Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, εφόσον είχα την τιμή και την δόξα, να επιλέξω... Τον εαυτό μου στην κλήρωση, ανοίγω το θέμα του σχολιασμού χαρτών Φεβρουαρίου!!

Μακάρι, μακάρι να φανώ για πρώτη φορά γουρλης, ίσως ήταν σημαδιακό ποιος ξέρει! Και να φέρω τον μεγάλο δκβ που τόσο μα τόσο χρειαζόμαστε!!!

Άντε!!!!

 

DSC_0527.JPG

21-33-10-1085468092_ioannina5-1-20182.jpg.7700205688f4d31266c95f554bdf910d.jpg

21-38-12-193102-1484206567.jpg

21-38-01-193114-1484206568.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με το καλό παιδιά μήπως δούμε άσπρη μέρα. Μάλλον προς 2ο δεκαήμερο πάει η δουλειά αλλά θα δούμε. Ακόμα έχει λίγο  χρόνο για την πρώτη αναδίπλωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε ρε παιδιά μακαριιιιι!! Καιρός να αλλάξω την υπογραφή μου, να αποκτήσει ο χειμώνας εστω και στο τέλος την αίγλη που του άξιζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε Μιχαήλ είθε να φέρεις 30 πόντους στην πόρτα μου και σε όλη την Ελλάδα 

Επεξεργάστηκε από Gary
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καταπέλτης και ο ευρωπαίος και όλα τα άλλα Μόντελα πάμε από 10 και μετά 

Δεδομένο ρε συ Αντουάν...πάμε για σφήνα απλά μας βολεύει ο τζιφος ίσως βγει καλύτερη σφήνα και έρθει πιο γρηγορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοτάξιδο το θέμα σου Μιχαήλ!!!

Ιδανικα όλη η Ελλαδα κουραμπιές!!!

Πασπάλισέ μας όλους! Δες την Ελλαδα ως έναν μεγαλο κουραμπιε, που περιμενει την ζαχαρη αχνη! Ιδανικά ξεκινα απο τα Γιαννενα και καλυψε ολη τη χωρα με ενα στρωμα απο ΒΔ προς ΝΑ. Προσοχή να φτασει. Μη διστασεις να μου ζητήσεις αλλο ενα πακετάκι μετα, αμα δεν εχεις δευτερο.. θα κοιταξω σπιτι εαν εχουμε, διαφορετικα θα στο κανω εγω δωρο.. ας βαλουμε και δυο πακετα, δυο στρωσεις.. ακομη καλυτερα, για να μη περισσέψει.....

Αμα δε μας κατσει τι να πω... παρε τε τα λαστιχα σας ολοι, κι αρχιστε ποτισμα στον αερα ωστε να βραχουμε ολοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τον Φλεβάρη στις 12/2 και ώρα 16:46 θα έρθει πολύ μεγάλος προσηνεμος μεγάλος προσηνεμος φοβερός χιονιάς προσηνεμος μέχρι το κύμα προσηνεμος εκπληκτικός χιονιάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δεδομένο ρε συ Αντουάν...πάμε για σφήνα απλά μας βολεύει ο τζιφος ίσως βγει καλύτερη σφήνα και έρθει πιο γρηγορα

Δεδομένο αλλα κριμα ξεκινάμε ένα μήνα με τις πρώτες 10 μέρες  χαμένες και ακομα δε μπήκε ο μήνας....εμένα προσωπικά δε με νοιάζει ετσι κι αλλιως γιατι δε πιστεύω ότι θα σπάσει Φεβρουάριο η χιονια των κβ αλλα Γενάρη η δεκεμβρη 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Άντε ρε παιδιά μακαριιιιι!! Καιρός να αλλάξω την υπογραφή μου, να αποκτήσει ο χειμώνας εστω και στο τέλος την αίγλη που του άξιζει

Σου εύχομαι έναν μεγάλο κεντροπροσηνεμο χιονια Μιχαήλ. Δηλαδή, αποκοπή, χαμηλό σε ευνοική θέση να σου κάνει μισό μέτρο και μετα με το στρίψιμο της μπίλιας να θάβει και τα προσηνεμα. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Χιονοτάξιδο το θέμα σου Μιχαήλ!!!

Ιδανικα όλη η Ελλαδα κουραμπιές!!!

Πασπάλισέ μας όλους! Δες την Ελλαδα ως έναν μεγαλο κουραμπιε, που περιμενει την ζαχαρη αχνη! Ιδανικά ξεκινα απο τα Γιαννενα και καλυψε ολη τη χωρα με ενα στρωμα απο ΒΔ προς ΝΑ. Προσοχή να φτασει. Μη διστασεις να μου ζητήσεις αλλο ενα πακετάκι μετα, αμα δεν εχεις δευτερο.. θα κοιταξω σπιτι εαν εχουμε, διαφορετικα θα στο κανω εγω δωρο.. ας βαλουμε και δυο πακετα, δυο στρωσεις.. ακομη καλυτερα, για να μη περισσέψει.....

Αμα δε μας κατσει τι να πω... παρε τε τα λαστιχα σας ολοι, κι αρχιστε ποτισμα στον αερα ωστε να βραχουμε ολοι.

Όπως το είπες Ηρακλή, από τα βδ, προς τα νοτιοανατολικά πάμε για χιονοσαρωμα, μακάρι, γιατί έτσι μας αρέσει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλοχιόνιστο το νέο θέμα Μιχάηλ! Προσωπικά πιστεύω πολύ στον Φλεβάρη τα τελευταία χρόνια. Συνήθως, τουλάχιστον μια χειμερινή κακοκαιρία την έχει κάθε χρόνια. Να δούμε φέτος…

 

Τα ενς του τζίφου προσπαθούν να ζωηρεψουν. Αλλά ακόμη δεν πιστεύω σε κάτι… Όλα τα υπόλοιπα μοντέλα είναι το λιγότερο άθλια. Βέβαια φέτος όπως έχει αποδειχθεί μέχρι στιγμής, καλύτερα να έχεις τον τζίφο με το μέρος σου…

IMG_7804.gif.c2b861aa63320c634e38bd404e54a22f.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην είσαι ορε Μιχαήλ μοναχοφάης να φέρεις μόνο δκβ. Ολοι να φαμε. Μην τους προκαλείς γιατί το Αιγαίο καραδοκεί.....  🤣🤣 Αντε να φέρουμε  χιονιαδες τον Φλεβαρη !!!

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια μια ερωτηση, δεν ειναι για το μηνα φλεβαρη αλλα για τωρα κυριως, γιατι βγαζει καταιγιδες μονο η ευβοια και οχι πιο βορεια στο αιγαιο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Μην είσαι ορε Μιχαήλ μοναχοφάης να φέρεις μόνο δκβ. Ολοι να φαμε. Μην τους προκαλείς γιατί το Αιγαίο καραδοκεί.....  🤣🤣 Αντε να φέρουμε  χιονιαδες τον Φλεβαρη !!!

Τι μοναχοφαης μωρέ Νικόλα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή επιτυχία στο θέμα σου Μιχάλη, ελπίζω νε φέρεις τον μεγάλο δκβ που ονειρεύεσαι και μετά και ένα προσήνεμο κόγκα για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι...😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eν το μεταξύ αν κάτσει η κυκλοφορία που δίνει ο ευρωπαίος.. και για μετά τις 10 του μήνα συνεχίσει...όλα τα μακροπρόθεσμα έχουν πάει κουβά.....και όσοι ασχολούνται παγκόσμια με αυτά, αναλυτές εννοώ που βγαίνουν στο youtube......όλοι σχεδόν περίμεναν πολύ ενδιαφέρον Φλεβάρη για την ευρώπη με πολικό ψύχος και πολλά χιόνια βάση μακροπρόθεσμων -δεικτών κτλ και έως τις 10 τουλάχιστον θα έχει σχεδόν ζωνική............τραγικά πράγματα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Eν το μεταξύ αν κάτσει μη κυκλοφορία που δίνει ο ευρωπαίος και για μετά τις 10 του μήνα συνεχίσει...όλα τα μακροπρόθεσμα έχουν πάει κουβά.....και όσοι ασχολούνται παγκόσμια με αυτά αναλυτές εννοώ που βγαίνουν στο youtube......όλοι σχεδόν περίμεναν πολύ ενδιαφέρον Φλεβάρη για την ευρώπη με πολικό ψύχος και πολλά χιόνια βάση μακροπρόθεσμων -δεικτών κτλ και έως τις 10 τουλάχιστον θα έχει σχεδόν ζωνική............τραγικά πράγματα....

Ετσι σωτηρη εχεις απολυτο δικαιο....

Σιγουρη ζωνικη...

Για μενα πλεον ο στοχος δεν ειναι τα χιονια αλλα να ειμαστε κοντα στα κλιματικα...γιατι ξεφευγουν πολυ τα πραγματα προς τα πανω.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...