Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μεσος ορος φωτια αλλα δεν πιστευω σε κογκα πριν τις 15-20

Για να προλάβει την μεγάλη αναδίπλωση πιστεύω 20-25 θα πάει άμα όντως έχουμε τάση εμποδισμού

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, BrainA said:

ΚΟΓΚΑ ΕΛΑ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ

gens-31-1-324.png

δεν θεωρώ σημαντικό εργαλείο τους ΜΟ σε τόσο μακρινές ώρες ,,,, αλλά σίγουρα αν σχολιάσουμε τον συγκεκεριμένο χάρτη μιλάμε για σφοδρή προσήνεμη χιονοκαιρία ,,, βέβαια στις 264 ώρες εμφανίζει ταυτόχρονα κλειστά χαμηλά σε ΒΔ Ιόνιο και σε ΚΒ Αιγαίο ,,, ότι πρέπει για ΔΚΒ Ελλάδα ,,,, Συμπέρασμα όλη η Ελλάδα θα χιονιστεί καλά από τις 12 ΦΕΒ και μετά 🙂 ,,,, Όνειρο προς το παρόν, αλλά ποτέ δεν ξέρεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πολύ ανατολικά ο μο, δεν με βολεύει, οπότε δεν θα βγει.. Πάμε να το ξαναδυτικίσουμε στο 12αρι

😀

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Πολύ ανατολικά ο μο, δεν με βολεύει, οπότε δεν θα βγει.. Πάμε να το ξαναδυτικίσουμε στο 12αρι

😀

MIXAΛΗ ΠΑΛΑΤΖΑΡΙΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ενας μεγαλος κογκας θα ερθει ΣΙΓΟΥΡΑ στο διαστημα 15Φεβ-10Μαρ.Το θεμα ειναι να χτυπησει με τετοια σφοδροτητα που ολες οι χιονοκαιριες των τελευταιων 30 ετων θα θεωρουνται γατακια μπροστα του.

ΜΕΤΑΝΝΟΕΙΤΕ ΑΠΙΣΤΟΙ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

MIXAΛΗ ΠΑΛΑΤΖΑΡΙΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!😂

Τον υποτροπικούλη θα σου στείλω συστημένο Γέτι μουυυυ😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μου ελλειψαν οι βροχουλες-βροχαρες με καλες εντασεις, δεν μπορω να πω... απλα αυτο το ρευμα του παγασητικου με κειπ κλπ κλπ με φοβιζει παλι... ναι με φοβιζει... ο ντανιελ ηταν απο τις μονες κακοκαιριες που αρχισα να νιωθω κινδυνο και ανασφαλεια της υγειας μου... ευχομαι βροχες και καταιγιδες χωρις ακροτητες και συγκλισεις πολυωρες, και εχουμε μετα για τον ΚΟΟΟΓΚΑ

ειναι βεβαια μακρια οποτε κανω αποκλειστικα σχολιασμο χαρτων και οχι προγνωση!

252-322GR.gif.11ef1da1b01a5fbb0648077ecaeaa7d8.gif246-505GR.gif.5d4d0553bed035caa49e17f332fd0354.gif252-779GR.gif.211260107608203fb8638740a950e05d.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισης αρκετα καλη βελτιωση απο θεμα ψυχους για τα μακρινα στο 6αρι του τζιφ... για να δουμε θα το κρατησει, η καλυτερα να το κανει ακομα ψυχροτερο οταν πλησιαζουμε ή θα μεινουμε στις 300+ ωρες;;

συχνοτερη η επαληθευση του δευτερου σεναριου...

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, Galanto said:

Χαχαχαχα είχαμε τους κβ τωρα βλέπουν και οι προσηνεμοι κογκες....Ο υποτροπικαροςς είναι σίγουρος πλέον 

αυτο ηθελα να ακουσω απο εσενα και θα το κλειδωνα... ΑΙΡΧΑΙΤΕ κογκας λοιπον...😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχα είχαμε τους κβ τωρα βλέπουν και οι προσηνεμοι κογκες....Ο υποτροπικαροςς είναι σίγουρος πλέον 

Εσυ συνεχισε ετσι ακριβως.Το πας τέλεια.Μην ξαναδω αισιοδοξια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα,

Έγραψα και εχθές ότι προσωπικά έχω κεντράρει το διάστημα μετά τις 18-20/2 και μέχρι τέλος του μήνα για καλούδια στην Ελλάδα και τον προσήνεμο κογκα...

σε λίγες μέρες ξεκινάμε το κυνήγι, παρακαλώ όλα τα προσήνεμα κομάντο να ξεκουραστούν ώστε να έχουν δυνάμεις!

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=0&ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=6&

Από τις 11 του μήνα και μετά συμφωνούν και οι 2 για υετόσενάρια. Το κρατάμε. Το Ευρωπαικό αργεί λίγο τις Τ αλλά θα συμμορφωθεί και αυτό 😛 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Τον υποτροπικούλη θα σου στείλω συστημένο Γέτι μουυυυ😝

Ερχεται με φόρα ο κογκαρος παιδιά! Το εχει πατημένο τέρμα το γκάζιιι.. για να αλλαξε φωτο προφιλ ο Μιχαηλ, απο το mario kart🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλός ο μέσος όρος του οσίου στο 06 ξεκάθαρος Ατλαντικός στις 144 με την σφεντόνα να κυριαρχεί χωρίς άλλες περικοκλάδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Ερχεται με φόρα ο κογκαρος παιδιά! Το εχει πατημένο τέρμα το γκάζιιι.. για να αλλαξε φωτο προφιλ ο Μιχαηλ, απο το mario kart🤣

Χαχαχα, Έλα ρε συ δεν ήξερα, ότι γνώριζες! Αναρωτιομουν αν ήξερε κανείς και κοίτα να δεις ξέρει ο Ηρακλής 😄

Ο γλυκούλης ο γκοντζιλογατος δεν μου έφερε τύχη, οπότε τον άλλαξα με το mii που έχω στο mk8 ως βαdweatha! Με το διαβολικό χαμόγελο χεχεχε.

Εννοείται τον γατούλη μου τον έχω πάντα στις εικόνες του υπολογιστή μου δεν τον ξεχναμε💜😻

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Συνεχίζει ο ΝΑΟ ΚΑΙ Ο ΑΟ να είναι άψογοι για τα ΔΚΒ...

Ο ναο θέλει δουλειά, αλλά ο ΑΟ αρνητικοποειται συνεχώς, καλό αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο ναο θέλει δουλειά, αλλά ο ΑΟ αρνητικοποειται συνεχώς, καλό αυτό 

Κοίτα το οριακά αρνητικό το τραβάνε παραπάνω σε χρόνο σε σχέση με χτες και προχτές...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...