Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Kibo είπε:

Αγναντεύοντας το καιρικό μέλλον του φετινού χειμώνα για χιόνια σε πςδινα.

Plan A : Αζορικος στη Λόντρα

Plan B : Γροιλανδικος καλοήθης

Plan C  : Σκανδιναβικος αλλά με σφήνες 

Plan D  : Διάσπαση τροπικού στα δύο τρυπάνι- σφήνα κονγκα με κέντρο - 35 στα 850 που θα εκφυλιστεί περνώντας την Αφρική,ερχόμενος από Ανταρκτική στα -12 και αφού δώσει τρελό χιόνι στα νότια προσυνεμα της Κρήτης με Λιβυκό snow εφεκτ θα σαρώσει όλη την Ελλάδα 

Plan E   :  Αγοράζουμε όλοι από δύο τρεις καταψύκτες και αφήνουμε την πόρτα ανοιχτή. 

Plan F  : βάζουμε τους καταψύκτες να φτιάχνουν παγάκια και τα πετάμε στον κεντρικό Ατλαντικό σε μια απέλπιδα προσπάθεια για μετακίνηση του Αζορικου σε σωστή θέση.

Plan Z  : Μετακόμιση όλου του φόρουμ στο Ιρκούτσκ. 

Aπό όλα αυτά μόνο το Plan Z μου φαίνεται πιο ρεαλιστικό🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Δεν θελω μπιλιες, αλλα δυστυχως μονο αυτο εχουμε..

gens-0-1-240.png

Και ειναι και δυνατο αν κατσει πανω μας θα μας θαψει... Αλλα γενικα πολυ μικρες οι πιθανοτητες.

Ωχ αν το δουν αυτο τώρα και άλλοι αντε πάλι τα ίδια και τα ιδια. Λογικά σήμερα πάλι σε άρθρα σε μεγάλο σοκ οι μετεωρολόγοι η τρελάθηκαν οι μετεωρολόγοι με αυτό που είδαν χαχα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ημιαποκοπή, ευρωπαίος πάλι καλυτερευσε στο 6αρι, ενώ αικον χειροτέρευσε στο 12αρι με ήδη κακό σενάριο, αυτό. ζαλάδα....

 

 

εμετικό αικον.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ημιαποκοπή, ευρωπαίος πάλι καλυτερευσε στο 6αρι, ενώ αικον χειροτέρευσε στο 12αρι με ήδη κακό σενάριο, αυτό. ζαλάδα....

 

 

εμετικό αικον.

Κι όμως Μιχαήλ...ήθελε ένα τσακ για να βγάλει είτε το πλαν β είτε πλαν γ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αμα πάμε σε σενάριο μπίλιας ξέρετε τι θέλω ε; Αυτό το μικρούτσικο -20αρακι να το σκάσει στη μούρη μου.. αυτό θέλω για να ησυχάσω μια καλή για φέτος...

giphy.gif

Φυσικά και ως απαίτηση κάτι τέτοιο είναι υπερβολικό.

Ξέρει όμως καλό μποουλιγκ ο Μιχαήλ, οπότε μιας κι άνοιξε το μήνα, μπορεί να γίνει και η ανατροπή.. you never know!

Άντε καλά μας 12αρια! Θα το παλέψουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πάντως αν χιονιστουμε με ΑΟ ,-3 και -4 θα πρέπει οι στατιστικολόγος μας να μας πούνε εάν έχει γίνει ποτέ κάτι τέτοιο...

προς το παρών έχουμε καταφέρει να μην χιονιστούμε με όλα τα υπόλοιπα   χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πάντως αν χιονιστουμε με ΑΟ ,-3 και -4 θα πρέπει οι στατιστικολόγος μας να μας πούνε εάν έχει γίνει ποτέ κάτι τέτοιο...

Γιατί όχι...αφού το ναό είναι ουδέτερο... ισχυρή κατάβαση Αυλώνα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κι όμως Μιχαήλ...ήθελε ένα τσακ για να βγάλει είτε το πλαν β είτε πλαν γ

Γάλλος  πίσω σε σενάριο Α

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αχ θεέ μου...ο τζιφος έχει πολύ ψηλά τον εμποδιστη και καλά καλά ούτε σκανδιναβικό βγάζει...βλέπω να κατεβάζει Αυλωνάρο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα επόμενα δεκαπέντε λεπτά θα πέσουν ίσα με 10 σελίδες...χαχαχα...εάν δεν κάνει ξανά ταχυδακτυλουργικά να βγάλει ΔΚΒ το βλέπω να βγάζει τεράστιο προσήνεμο...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, vorios_polos said:

Αχ θεέ μου...ο τζιφος έχει πολύ ψηλά τον εμποδιστη και καλά καλά ούτε σκανδιναβικό βγάζει...βλέπω να κατεβάζει Αυλωνάρο!!!

Αντε ρε?!!!! Οχι μπίλια?🤣

ΥΓ. Προς το παρόν στο 12άρι ο εμποδισμός τρώει πολύ ξύλο. Μπορεί να είναι και για καλό όμως.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Αντε ρε?!!!! Οχι μπίλια?🤣

Δεν το κόβω για μπιλλια αν βγει έτσι όπως νομίζω...βασικά και το Τζεμ που φαίνεται χάλι μαύρο στον πιο μεγάλο χάρτη μοιάζει με τζιφο έχει ψυχρό εμποδιστη πολύ βόρεια που σημαίνει εάν βρεθεί η αιτία έρχεται Αυλώνα καρφί...μπαμ μπαμ image.png.a8b9cd1d713d66c9efb1ecd647ec8baa.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, vorios_polos said:

Δεν το κόβω για μπιλλια αν βγει έτσι όπως νομίζω...βασικά και το Τζεμ που φαίνεται χάλι μαύρο στον πιο μεγάλο χάρτη μοιάζει με τζιφο έχει ψυχρό εμποδιστη πολύ βόρεια που σημαίνει εάν βρεθεί η αιτία έρχεται Αυλώνα καρφί...μπαμ μπαμ image.png.a8b9cd1d713d66c9efb1ecd647ec8baa.png

Ακριβώς. Αυτό έλεγα στο σχολιασμό του 06ζζζζζ. Αλλα ειμαστε ακομα μακρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Ακριβώς. Αυτό έλεγα στο σχολιασμό του 06ζζζζζ. Αλλα ειμαστε ακομα μακρια

Ναι βλέπω ότι υποχωρεί ο ζεστός σκανδιναβικος σαν προοπτική και πάμε στο ψυχρό πολικοσιβηρικο η κάτι τέτοιο που δεν διώχνει το ψύχος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε αυτο το ραν δεν θα γινει κατι παντως λογικα..

1 minute ago, vorios_polos said:

Γετι μου δυστυχώς μας τα χάλασε ο Ατλαντικός στον τζιφο ..πάμε για αναβολή μάχης😋...αλλά Μ αρεσε το ραν 

Ακριβώς αυτό. Δεν πιστεύω ότι ο εμποδισμός θα αργήσει τόσο, τα ανσμπλς δεν δειχνουν κατι τέτοιο. Θα δούμε και στο 18αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σενάριο 12, -40 στα 500 νότια Αδριατική, με χιόνια έως τις θάλασσες της Κέρκυρας...

Σοφία νο2 βελτιωμένη βερσιον

gens-12-1-288.png

animewr4.gif

image.png.cef5cf866cb360e3309e55818ed5fd03.pngimage.png.c159d07db8ea25a735f6b1d16cfb041c.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...