Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι λες και θα δωσεις παραπανω λεφτα ρε..🤣🤣Στειλε κανα φραγκο και θα σου φερνω πολικο ρεξ στροφαλοφόρο καθε βδομαδα.

Να σου στειλω κανα φυστικι περσινο????δεν εχω λεφτα ....σορυ φιλε μου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εντάξει το κάνε ένα βήμα ο τζιφος...τουλάχιστον πήγε πιο κοντά στο καλή προοπτική από το σενάριο Β 1α...🤣😋

βλακείες. έκανε 10% αυτού που πρέπει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

πάντως και εγώ έπρεπε να σκάψω βαθιά για να βρω καλό σενάριο στον ευρωπάιο. βρήκα και είναι στις 400 ώρες...

gens-12-1-360.pnggens-12-0-360.png

 

η στις... 450

gens-48-1-360.pnggens-48-0-360.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, [weathermaniac] said:

Θα τα δεις Λάρισα το καλοκαίρι χαχχαχα. Πέρα από την πλάκα το συγκεκριμένο είναι γιγαντιαίο, δεν χωράει καν στην Θεσσαλία αυτό το κτήνος! Pecos hank Λατρεμένος επίσης!

Εγώ θέλω ημέρα την  καταιγίδα. Αν είναι σωστή καταιγίδα θα προκαλέσει από μόνη της την νύχτα οπότε πάλι θα φαίνονται οι κεραυνοί😀

 

Btw και εμένα μου αρέσει πολύ η νασα

Πωπω... Τρελός φαν του, έχω δει όλα τα καιρικά του βίντεο x 15 το καθένα!

Ανυπομονώ να βγάλει καμία καινούργια από Απρίλη αλλά τώρα μεγάλωσε και δεν είναι το ίδιο τρελιαρης...

Σορρυ για το οφφ τοπικ παίδες αλλά λίγο που κοίταξα χάρτες με κούρασαν...

Καληνύχτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος Μάρτιος βρε παιδιά; 33 χρονών είμαι και δεν θυμάμαι αξιοπρεπές πεδινό χιόνι (πεδινό, όχι 200μ) με έστω -1 και 5εκ. Τώρα αν έγινε 1,2 φορές και δεν το θυμάμαι, ε 'ντάξει τώρα. Αν φύγουν Γενάρης και Φλεβάρης και περιμένουμε από Μάρτη άστα. Μάρτη μια ζωή κάνει τα κλασσικά χιόνια που χιονίζει τη νύχτα και αν σε πάρει ο ύπνος και ξυπνήσεις στις 10 δεν υπάρχει κανένα σημάδι έξω ότι χιόνισε. Γελοιότητες. Αλλά μην κλαίμε το Φλεβάρη ακόμη.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεταλοκατασταση από τζίφο. Ας ελπίσουμε αύριο στα πρωινά να μην δούμε ζωνικες αηδιες, και να δούμε τουμπαρα τζίφου. Μέχρι και ο Ιάπωνας άλλαξε πολύ στο 18αρι και πήγε προς τα άλλα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, Snow sick said:

Μπορεί να τελειώσει η μακακια και να έρθει μια κανονική και όχι ψυχρή άνοιξη και να πάμε σε ενα κανονικό καλοκαίρι? Αυτό μόνο εύχομαι. Αφού χάλασε ο χειμώνας μην χαλάσουν και τα υπόλοιπα.. Στο τέλος θα έχουμε πιο κρύους μέσους όρους Μαρτιο-Απριλιο-Μαιο από το3μηνο του χειμώνα 

Παντως να θυμησω τα στατιστικά που ανεβασε ο Kapelos για τους μηνες της ανοιξης και μπορει να εκανε μια δυιο φορες ψυχρα αλλά και αυτοι την τελευταια δεκαεταια εχουν παρει την ανηφορα ανεπιστρεπτί . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μλκ μου,ικανοι ειναι να το παρουν το παραπανω και να το ανεβασουν σε κανα "dokari" οπως με τον Αρχιδαμο και να γινουμε βάϊραλ.🤣🤣🤣 με κανα τιτλο:Τρομος;ερχεται ο τ ρεξ στροβιλιστης...

και ανατρέχοντας προς τα πισω να το κανουν ακομα καλύτερο....."Ρεξ Στροβιλιστής από το Τέξας οδηγάει σε σάρωμα της χώρας!"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά...Αμα βλέπω στα τελευταία μηνύματα να γίνονται αναφορές σε περασμένους χιονιάδες,όσο αισιόδοξος και να θέλω να είμαι με πιάνει μια απόγνωση...Για αρχή να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε από Κυριακή με τις βροχές που έρχονται και βλέπουμε για την συνέχεια ,ο καιρός θα κρυώσει αρκετά και πιστεύω ότι είναι να δούμε σε χάρτες θα το δούμε από τις 15 και μετά και ελπίζω ότι όντως "θα βλέπουμε άλλους χάρτες"....

Κακά τα ψέματα ότι και να κάνει φέτος είναι ηηηηπιοοοος "χειμώνας".

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Ρεταλοκατασταση από τζίφο. Ας ελπίσουμε αύριο στα πρωινά να μην δούμε ζωνικες αηδιες, και να δούμε τουμπαρα τζίφου. Μέχρι και ο Ιάπωνας άλλαξε πολύ στο 18αρι και πήγε προς τα άλλα

 

Αν δε που Τουμπαρε ο τζίφος!! Αηδία το 00

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billias7815 είπε:

Καλημέρα παιδιά...Αμα βλέπω στα τελευταία μηνύματα να γίνονται αναφορές σε περασμένους χιονιάδες,όσο αισιόδοξος και να θέλω να είμαι με πιάνει μια απόγνωση...Για αρχή να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε από Κυριακή με τις βροχές που έρχονται και βλέπουμε για την συνέχεια ,ο καιρός θα κρυώσει αρκετά και πιστεύω ότι είναι να δούμε σε χάρτες θα το δούμε από τις 15 και μετά και ελπίζω ότι όντως "θα βλέπουμε άλλους χάρτες"....

Κακά τα ψέματα ότι και να κάνει φέτος είναι ηηηηπιοοοος "χειμώνας".

Ήπιος? Ούτε καν... Ανύπαρκτος σιγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Τι και ο τζίφος έκανε σημαντικά βήματα στην Αμερική, πάλι βρήκε τρόπο να βγάλει μπούρδα! Και μας εγκατέλειψε και το Τζεμ. Ο μ.ο του τζίφου όμως είναι καλός.

Επίσης το ούκμο διαλύσει τελείως τον πολικό στρόβιλο. Καλό το αικον.

Έτσι και έτσι ξεκινήσαμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σενάριο φροντ Ντορ του γιουκμο και του παιου από χτες μόνο άκυρο δεν ήταν τελικά και θα δουμε διάφορες παραλλαγές του τις επόμενες μέρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα. Τι και ο τζίφος έκανε σημαντικά βήματα στην Αμερική, πάλι βρήκε τρόπο να βγάλει μπούρδα! Και μας εγκατέλειψε και το Τζεμ. Ο μ.ο του τζίφου όμως είναι καλός.

Επίσης το ούκμο διαλύσει τελείως τον πολικό στρόβιλο. Καλό το αικον.

Έτσι και έτσι ξεκινήσαμε.

Που μωρέ διαλύει τον πολικό στροβιλο το ουκμο? Όλη η Βόρεια Ευρώπη σε χαμηλές πιέσεις είναι και εμείς πάλι στο θερμό τομέα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα όσο γίνεται..... Είμαι 40 ετών, παρακολουθώ τον καιρό από νιανιαρο, Ε λοιπόν τέτοιο πράγμα σαν το φετινό ανύπαρκτο χειμώνα, σε όλους τους τομείς, δεν έχω ξαναβιωσει !!! Το απόλυτο τίποτα!! Το καιρικό αισχος!! Η ανωμαλία του κερατά!! Έκτρωμα, αδιανόητο τίποτα,  ένα απέραντο μηδέν.! Εδώ στην Αρκαδία δεν έχει χιονίσει πέραν από μια πασπαλα! Δεν έχει ούτε καν βρέξει... !  Τα βουνά δίνουν εικόνα Αυγούστου!! Κάτω πατάς σκόνη όχι χώμα από την ξηρασία!  Και βέβαια, ΔΕΝ πρόκειται να κάνει χειμώνα. Έχει τελειώσει ο ανύπαρκτος Φλεβάρης, μένει μόνο ο Μάρτης. Εδώ δε μπόρεσε ο ξεφτυλισμενος Γενάρης να στρώσει ένα χιόνι, θα μπορέσει ο Μάρτης;  Και να το κάνει, δεν είναι η εποχή του.    Υγ. Μεθαύριο στη Σαμαρίνα, Κυριακή βράδυ το στοίχημα του χειμώνα, θα καταφέρει άραγε να το γυρίσει σε χιόνι ή θα παλεύει με χιονόνερα όπως πολλές φορές μέχρι τώρα φέτος...χαχα. Καλημέρες, ας ασχοληθούμε με κάτι άλλο λέω εγώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...