Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δεν στρίβει με τίποτα ο τζιφος...δε πα να γυρίσουν σε ανατολικοί οι άνεμοι δεν χαμπαριαζει...σκ@@ρα και αποσκα@@α

Έκανε μεγάλη βελτίωση σου λέω. Ένα τέτοιο βήμα ακόμα στο 12αρι και θα φανεί τεράστια αλλαγή στο αποτέλεσμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έκανε μεγάλη βελτίωση σου λέω. Ένα τέτοιο βήμα ακόμα στο 12αρι και θα φανεί τεράστια αλλαγή στο αποτέλεσμα 

Δεν ξέρω ρε Μιχαήλ...ο Ατλαντικός μοιάζει ασταμάτητος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δεν ξέρω ρε Μιχαήλ...ο Ατλαντικός μοιάζει ασταμάτητος 

Η πρώτη αλλαγή φάνηκε εν τέλη πάντως με σωστή αναδίπλωση που την είχε χάσει και αυτή ο τζίφος. Κρίσιμα τα 12αρια πολύ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Η πρώτη αλλαγή φάνηκε εν τέλη πάντως με σωστή αναδίπλωση που την είχε χάσει και αυτή ο τζίφος. Κρίσιμα τα 12αρια πολύ

Φέρτον μας Μιχαήλ έστω και αν είναι 30 Φεβρουαρίου 😁 . Θα ανοίξεις και του Μαρτίου μετά τιμητικα . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, freeze είπε:

Φέρτον μας Μιχαήλ έστω και αν είναι 30 Φεβρουαρίου 😁 . Θα ανοίξεις και του Μαρτίου μετά τιμητικα . 

Μακάρι Στέφανε, μακάρι! Ήθελα να το ανοίξω, γιατί έλεγα ότι δεν μπορεί να φύγει ΚΑΙ αυτός ο χειμώνας χωρίς χιόνι (στρωμένο).. Ας παρακολουθήσουμε και το υπόλοιπο 6αρι, με σωστό Αζορικό, που φτάνει ψηλά και χωρίος να είναι

 

σουρωτήριιιιιι

gfs-0-312.png?6

 

 

δεν μου αρέσει  ο μ.ο του τζίφου όμως

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μακάρι Στέφανε, μακάρι! Ήθελα να το ανοίξω, γιατί έλεγα ότι δεν μπορεί να φύγει ΚΑΙ αυτός ο χειμώνας χωρίς χιόνι (στρωμένο).. Ας παρακολουθήσουμε και το υπόλοιπο 6αρι, με σωστό Αζορικό, που φτάνει ψηλά και χωρίος να είναι

 

σουρωτήριιιιιι

gfs-0-312.png?6

Αλλο ενα σεναριο επιστημονικης φαντασιας,απ τα τοσα δηλαδη στις 300 φευγα ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Θα πεσουμε ελαχιστα λιγο κατω απο τα κανονικα αυτη την εβδομαδα,και απο βροχες αστο καλυτερα θα βρισω ασχημα και δεν το θελω αυτο

Μιλαμε για χειμωνα φρικη,παιζει να ειναι και ο χειροτερος ολων τον εποχων αν συνεχιστει αυτο το χαλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Θα πεσουμε ελαχιστα λιγο κατω απο τα κανονικα αυτη την εβδομαδα,και απο βροχες αστο καλυτερα θα βρισω ασχημα και δεν το θελω αυτο

Μιλαμε για χειμωνα φρικη,παιζει να ειναι και ο χειροτερος ολων τον εποχων αν συνεχιστει αυτο το χαλι

καλα ο χειροτερος ολων των εποχων δεν ειναι, μου φαινεται ξεχνατε ευκολα, τι γιναν οι χειμωνες 06-07,13-14,15-16

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ρισκάρω λέγοντας ότι ο Φλεβάρης τέλειωσε για πεδινό χιόνι. Το Μάρτη ότι κάνει (δεν ελπίζω και σε πολλά απλά και μόνο στατιστικής).

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=0&ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=0&

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΣΘ...ΣΘ...ΠΤΩΣΗ ΖΩΝΙΚΩΝ...ΓΥΡΙΣΜΑ ΣΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥΣ...ΑΖΟΡΙΚΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ...ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΚΟΣ ΣΚΕΤΟΣ ΜΕ ΣΙΒΗΡΙΚΟ ΜΕ ΑΖΟΡΙΚΟ ΜΕ ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΚΟ....ΜΠΛΟΚ ΑΤΛΑΝΤΙΚΟ ΜΠΑΜΠΟΥΣΚΑ ΜΙΚΡΗ ΜΕΣΑΙΑ ΜΕΓΑΛΗ....ΑΥΛΩΝΕΣ ΣΤΡΙΓΚ ΜΕΓΑΛΟ ΒΡΑΚΙ ΜΙΚΡΟ ΒΡΑΚΙ....ΚΤΛ ΚΤΛ....ΜΟΝΟ ΜΕ ΟΥΛΤΡΕΞ ΔΕΝ ΛΟΥΣΤΗΚΑΜΕ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΧΙΟΝΙ ΠΑΠΑΛΑ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ....ΔΙΑΤΡΗΣΗ ΣΤΡΟΒΙΛΟΥ ΣΦΗΝΕΣ ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ ΦΥΣΟΚΑΛΑΜΑ ΧΑΜΗΛΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΠΑΝΩ ΔΙΠΛΑ ΚΑΤΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΗ ΣΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ....ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

καλα ο χειροτερος ολων των εποχων δεν ειναι, μου φαινεται ξεχνατε ευκολα, τι γιναν οι χειμωνες 06-07,13-14,15-16

Δεν ειμαι στατικολογος ρε φιλε στην τελικη

Την πραγματικοτητα λεω, ζουμε ενα πολυ  ζεστο χειμωνα απο τους πολλους δυστυχως, τα τελευταια χρονια

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΩ ΤΑ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΝΤΕ ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ Γ@@@ΕΙΤΕ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟΙ...ΟΚ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΑΡ@@Ι ΚΩΛΟΚΑΙΡΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΩ ΤΑ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΝΤΕ ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ Γ@@@ΕΙΤΕ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟΙ...ΟΚ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΑΡ@@Ι ΚΩΛΟΚΑΙΡΕ

Κανε υπομονη υπαρχει και ο μαρτιος, και ο απριλιος(στις αρχες του κυριος) για πεδινο χιονι για βορεια ελλαδα,και οχι μονο

Μια ψυχρη ανοιξη θα μπορουσε να δωσει κατι τετοιο.Αλλα αυτο δεν αναιρει οτι οι χαρτες ειναι αθλιοι ,οπωτε συμφωνω με τα καντιλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Κανε υπομονη υπαρχει και ο μαρτιος, και ο απριλιος(στις αρχες του κυριος) για πεδινο χιονι για βορεια ελλαδα,και οχι μονο

Μια ψυχρη ανοιξη θα μπορουσε να δωσει κατι τετοιο.Αλλα αυτο δεν αναιρει οτι οι χαρτες ειναι αθλιοι ,οπωτε συμφωνω με τα καντιλια

Δεν θέλω ψυχρή άνοιξη ...την σιχαθηκα την ψυχρή άνοιξη ..μου προκαλεί εμετό...ούτε βροχές θέλω την άνοιξη ..πραγματικά δεν ξέρω πως πάρτε όλα τα νερά της άνοιξης που τα δείτε και ανάγκη για διάφορους λόγους ...ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω το εχω παρει αποφαση οτι δεν θα δω τιποτα φετος κ εχω σχετικα ηρεμησει. Καντε το κ σεις. Με τετοια ενσεμπλ κ ενω ειμαστε ηδη 12/2 δεν υπαρχει τιποτα να περιμένεις. Η αντιστροφη μετρηση για τον επομενο χειμωνα ηδη ξεκινησε. Ας ελπισουμε τοτε να χαρουμε αν κ μια απ τα ιδια βλεπω να γινονται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπαρχουν καποια σεναρια των ensembles τα οποια σηκωνουν καλο Αζορικο στις 250 ωρες (για 24/02)

Μακαρι να κρατηθει αυτη η ταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...