος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το να έχεις κοντα σου το βουνό χιονισμένο κι ας μην έχεις δει νιφάδα τσακιστή στην πόρτα σου εχει κι αυτό τη χάρη του 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω θα μεινω στην αστοχια των προγνωστικών μοντελων λιγες ωρες πριν την ημερα 0 στην Τ στα 850! Δεν γινονται αυτα ρε παιδια το 2024 η γινονται μονο σε μας. Οταν ελεγα Παρασκευή βραδυ οτι εχουμε το 90% πολυ ελεγα. Ουτε το 80% δεν μπορει να προβλεφθει ακριβως τελικά. Η φυση κρυβεται κ κρυβεται καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίρνω το παιδί, το αμάξι μου με τα χειμερινά ελαστικά και φύγαμε σε λίγο για Θρακομακεδόνες στα ψηλά! Θα στείλω ανταπόκριση σε λίγα λεπτά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, sakis13 said:

H τελευταία σου πρόταση ήταν μαχαιριά στην καρδιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...