Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακριά ηεμακρθα αυτή η προοπτική πρέπει να γυρίσει άμεσα...και δυστηχως πρέπει να το κάνει ο τζιφος αυτό που φέτος μας έχει γα@@,δει😡😡😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ρε συ μας τρολαρεις τωρα ειδα ανσαμπλ 18 ανσαμπλ φέρνουν αυλωνα η λιμνη απο ανατολικα ,,,επειδη δε φαινεταινστι μεσο ορο δε σημαίνει ότι δε θα ρθει 

Αρχ@@,α θα ρθει....ζεστή θα ρθει...ψάξε λίμνες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι παιο δώσε ΜΠΑΣΤΑΚΑ!!!!ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...ΤΑ ΚΕΜΕ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΆ ΘΑΎΜΑ....Γ@@@@Ω ΤΟ ...έφυγα ...χρόνια ολόκληρα ...ένα γαμη##,νο σωστό χαμηλό...ΕΝΑ!!!!!!!!😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα στους φιλους..Δε πολυγραφω πλεον γιατι δεν πολυκοιταω μοντελα..Απο τα λιγα που ειδα χθες και σημερα δε φαινεται πεδινο χιονι τουλαχιστον μεχρι τις 15 του μηνα...

Ουσιαστικη αλλαγη με βροχες και μαλιστα πολλες αλλα και χιονια στα ορεινα μας φαινονται στο δευτερο δεκαημερο...Ειδικα για την Πινδο τα συστηματα που θα ρθουν ειναι ταμαμ!!!

Θα ηθελα και γω οπως ολοι φανταζομαι να κλεισει ενας μετριος εως κακος χειμωνας με κατι δυνατο...Και μακαρι αλλα δεν υπαρχει τιποτα χειροπιαστο για την ωρα....

Θα μου επιτρεψετε ομως σε αυτο το σημειο να γραψω πως ειναι ισως η πρωτη φορα στη ζωη μου που δεν στεναχωριεμαι που φευγει ο χειμωνας...Η γεννηση της μπεμπας μου(πρωτα ο θεος)στις αρχες του Ιουλη,με κανει να μετρω τις μερες αντιστροφα σαν να μαι φανταρακι...🤣

Το διαγραμμα αφηνει ελπιδες μονο αμα το γυρισω αναποδα..Την αγαπη μου σε ολους...😉

ens_image.png

Αφου αρχισε να πινει και ο Ηρακλης(winterlove) δεν υπαρχει πλεον ελπιδα..🤣Οταν βλεπεις ενα τετοιο παπαδοπαιδι να κυλα στο αλκοολ η σωτηρια μας πλεον δεν υφισταται...Αυτο το χομπι μας εχει καταστρεψει..🤣

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ρε συ μας τρολαρεις τωρα ειδα ανσαμπλ 18 ανσαμπλ φέρνουν αυλωνα η λιμνη απο ανατολικα ,,,επειδη δε φαινεταινστι μεσο ορο δε σημαίνει ότι δε θα ρθει 

Clapsanto ημίχρονο-galanto τελικό!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Canadathens13 είπε:

Clapsanto ημίχρονο-galanto τελικό!!!

Άμα αρχίσω εγώ το κλαψαντο ούτε στο μικρό μου δαχτυλακι....και θα το αρχίσω...τα πρωινά είναι ταφόπλακα όχι για γούρι αλλά είναι...ΜΗΔΕΝ ΖΙΡΟ ΚΑΠΟΥΤ ΝΙΕΝΤΕ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άμα αρχίσω εγώ το κλαψαντο ούτε στο μικρό μου δαχτυλακι....και θα το αρχίσω...τα πρωινά είναι ταφόπλακα όχι για γούρι αλλά είναι...ΜΗΔΕΝ ΖΙΡΟ ΚΑΠΟΥΤ ΝΙΕΝΤΕ 

τετοια αλλαγη δεν την περιμενα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από μένα και καλό μήνα να έχουμε παίδες.ρε σεις μην χαλιεστε για τον καιρό και μην σπαταλάτε  την ώρα σας στα μοντέλα πλέον.τι να κάνουμε το χόμπι που διαλέξαμε δεν είναι και το πιο εύκολο ειδικά τα τελευταία χρόνια αλλά δεν χρειάζεται να μας σπάει και τα νευρα.εχουμε τόσα άλλα για αυτο.αν είναι να έρθει κάτι που δύσκολο το κόβω πλέον ας έρθει.εγω να σας πω την αλήθεια το ΧΑ πάρει απόφαση απ' το το τρίτο δεκαήμερο του Γενάρη ότι πάμε για μούφοχειμωνα και ηρέμησα άντε να κοιτάξω λίγο μο από τζιφο και μέχρι εκεί.υπομονή 10 μηνακια, που θα πάει κάποια στιγμή θα μας την κάνει την χάρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

οχι απο τα μοντελα      απο εσενα χαχαχα

Αφού έγινε το μοναδικό πράγμα που θα μπορούσε να γίνει για να εκτοπιστεί η αποθήκη ψύχους στα β.ανσυολικα..δεννεγινε αλλά προς τα κει πάει...εύχομαι του τζιφου να του κάειι ο σερβερ😡😡😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Γροϊλανδικάρας 

Μακάρι που τέτοια τύχη...δεν υπάρχει πουθενά ..ούτε αζορικο υπάρχει ..μπαστακας γεννιέται...μάχες από τον Δεκέμβριο του 24

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αφού έγινε το μοναδικό πράγμα που θα μπορούσε να γίνει για να εκτοπιστεί η αποθήκη ψύχους στα β.ανσυολικα..δεννεγινε αλλά προς τα κει πάει...εύχομαι του τζιφου να του κάειι ο σερβερ😡😡😡

ενταξει εσυ ψαχνεις τον μεγαλο τον πολυημερο     αυτα εχουν τελειωσει   το για ποσο δεν ξερω      το ευρωπαικο δεν ειναι καλο ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, Canadathens13 είπε:

Clapsanto ημίχρονο-galanto τελικό!!!

Galanto clapsanto galanto clapsanto,,,galanto ρεεεε μπει μπαμ μπουμ claps..ντιπ μπαμ .....gal. Μπουμ.. cla gal.....galanto αεραααααααααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ενταξει εσυ ψαχνεις τον μεγαλο τον πολυημερο     αυτα εχουν τελειωσει   το για ποσο δεν ξερω      το ευρωπαικο δεν ειναι καλο ;

Πάει να κλείσει η αποθήκη ψύχους στην Ρωσία που όλο τον χρόνο είχε ψύχος και τώρα πάει να βγάλει θερμό μπαστακα ,μας μένει μια δίοδος εκεί ψηλά Σκανδιναβία η οποία εάν γίνει μπλοκ και εκεί ΤΕΛΟΣ image.png.f9cd3d216dc51b5f53e7b9229de551d5.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Galanto clapsanto galanto clapsanto,,,galanto ρεεεε μπει μπαμ μπουμ claps..ντιπ μπαμ .....gal. Μπουμ.. cla gal.....galanto αεραααααααααααααα

Έλα ρε Αντουάν τώρα...που θες να περάσεις Αυλώνα από την τρύπα της βελόνας...πιο κλαψαντο από πότε πρέπει να σε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ενταξει εσυ ψαχνεις τον μεγαλο τον πολυημερο     αυτα εχουν τελειωσει   το για ποσο δεν ξερω      το ευρωπαικο δεν ειναι καλο ;

Ισα ισα σε τέτοια οριακά  το κερδίσουμε το πολυήμερο αλλ ιν και ότι βγει το πολύ πολύ να έχει ηλιο σιγα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έλα ρε Αντουάν τώρα...που θες να περάσεις Αυλώνα από την τρύπα της βελόνας...πιο κλαψαντο από πότε πρέπει να σε...

Έχω ξαναπεί βαγγελη οτι αν θέλουμε σοβαρό χιονια θελουμε αυλωνα απο τρέλα ανατολικα ..?και βλεπω τα μισά σεναρια του τζιφου να μου βγαζουν αυλωνες και λιμνες απο ανατολικα για μενα το παιχνίδι ξεκιναει σε 2,3 μερες ....Επειδή 3 φορές προσπάθησαν φετος τα μοντελα να βγάλουν μπαστακα τοσο μακρια και απέτυχαν το ίδιο θα γινεινκαιμτωρα θα τον βγάλουν 2 μερες και θα τον χτυπήσουν τα χαμηλα απο πανω και θα τον εξαφανίσουν 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ισα ισα σε τέτοια οριακά  το κερδίσουμε το πολυήμερο αλλ ιν και ότι βγει το πολύ πολύ να έχει ηλιο σιγα 

Πιο πολυήμερο βρε κάψερε...χαχαχαχα...αυτά ούτε εγώ τα κυνηγάω...φαντάζεσαι λίμνη τώρα εσύ...θες καρφί κομμάτι πολικού Αυλώνα να έρθει από βορρά δυτικά μας να στροβιλιστει και να βγάλει σποκομενο χαμηλό και να γίνει ένα τεράστιο μπλοκ αζορικου σκανδιναβικού και μπαστακα...σωστά?και μετά ξύπνησες...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Έχω ξαναπεί βαγγελη οτι αν θέλουμε σοβαρό χιονια θελουμε αυλωνα απο τρέλα ανατολικα ..?και βλεπω τα μισά σεναρια του τζιφου να μου βγαζουν αυλωνες και λιμνες απο ανατολικα για μενα το παιχνίδι ξεκιναει σε 2,3 μερες ....Επειδή 3 φορές προσπάθησαν φετος τα μοντελα να βγάλουν μπαστακα τοσο μακρια και απέτυχαν το ίδιο θα γινεινκαιμτωρα θα τον βγάλουν 2 μερες και θα τον χτυπήσουν τα χαμηλα απο πανω και θα τον εξαφανίσουν 

Εύχομαι να έχεις δίκιο...αλλά μόνο που τον βλέπω κάνω εμετό...δεν τον μπορώ...καλύτερα δώσε μου τον υποτροπικό παρά να βλέπω τον μπαστακα στα β.ανσυολικα ...με αποσυντονιζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Πιο πολυήμερο βρε κάψερε...χαχαχαχα...αυτά ούτε εγώ τα κυνηγάω...φαντάζεσαι λίμνη τώρα εσύ...θες καρφί κομμάτι πολικού Αυλώνα να έρθει από βορρά δυτικά μας να στροβιλιστει και να βγάλει σποκομενο χαμηλό και να γίνει ένα τεράστιο μπλοκ αζορικου σκανδιναβικού και μπαστακα...σωστά?και μετά ξύπνησες...🤣🤣🤣🤣

Οχι....Αλλά βλεπω όνειρα με μπάλα η αυλωνα απο ανατολικα μικρό να κλειστεί δυτικα μας και φιλάκια...μονομερείς ξεπλενινται τοσα χρονια και απλα ετσι οπως ειναξ οι χάρτες το θεωρω ευκαιρια να έρθει κατι τετοιιο γιατι ηδη θα χουμε χαμηλές πιέσεις από τον αυλωνα νωριτερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εύχομαι να έχεις δίκιο...αλλά μόνο που τον βλέπω κάνω εμετό...δεν τον μπορώ...καλύτερα δώσε μου τον υποτροπικό παρά να βλέπω τον μπαστακα στα β.ανσυολικα ...με αποσυντονιζει

Αυτα ονειρευομαι και κοιτα συνεχεια που εχουν ανβγουν επειδη εχει χώρο παντου 

 

gensnh-1-1-300.png

gensnh-1-1-384.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...