Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ πιστεύω πολύ δύσκολα θα βγει κακοτροπος γροιλανδικος

Βαγγέλη, ας μην λέμε μεγάλες κουβέντες γιατί μόνο τέτοιος γρολανδικός έχει βγει όσες φορές έχει εμφανιστεί τα τελευταία 3 χρόνια...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω ρε φίλε...και στον μέσο όρο η εξόντωση του Σκανδιναβού...έτσι γιατί κάτι "βικιγκ" τους έχω για πρωινό 🤣🤣🤣...ονόματα δε λέμε 😎😎🤪🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες, ειδα στον υπνο μου οτι στο  παιχνιδι με τη Φερεντσβαρος στις 15/02 στο Φαληρο, παιζαμε με πορτοκαλι μπαλα λογω χιονοπτωσης-χιονοστρωσης…ειμαι καλα;😂😂😂

Ερχεται…..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Βαγγέλη, ας μην λέμε μεγάλες κουβέντες γιατί μόνο τέτοιος γρολανδικός έχει βγει όσες φορές έχει εμφανιστεί τα τελευταία 3 χρόνια...

Πολύ υψηλός ΝΑΟ για γροιλανδικο κακοτροπο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, EVIA 1987!! είπε:

Παιδες, ειδα στον υπνο μου οτι στο  παιχνιδι με τη Φερεντσβαρος στις 15/02 στο Φαληρο, παιζαμε με πορτοκαλι μπαλα λογω χιονοπτωσης-χιονοστρωσης…ειμαι καλα;😂😂😂

Ερχεται…..

Θερμόμετρο έβαλες?🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πολύ υψηλός ΝΑΟ για γροιλανδικο κακοτροπο

Θα δούμε. Εγώ τους δέικτες αν και τους βάζω πλέον δεν τους πολυεμπιστεύομαι... Τουλάχιστον όχι τους διαθέσιμους.

Στον Μεσο όρο όχι μόνο βελτιώθηκε η διάλυση του άχρηστου αντικυκλώνα (στην προκειμένη πάντα άχρηστου), αλλά βελτιώθηκε και άλλο η αποκοπή, και η Αμερική. Λογικά θα βγει δυνατός.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πω ρε φίλε...και στον μέσο όρο η εξόντωση του Σκανδιναβού...έτσι γιατί κάτι "βικιγκ" τους έχω για πρωινό 🤣🤣🤣...ονόματα δε λέμε 😎😎🤪🤪

Στα είπα και το πρωί.... ήρθε η μεγάλη ωρα...της εξιλέωσης... έστω και αργά.... για πρώτη φορά για φέτος είναι τοσο αξιόλογες οι πιθανότητες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πω ρε φίλε...και στον μέσο όρο η εξόντωση του Σκανδιναβού...έτσι γιατί κάτι "βικιγκ" τους έχω για πρωινό 🤣🤣🤣...ονόματα δε λέμε 😎😎🤪🤪

Τι να σου κάνει ρε Βαγγέλη ο Βίκιγκ;; Tο καλύτερο παιδί είναι.. αφου ξες τώρα.. δωροδόκισέ τον και όλα κομπλέ😉🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Στα είπα και το πρωί.... ήρθε η μεγάλη ωρα...της εξιλέωσης... έστω και αργά.... για πρώτη φορά για φέτος είναι τοσο αξιόλογες οι πιθανότητες...

Ναι ναι ρε συ Κώστα τετοια να του λες κι αντε να τον μαζέψω μετά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Θελουμε καθαρο γροιλανδικο για να δουμε την μεσογειο να παγωνει....

Θανάση άμα βάλεις δύο φορές από μισό μέτρο μέχρι να φύγει ο χειμώνας θα γυρίσεις στις εργοστασιακές?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξυ στο.τζιφο....το 0/850 στις απειρες ωρες παραμενει εκτος συνορων

 

Screenshot_20240203-194156_Meteociel.jpg

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Soto Weather είπε:

μπορω να δανειστω τα ενσ για κανα 10 ημερο; για ελλαδα βεβαια😆

Χωρίς υετό τι να τα κάνεις;

Τέτοιες διατάξεις είναι πολύ καλές, αλλά όλες κάθονται πιο νότια από ότι θέλουμε, πάλι θα θάβεται η ελβετία, η αυστρία και η βαυαρία κι εδώ θα έχει 5 πόντους. Κι έτσι όπως βγαίνει δεν μπορεί να κατέβει και πιο νότια μπας και ευνοηθεί η βόρεια ελλάδα μετά. Όλα θα φεύγουν πάνω από τα βαλκάνια και θα έχει παντού χιόνια από την πολωνία μέχρι τα σκόπια και στην ελλάδα δεν θα έχει καν κρύο

gfs-0-324.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, salonikatasos said:

Χωρίς υετό τι να τα κάνεις;

Τέτοιες διατάξεις είναι πολύ καλές, αλλά όλες κάθονται πιο νότια από ότι θέλουμε, πάλι θα θάβεται η ελβετία, η αυστρία και η βαυαρία κι εδώ θα έχει 5 πόντους. Κι έτσι όπως βγαίνει δεν μπορεί να κατέβει και πιο νότια μπας και ευνοηθεί η βόρεια ελλάδα μετά. Όλα θα φεύγουν πάνω από τα βαλκάνια και θα έχει παντού χιόνια από την πολωνία μέχρι τα σκόπια και στην ελλάδα δεν θα έχει καν κρύο

gfs-0-324.png?12

καλα ναι, εγω αστειευόμουν ( οπως σχεδον παντα ) αλλα και το 5 ποντο απο το τιποτα κατι ειναι😆

πιστευω αν ειναι να πατησει χωρα το καλο ψυχος θα ειναι μετα τις 17-18, μεχρι τοτε θα παιζουμε με χαμηλα και 0--1 στα 850... δεν με χαλαει να σου πω την αληθεια, καλυτερα να χιονιστουν και τα βουνα της πινδους που ειναι τρομακτικα στεγνα φετος...

βελτιωση ως προς το ριτζ ο μ.ο. του τζιφου... το ψυχος θελει δουλεια ακομα... αλλα αυτο φτιαχνεται ευκολα. Τον εμποδισμο και τα ματια μας παιδες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Εν τω μεταξυ στο.τζιφο....το 0/850 στις απειρες ωρες παραμενει εκτος συνορων

 

Screenshot_20240203-194156_Meteociel.jpg

Ετσι το θελουμε τωρα….και τσουπ θα σκασει ξαφνικα η μπιλια στα τρεξιματα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Θανάση άμα βάλεις δύο φορές από μισό μέτρο μέχρι να φύγει ο χειμώνας θα γυρίσεις στις εργοστασιακές?😋

Ας συννεφιασει πρωτα βαγγελη και μετα καμια βροχουλα και θα πουμε και ευχαριστω.....θυμησου το αυτο...

Τα χιονια τα χω ξεγραψει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

σεναριο 1 και τα μυαλα στα καγκελα...

gens-1-1-348.png.5b27697a2584b5714acfd44de189a0be.pnggens-1-0-348.png.318cbb19c01157582ee4d9d3a042fdae.pnggens-1-2-348.png.59134d02d74520600052e06cb9a941e4.png

Αυτό θα ανέβαζα.... αναβίωση του 2008.... ακριβώς στις ίδιες ημερομηνίες. Masturbation 1🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Γιάννης Μυλωνάς said:

Αυτό θα ανέβαζα.... αναβίωση του 2008.... ακριβώς στις ίδιες ημερομηνίες. Masturbation 1🤪

αυτο για τη πολη μου ειναι 60 ποντοι... αλλα λογος να γινεται... παντου θα αφηνε κατι παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...