Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Οχιιιιι...Τι ωραίο εχει ουτε αζορ ουτε τιοοτα

Την Ισλανδία αδειάζει από μπλε όλος ο χάρτης έχει εκτεταμένη βάση ο αζορ βγαίνει σφήνα....και μην παίρνεις το τρέξιμο αυτούσιο αφού θα έχει και άλλες πολλές αλλαγές...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Την Ισλανδία αδειάζει από μπλε όλος ο χάρτης έχει εκτεταμένη βάση ο αζορ βγαίνει σφήνα....και μην παίρνεις το τρέξιμο αυτούσιο αφού θα έχει και άλλες πολλές αλλαγές...

Προς το παρων ζωνικη ....χαχαχα..Καλά δε θα βγει έτσι αλλα δε βλέπω και πως θα αλλάξει για να φερει κατι καλο εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ωραίος σαν λογική και ο τζίφος. Για ούκμο δεν με πείθει.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ναι και η σφήνα -σφεντονα!! image.png.df6d0060ebaeee20f98f846578e8c815.png

Δεν ειναι σφηνα σφεντονα ...σαν σφεντονα τραβαει το πολικό στροβιλο στον αταλαντιο και μεις θα μείνουμε με υποτροπικο και πρέπει να μην έρθει στα μέρη μας καν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Δεν ειναι σφηνα σφεντονα ...σαν σφεντονα τραβαει το πολικό στροβιλο στον αταλαντιο και μεις θα μείνουμε με υποτροπικο και πρέπει να μην έρθει στα μέρη μας καν 

Πεστα, ρε Αντώνη.. Η φωνή του ρεαλισμού είσαι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μόνη καλή περίπτωση για την σφηνα είναι να αποδυναμωθει πολύ ,να περάσει πάνω από τον αζορ και να τραβήξει προς τα εδώ τον στροβιλο. Αυτό που γίνεται με την ένωση στον ατλαντικο δεν νομίζω μας συμφέρει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowaddict είπε:

Η μόνη καλή περίπτωση για την σφηνα είναι να αποδυναμωθει πολύ ,να περάσει πάνω από τον αζορ και να τραβήξει προς τα εδώ τον στροβιλο. Αυτό που γίνεται με την ένωση στον ατλαντικο δεν νομίζω μας συμφέρει.

Η και από την μέση ..και έτσι γίνεται...απλά εγώ προσωπικά δεν παίρνω ως δεδομένο ότι θα βγει ένα τρέξιμο στις 168 ώρες...την λογική κοιτάω και είναι πολύ καλή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Η και από την μέση ..και έτσι γίνεται...απλά εγώ προσωπικά δεν παίρνω ως δεδομένο ότι θα βγει ένα τρέξιμο στις 168 ώρες...την λογική κοιτάω και είναι πολύ καλή...

Απλά φοβάμαι ότι δεν θα μπορεί το ριτζ μετά ο αζορ και θα έχουμε υποτροπικο και χιονια δυτικής Ευρώπης. Κάτι θα βγάλει πάλι βέβαια το 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου φαίνεται ότι δεν είναι στρατός ο γυαλός παίδες...στραβά αρμενιζετσι όσοι δεν σας άρεσε ..🤪🤪🤪🤪.είναι δυνατόν!!!!!???πάρτυ έπρεπε να έχει στηθεί ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Μου φαίνεται ότι δεν είναι στρατός ο γυαλός παίδες...στραβά αρμενιζετσι όσοι δεν σας άρεσε ..🤪🤪🤪🤪.είναι δυνατόν!!!!!???πάρτυ έπρεπε να έχει στηθεί ...

Συνεχιζω την αποψη μου αχρηστο ραν παρ ολο τκ αποτέλεσμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δώσε τζιφάρα!

Και μονο σαν εικόνα είναι δεος.. σοκ και δεος.... ήθελα να ξερα το τι θύελλα θα ήταν αυτο Κορσικη με τέτοιες ισοβαρείς και 975αρι χαμηλό.... νομίζω πολύ καλό για δυτικο χιονιά  Μιχαήλ.. ε; περίπου..

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Και μονο σαν εικόνα είναι δεος.. σοκ και δεος.... ήθελα να ξερα το τι θύελλα θα ήταν αυτο Κορσικη με τέτοιες ισοβαρείς και 975αρι χαμηλό.... νομίζω πολύ καλό για δυτικο χιονιά  Μιχαήλ.. ε;

Ο Μιχαήλ παίρνει υπογλώσσια😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Και μονο σαν εικόνα είναι δεος.. σοκ και δεος.... ήθελα να ξερα το τι θύελλα θα ήταν αυτο Κορσικη με τέτοιες ισοβαρείς και 975αρι χαμηλό.... νομίζω πολύ καλό για δυτικο χιονιά  Μιχαήλ.. ε; περίπου..

Έχω δει και καλύτερα σενάρια, κυρίως επειδή χαλάει το χαμηλό οδό μας πλησιάζει, αλλιώς θα ήταν έπος. Και πάλι δεν με χαλάει όπως κανέναν Ηπειρώτη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Ο Μιχαήλ παίρνει υπογλώσσια😂

Αστα φίλε...🤣

Ακόμη και για εδω χιλιες φορες μια τέτοια προπτική, αρκει να είναι βροχοφόρα... παση θυσια θελουμε καταβαση αυλώνα εδω που φτάσαμε κι ας γινει Ιταλια μερία παρά καταπίωνα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Ο Μιχαήλ παίρνει υπογλώσσια😂

Χαχαχα, κάτσε να έρθει στις 100, τότε να δεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...