Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Για τέλη Μάρτη δεν ξέρω γιατί δεν έχω στοιχεία για τότε. Αυτό που ξέρω είναι ότι τα ens δεν έχουν τελειώσει κάνεναν Φλεβάρη. Μια χαρά είναι, πάμε βήμα βήμα.

Γιάννη φέτος δεν εχει Άνοιξη.....  οι δείκτες είναι αμείλικτοι.... το λένε ξεκάθαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Χιονοσκεπής said:

Από Δευτέρα θα πρέπει να εμφανίζονται σιγα σιγά σενάρια από -10 και κάτω, αλλιώς πάμε για ρεταλοκατάσταση

έχουμε χρόνο. μη βιάζεστε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT said:

Γιάννη φέτος δεν εχει Άνοιξη.....  οι δείκτες είναι αμείλικτοι.... το λένε ξεκάθαρα

ΣΥΝΤΑΣΣΟΜΑΙ με Μπαμπίνο. Μου κάνεις το Δεκέμβρη φθιν.ωπορο? Ε, σου κάνω το Μάρτη χειμώνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

από την στιγμή που η αποκοπή δεν έμεινε ως αποκοπή, ο τζίφος δεν είναι αυτό που ψάχνουμε., Ας δούμε βέβαια το αποτέλεσμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ΣΥΝΤΑΣΣΟΜΑΙ με Μπαμπίνο. Μου κάνεις το Δεκέμβρη φθιν.ωπορο? Ε, σου κάνω το Μάρτη χειμώνα.

Με τον Βίκινγκ να μην συντάσσεσαι και όλα  καλά...Θα το εξετάσω πάντως διεξοδικά Κωστινιο...Το δέλεαρ ειναι μεγάλο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT said:

Με τον Βίκινγκ να μην συντάσσεσαι και όλα  καλά...Θα το εξετάσω πάντως διεξοδικά Κωστινιο...Το δέλεαρ ειναι μεγάλο..

Πιστεύω ότι όταν θα κατέβει θα μείνει για μέρες. ΣΚΟΤΑΔΙΑ, ΠΑΓΟΙ, ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ, ΣΙΩΠΕΣ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συκιά Τζεμ τζιφος σικον...δεν ξέρω το γιουκμο...αρχίσανε άσχημα τα 12 άρια ,βέβαια έχει πολύ σ'βεχεια ακόμη μέχρι το βράδυ για συμπέρασμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Πιστεύω ότι όταν θα κατέβει θα μείνει για μέρες. ΣΚΟΤΑΔΙΑ, ΠΑΓΟΙ, ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ, ΣΙΩΠΕΣ.

Τους δείκτες τους ρώτησες; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Πιστεύω ότι όταν θα κατέβει θα μείνει για μέρες. ΣΚΟΤΑΔΙΑ, ΠΑΓΟΙ, ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ, ΣΙΩΠΕΣ.

Συμφωνώ και επαυξάνω...ομίχλες, αράχνες ιστοί, νυχτερίδες, απόκοσμες  φωνές.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Πάντως πέρα απο τη πλάκα παίδες νομίζω οτι...... είναι θαίμα  τειμις  να φαίρουμαι τον Κογκίνιο..

εμεις θελουμε να τον φερουμε αυτος δεν ερχεται 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τους δείκτες τους ρώτησες; 

Ναι γιατι  όποτε τους ρωτήσαμε,  μας είπαν  την αλήθεια και επιβεβαιώθηκαν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Ναι γιατι  όποτε τους ρωτήσαμε,  μας είπαν  την αλήθεια και επιβεβαιώθηκαν.

Με -5 ναο καταπιονας εδώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PAIONAS είπε:

εμεις θελουμε να τον φερουμε αυτος δεν ερχεται 🙂

Αμα του ρίξω δίπλα του  ρε Μιχάλη  το Γκάρυ μια μέρα με τις μαλαματίνες, τις γράπες και τα ούζα ,  θα σου  πω εγω αν έρχεται..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα πιο μακρινά μπορεί να βγάλει μπόμπα...αλλά θα έχουμε κολυμπήσει μέσα σε έναν βρώμικο Ατλαντικό μέσα σε καρχαρίες σε σκυλόψαρα ...δύσκολο ταξίδι ρε συ Μιχαήλ.Κστι λιγότερο αγχωτικό δεν παίζει?😋 image.png.7b1d7aa2d6955b20b735be7481b7f051.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ούκμο κάνει ότι μου αρέσει σε όλες τις μετβαλητές. Το τζεμ, καλό στην Αμερική, αλλά με έλλειψη αυλώνα απλά θα είχαμε έως τον βόρειο πόλο αντικυκλώνες με μικρές λίμνες να σουλατζάρουν παντού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα τρολακια τυπου @Snowparty θα παρακαλανε να τελειωσει το πολικο κυμα που θα διαλυσει τη χωρα απ'ακρη σ'ακρη.Μετα θα λενε "συγγνωμη σνοουμαν δεν θα το ξανακανω"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Αμα του ρίξω δίπλα του  ρε Μιχάλη  το Γκάρυ μια μέρα με τις μαλαματίνες, τις γράπες και τα ούζα ,  θα σου  πω εγω αν έρχεται..

ασε εμαθα οτι το εκοψε το ποτο                αφου δεν χιονιζει         μαλλον θα παει σε μοναστηρι 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τα τρολακια τυπου @Snowparty θα παρακαλανε να τελειωσει το πολικο κυμα που θα διαλυσει τη χωρα απ'ακρη σ'ακρη.Μετα θα λενε "συγγνωμη σνοουμαν δεν θα το ξανακανω"

Αυτο ειναι μακροπροθεσμη εκτιμηση η προγνωση????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Στα πιο μακρινά μπορεί να βγάλει μπόμπα...αλλά θα έχουμε κολυμπήσει μέσα σε έναν βρώμικο Ατλαντικό μέσα σε καρχαρίες σε σκυλόψαρα ...δύσκολο ταξίδι ρε συ Μιχαήλ.Κστι λιγότερο αγχωτικό δεν παίζει?😋

Προς το παρόν είμαστε στην φάση των τρεξιμάτων ¨"ότι να ναι"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δείκτης 😂

Δεν μας ειπε ο @GEORGE SNOWMAN τελικα ξεχιονηστηκε????η ειναι ακομα αποκλεισμενος???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...